Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Psi čuchači

Autor Téma: Psi čuchači  (Přečteno 9661 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Psi čuchači
« Odpověď #15 kdy: Září 15, 2009, 07:39:13 »
No právě, že na Kostelec ta většina cest jde lesem. Ale musíš dojít za státovku. Musíš zkusit a uvidíš, jestli ti to bude vyhovovat. My to vždycky se psy měli tak vycházku na celé odpoledne. Kdyžtak mi písni na mail a jak budu v Brodě, můžem se domluvit (ale jsem tam jen nárazově na víkend).

Offline Pupy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: Psi čuchači
« Odpověď #16 kdy: Září 15, 2009, 17:11:29 »
No právě, že na Kostelec ta většina cest jde lesem. Ale musíš dojít za státovku. Musíš zkusit a uvidíš, jestli ti to bude vyhovovat. My to vždycky se psy měli tak vycházku na celé odpoledne. Kdyžtak mi písni na mail a jak budu v Brodě, můžem se domluvit (ale jsem tam jen nárazově na víkend).
Dobře děkuji

A děkuji i všem za rady:o)

Offline Zuzka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: Psi čuchači
« Odpověď #17 kdy: Září 23, 2009, 19:37:48 »
Nazdárek,
chci se zeptat,jestli někdo nemáte hafana navíc..Pře pokud někoho neseženu,tak se musím odhlásit z treku..Popř.pište na :vackova.zuzana@seznam.cz

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: