Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tisknout stránku - 60 a víc psů potřebuje pomoc!

dogtrekking forum

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. => SOS zvířata v nouzi => Téma založeno: Eva.. Únor 09, 2010, 09:50:15

Název: 60 a víc psů potřebuje pomoc!
Přispěvatel: Eva.. Únor 09, 2010, 09:50:15
Tak psi jsou už odebraní a rozvezeni po různých útulcích a depozitech.
http://www.utulek-kocky.cz/clanky/pomahame-psum/psi-kauza-z-mostku-u-kaplice (http://www.utulek-kocky.cz/clanky/pomahame-psum/psi-kauza-z-mostku-u-kaplice)
Na mushingu je o tom diskuze. Tohle je pro ty kdo tam nechodí. Jsou to super vytrvalci a úžasní pesani na dogtrek. Sice bude ze začátku větší práce to zvládnout, ale myslím že pro dogtrekaře No-problem:) Jednoho máme doma a vím o dalších 2 kteří závodí. Tak kdo můžete pomozte s jejich léčbou nebo umístěním.
  

Toulavé Tlapky Praha – 6 psů,
Nadace Tlapka, Žim – 3 psi, již v nabídce
Útulek pro opuštěné psy Maršovice, Benešov – 4 psi, již v nabídce
Útulek Český Krumlov – cca 15 psů, již v nabídce
Útulek Libeň, Praha – 2 psi,
Útulek Psí domov Lukavice, Rychnov nad Kněžnou – 32 psů