Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 pomocník na trati, doprovodné vozidlo

Autor Téma: pomocník na trati, doprovodné vozidlo  (Přečteno 18435 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #30 kdy: Srpen 07, 2010, 21:10:54 »
Jak je to s výměnou psů na trati? Je něco takového povoleno? Kdyby se stala např. následující situace - psovod jde se psem, pes se zraní (začne kulhat, nebo cokoliv jiného, prostě není schopen pokračovat v závodě). Je možné dopravit na trať jiného psa, odvézt toho zraněného a nechat účastníka pokračovat v závodě?
Nebo co když jde člověk s více psy a jeden z nich je nucen odstoupit. Zraněného psa odveze pořadatel, nebo "pomocník" a závodník pokračuje se zbývajícím psem. Je taková situace přípustná, nebo je dotyčný diskvalifikován?

Na tento úsudek zcela postačující  ;)
« Poslední změna: Srpen 07, 2010, 21:13:22 od ježura »

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #31 kdy: Srpen 07, 2010, 21:15:41 »


Citace

Na tento úsudek zcela postačující  ;)
Jistě, tak se moc omlouvám, že jsem svými trapnými dotazy obtěžovala. Doteď jsem si myslela, že tyhle fóra existují proto, aby se člověk mohl zeptat. Děkuji za poučení, už si to nemyslím. Už nebudu obtěžovat :-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #32 kdy: Srpen 07, 2010, 21:29:29 »
Ale klidně se ptej...nováčci se tady ptají běžně...jenom mě podobný dotaz překvapil od pořadatele 2 ročníků DT ???

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #33 kdy: Srpen 08, 2010, 13:52:03 »
Internet konečně funguje a tak se můžu zapojit do diskuze o pomocnících na trati.
Plně souhlasím s tím, co napsala Petra.
Ano, pomocník v autě asi nikomu závod nevyhraje, ale značně ulehčí celou cestu.
Protože pokud se rozhodnu, že budu spoléhat jen sama na sebe, budu mít těžký batoh.
Pokud budu chtít využít hospody na cestě, taky se mi může stát, že budou mít zavřeno, nebudou pouštět psy dovnitř, nebudou vařit, atd. A pokud si tam dám jídlo, ztratím minimálně jednu až dvě hodiny čekáním, než mi jídlo přinesou a já ho sním. A taky se musím rozhodnout, jestli si večeři dám ve vesnici, i když ještě hlad nemám a navíc je světlo, nebo jestli půjdu o dvě hodiny délo bez baterky, ale taky bez jídla . . .
Stejně tak oblečení. Rozhodnu-li se, že si oblečení nakoupím cestou, nemusím narazit na otevřený obchod.
Zatímco pomocník na trati je jiná věc. Jídlo a suché a teplé věci mi přiveze na předem smluvené místo ve smluveném čase. Pokud něco budu potřebovat dřív, stačí zavolat a mám to 10 km jinde . . .
Takže pro mě je pomocník na trati nefér a něco jako morální podvod, a to i když v pravidlech není výslovně zakázán.
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline TomM

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 53
  • Souhlasu: 4
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #34 kdy: Srpen 09, 2010, 12:38:49 »
Děkuji za odpovědi. Takže stačí abych do cíle dones na ukázku prázdnou PET-ku a pytlík. 

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #35 kdy: Srpen 09, 2010, 15:48:53 »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: