Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Délky tras na Psici

Autor Téma: Délky tras na Psici  (Přečteno 45331 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #30 kdy: Září 15, 2010, 14:55:15 »
trochu OT: koukal jste už někdo do místních názvů na turistické mapě v bližším i vzdálenějším okolí Bedřichova??? tam je to samej "kříž", "křížek" a "smrt"  :o  :o  :o  a když to není křížek či smrt, tak třeba "havarované letadlo", nebo "protržená přehrada"  ;D  :D čert ví, co nás tam vlastně čeká.... teda čert.... Honza Prášil a jeho tým  ;)
konečně to někomu docvaklo  >:D

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #31 kdy: Září 15, 2010, 15:02:52 »
čert ví, co nás tam vlastně čeká.... teda čert.... Honza Prášil a jeho tým  ;)
ohrazuju se co se týká odpovědnosti v citaci  O:-) pořadatelská saň je dvouhlavá  >:D >:D - viz propozice

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #32 kdy: Září 15, 2010, 15:18:36 »
magic 14: nestuduj to  ;D, já na to taky nekoukám - - pak budu valit voči  :o :o ;D

Sandra: to nevím  :(,  - -  :o, a když si vzpomenu jakej jsi navigátor ty  ;D ;D, tak jsme v pr***i :-X ;D
« Poslední změna: Září 15, 2010, 15:20:36 od Kukačka »

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #33 kdy: Září 15, 2010, 15:20:06 »
já na to taky nekoukám - - pak budu valit voči  :o :o ;D
já myslel že kukukukadla  ;D

Offline magic14

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 1
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #34 kdy: Září 15, 2010, 15:48:19 »
magic 14: nestuduj to  ;D, já na to taky nekoukám - - pak budu valit voči  :o :o ;D
já to nestuduju....... to se mi tak samo ukázalo, když jsem hledal nějaké ty místní názvy dle popisků fotek z trasování  :D :D
tak mě to prostě pobavilo, kolik moc toho tam bylo  :o  a třeba stihneme i nějaký další zajímavosti do těch map přidat  O0

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #35 kdy: Září 15, 2010, 17:36:56 »
Kukačky jdou drsně do stanu  >:D 8)  ??? . . Sandra psala něco o tom, že se budeme večer navzájem hřát, ale Bůh ví co tím myslela  :-X ;D

Kukačko prosím o upřesnění jestli mám teda vůbec brát stan nebo jestli mě budeš hřát!  ;D  >:D

já tě zahřeju, to budeš koukat  >:D :D ::) - -  ale za to semnou půjdeš non-stop. Rozhodíme sandál Janě Pačesovic  :D :o :o >:D
Jana Pačesová letos na trekky nechodí! Letos chodím jen a pouze já, akorát já už s tím končím  :'( a Jana Pačesová bude zase chodit příští rok a dál . . . Je to na beton, vím to  jako její docela blízká kamarádka . . .  O:-)
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline Sandra & Andy

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 52
  • Souhlasu: 1
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #36 kdy: Září 15, 2010, 19:08:38 »
Kukačky jdou drsně do stanu  >:D 8)  ??? . . Sandra psala něco o tom, že se budeme večer navzájem hřát, ale Bůh ví co tím myslela  :-X ;D

Kukačko prosím o upřesnění jestli mám teda vůbec brát stan nebo jestli mě budeš hřát!  ;D  >:D

já tě zahřeju, to budeš koukat  >:D :D ::) - -  ale za to semnou půjdeš non-stop. Rozhodíme sandál Janě Pačesovic  :D :o :o >:D
Jana Pačesová letos na trekky nechodí! Letos chodím jen a pouze já, akorát já už s tím končím  :'( a Jana Pačesová bude zase chodit příští rok a dál . . . Je to na beton, vím to  jako její docela blízká kamarádka . . .  O:-)


Pro nás seš prostě Pačesová už teď  :P ;D ;)
Blackwolf Team :)

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #37 kdy: Září 16, 2010, 10:01:25 »
Jani   >:D >:D >:D !! -  ;D
magic14: tak určitě bude co, přidávat - - páč Honzík je skoro půl roku záhadnej a kuje na nás Bůh ví co, ;D >:D O:-)
 :o :o

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #38 kdy: Září 16, 2010, 15:29:17 »
Upozornění pro starší spoluobčanky: milé kolegyně rakve, namažte si pod kolenama...po obtížných vleklých jednáních a úplatcích na Jizerky jedu s Jetíčkem. Pokud uvidíte uvidíte kolem sebe se něco mihnout a do kopce rozmazaný šmouh, tak jsme to my! Nic nás nezastaví...jedině háravá fena ;D ;D :P :-X

PS: Pokud po cestě najdete volně pohozená stará kolena, tak jsem tu mrchu neubrzdila :o

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #39 kdy: Září 16, 2010, 15:38:12 »
Pokud uvidíte uvidíte kolem sebe se něco mihnout a do kopce rozmazaný šmouh, tak jsme to my! Nic nás nezastaví...jedině háravá fena ;D ;D :P :-X

Hele bacha, občerstvovačku otvíráme až ve 4 odpoledne  :o

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #40 kdy: Září 16, 2010, 15:44:46 »
No neblbni, to nemůžem čekat... vypadnu z tempa, zchládnou mi svaly...poslední šance nahonit nějaký ty body... a o ty mi jde v první řadě ;D

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #41 kdy: Září 16, 2010, 15:48:26 »
vypadnu z tempa, zchládnou mi svaly...
vychladnou, vychladnou ... nějaký dva klacky pak zkřížíme  >:D

ŠárkaM

  • Host
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #42 kdy: Září 16, 2010, 16:19:41 »
Jetik má smůlu, v tomhle termínu máme akci s haskyklubem, jinak by byla šance, že by mohl čuchat 7 háravek.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #43 kdy: Září 16, 2010, 16:23:00 »
Kdyby jenom očuchat... >:D
On má chudáček pouze dvě mozkové buňky...první mu velí "táhnu jako hovado" a druhá "ošu.ám cokoliv" :-X

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Délky tras na Psici
« Odpověď #44 kdy: Září 17, 2010, 08:59:36 »
tak to asi nebudu v oblibě, ale nabonzuju se radši dopředu. budu mít háravou Aničku  :( slibuju, že se budu snažit chodit s ní kanálama, ale byla bych ráda, kdyby se tu majitelé obšourníků vyjádřili, zda budou radši, když budeme startovat před nima nebo za  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: