Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tisknout stránku - Jak bivakují krátkosrsťáci?

dogtrekking forum

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. => Jak na to? => bivak => Téma založeno: Molískovic Březen 28, 2009, 11:57:29

Název: Jak bivakují krátkosrsťáci?
Přispěvatel: Molískovic Březen 28, 2009, 11:57:29
Mám technický dotaz - jak bivakují nechundelatí až holí psi? Molíska jsem nacpala vždy do spacáku, nebyla jí zima a kvalitně hřála, jenže letos tam asi výmara nenarvu (nebo jo?)... Ušila jsem jí bundu dle posledních trendů, ale nevím, jestli mám brát ještě třeba deku? Jak to děláte vy, co máte velké krátkosrsťáky? Beru jí karimatku, ať má teplo od země plus tu bundu, ale nevím, jestli to bude stačit. Poraďte, dík.
Název: Re: Jak bivakují krátkosrsťáci?
Přispěvatel: burak Březen 28, 2009, 15:18:59
Já mám fenu pointra, asi je menší, než výmarák, ale ne o moc. Buď se mnou spí ve spacáku (když je zima), nebo rozepnu částečně spacák a dám si jí do té rozepnuté díry. K tomu jí nosím kus karimatky.
Název: Re: Jak bivakují krátkosrsťáci?
Přispěvatel: indian Březen 28, 2009, 15:38:00
aHóóój, já mám parťáka dalmatina a pitbulku, bivaku jsem moc nezažil a při startu i s tím počítám abych nemusel nocležit někde pod dubem - ne kvůli psu, spíš kvůli sobě.
Přesto jsem už musel taky využít tuto možnost bivaku a dalmatin se prostě stočil jako každý jiný pes a chrněl, no chrněl- hlídal, věděl jsem o každém trekaři co prošel.
Já mám psy celoročně venku i přes mrazy a nijak jim to nevadí a to pitbulka má zimní srst co dalmatin v létě.  Nijak zvlášt to neřeš pesan to zvládne pokud se zrovna neutáboříš na louži a to si pak pes lehne na tebe ;)