Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 pomocník na trati, doprovodné vozidlo

Autor Téma: pomocník na trati, doprovodné vozidlo  (Přečteno 18430 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #15 kdy: Srpen 04, 2010, 14:26:38 »
Tombru, esiva dobre chapu, tak pro akce poradane pres tento server je "pomocnik na trati" bran jako nedobre chovani, v akcich Romana se to toleruje kvuli uprednostneni vykonu. S tim bych se ztotoznil.
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #16 kdy: Srpen 04, 2010, 14:42:09 »
pro Davkli:
ne pro akce pořádané přes tento server, ale pro akce pořádané jako Dogtrekking tak jak byl na začátku definován. Těchto akcí se Roman zúčastňoval, ale měl snahu přetvořit tento sport k obrazu svému - tj. canicross na dlouhé vzdálenosti v podstatě bez povinné výbavy. Což snad uznáš je opravdu něco jiného. To se mu nepodařilo, tak si založil svou "asociaci". A nějak nechápu, proč jsou snižovány dosahované výkony. Železný taky házel míň, když musel házet jiným oštěpem. Prostě asi lidi nosí funkční výbavu, která má holt nějaký objem a hmotnost. A pomocník na trati ? Nějak nechápu proč proč ?

Laďa+Esi

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #17 kdy: Srpen 04, 2010, 14:49:33 »
Lado + Esi, velky dik Tobe za kompletni objasneni. Uz plne chnapu. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #18 kdy: Srpen 04, 2010, 21:50:46 »
Jak je to s výměnou psů na trati? Je něco takového povoleno? Kdyby se stala např. následující situace - psovod jde se psem, pes se zraní (začne kulhat, nebo cokoliv jiného, prostě není schopen pokračovat v závodě). Je možné dopravit na trať jiného psa, odvézt toho zraněného a nechat účastníka pokračovat v závodě?
Nebo co když jde člověk s více psy a jeden z nich je nucen odstoupit. Zraněného psa odveze pořadatel, nebo "pomocník" a závodník pokračuje se zbývajícím psem. Je taková situace přípustná, nebo je dotyčný diskvalifikován?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #19 kdy: Srpen 04, 2010, 21:57:12 »
Citace pravidel:
Účastník může nastoupit i s více psy - přičemž strava pro psy a voda musí mít odpovídající objem, každý pes musí mít misku zvlášť. Ten, kdo odstartuje s více psy, musí také se všemi projít cílem v daném časovém limitu. Jinak není zařazen do klasifikace.
Totéž platí pro výměnu psa, projít se můžou, ale už mimo závod.

Offline TomM

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 53
  • Souhlasu: 4
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #20 kdy: Srpen 06, 2010, 14:07:41 »
Já bych se chtěl ještě zeptat :-), nějak jsem to nenašel. Jak řeší pravidla povinné žrádlo a vodu pro psa? Musím vše zas donést do cíle? Takže vlastně nesu zpočátku vše dvakrát aby mi na konci zbylo. Anebo oba nejíme  :)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #21 kdy: Srpen 06, 2010, 16:11:10 »
Pořadatel může provést kontrolu i na startu, do cíle pak musíš donést alespoň prazdné lahve.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #22 kdy: Srpen 07, 2010, 09:39:34 »
Pořadatel může provést kontrolu i na startu, do cíle pak musíš donést alespoň prazdné lahve.
To je nemůžu po cestě vyhodit? Pokud třá cesta vede někde civilizací, je tam kontejner na plasty... co se stane když prázdné petky vyhodím a netáhnu se s nimi dál?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #23 kdy: Srpen 07, 2010, 09:57:03 »
Kontrola může být na startu, v průběhu trati, v cíli, nebo třeba vše najednou, záleží na pořadateli. Měla bys startovat, cestou nést a do cíle donést množství vody (nebo prázdné nádoby) odpovídající počtu psů (pokud pořadatel určí "litry nahlavu") Odrbat se dá pochopitelně všechno, že áno, to by každý závodník musel mít na trati osobního nepodplatitelného dozorce.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #24 kdy: Srpen 07, 2010, 13:08:30 »
Kontrola může být na startu, v průběhu trati, v cíli, nebo třeba vše najednou, záleží na pořadateli. Měla bys startovat, cestou nést a do cíle donést množství vody (nebo prázdné nádoby) odpovídající počtu psů (pokud pořadatel určí "litry nahlavu") Odrbat se dá pochopitelně všechno, že áno, to by každý závodník musel mít na trati osobního nepodplatitelného dozorce.
Se teda přiznávám, že "vodu na hlavu" nenosím. Chodím se třema až sedmi psy (dle momentální nálady). Kdybych měla všem nosit litr vody tak bych za sebou musela táhnout barel :D . Nehledě na to, že mám převážně šeltie, tudíž malinké pejsky a ti logicky tolik vody nespotřebují. Nějakou vodu nesu (většinou tak petku) coby železnou zásobu, jinak pijí z potůčků, kaluží a od domorodců. Když je petka pár kiláků před cílem prázdná tak ji klidně vyhodím do nejbližšího konťáku. Teď už teda vím, že to nesmím a budu se s ní tahat do cíle, i když mi to přijde poměrně nelogické :-(

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #25 kdy: Srpen 07, 2010, 17:48:41 »
 Když je petka pár kiláků před cílem prázdná tak ji klidně vyhodím do nejbližšího konťáku. Teď už teda vím, že to nesmím a budu se s ní tahat do cíle, i když mi to přijde poměrně nelogické :-(
:D no to tě úplně chápu, vona prázdná petka je FAKT těžká  ;)
« Poslední změna: Srpen 07, 2010, 18:11:32 od vencan+3 »

ŠárkaM

  • Host
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #26 kdy: Srpen 07, 2010, 17:59:12 »
Tome, na tohle jsem se taky pred rokem ptala. Ne, nemusis do cile donest zeleznou zasobu. Proste si na trat vemes hrst krmeni a to das cestou psovi. To samy s vodou. Osobne vyrazim jen s 0,5 l vody a protože nejsme Sahara ani pustina, dolpnuju zasoby cestou. Ale letos jsem byla na trekach zjara a na tak na vodu bohatych mistech, že jsem mela vodu vzdy jen v jedne petce a kvuli vode jsem, bivakovala u potoka a jednou ne, ale ve vesnici pred tim jsem doplnila plny stav- 3,5 litru vody na 6 psu.

jo a taky neni spatny dat rano pred startem psum napajeni, nejakou ochucenou vodu aby pili. No a sebou na trat taky, kdyz je chci aby se psi napili zrovna ted.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #27 kdy: Srpen 07, 2010, 18:57:05 »
Když je petka pár kiláků před cílem prázdná tak ji klidně vyhodím do nejbližšího konťáku. Teď už teda vím, že to nesmím a budu se s ní tahat do cíle, i když mi to přijde poměrně nelogické :-(
:D no to tě úplně chápu, vona prázdná petka je FAKT těžká  ;)
Jistě a taky je úžasně skladná a vůbec nezabírá místo :-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #28 kdy: Srpen 07, 2010, 20:37:00 »
Jenom tak na okraj...Biluško, že neznáš základní pravidla (střídání psů na trati atd.) jako účastník možná pár midů...no dobrá, u midárů o ho.no jde...ale že ses neobtěžovala ani si přečíst pravidla jako pořadatel závodu zařazeného do bodování MČR mě lehce zaráží...

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: pomocník na trati, doprovodné vozidlo
« Odpověď #29 kdy: Srpen 07, 2010, 21:01:48 »
Jenom tak na okraj...Biluško, že neznáš základní pravidla (střídání psů na trati atd.) jako účastník možná pár midů...no dobrá, u midárů o ho.no jde...ale že ses neobtěžovala ani si přečíst pravidla jako pořadatel závodu zařazeného do bodování MČR mě lehce zaráží...
Podle čeho soudíš, že jsem se neobtěžovala? To co jsem potřebovala jsem vždycky buď našla, nebo se zeptala :-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: