Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tisknout stránku - mapy.cz - Stopař

dogtrekking forum

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. => Jak na to? => výbava člověka => Téma založeno: Vojta s Bertou Prosinec 19, 2016, 14:07:51

Název: mapy.cz - Stopař
Přispěvatel: Vojta s Bertou Prosinec 19, 2016, 14:07:51
Velikou radost mi udělali vývojáři od Seznamu, když aplikaci mapy.cz vyšperkovali o záznam stopy (nazývají to Stopař  :)). Doporučuji k vyzkoušení, my s ním chodíme i venčit psy - viz včerejší výlet u Majdaleny. Vedle záznamu stopy měří ušlou vzdálenost a rychlost pohybu.
Poslední dobou jsem na DT používal Sporttracker, který má podobné funkce, ale používá mapy od Google, které jsou v lese značně nepoužitelné. Chybí tur. značky, vrstevnice a většina cestiček. Navíc potřebuje datové připojení. Seznamové mapy jsou uložené v telefonu, žádná data nepotřebuji. Spotřeba se zatím jeví dobře, za hodinu ukousne asi 6% kapacity baterie. Těším se na ostré nasazení na longu!
Název: Re:mapy.cz - Stopař
Přispěvatel: RadekKotesovec Prosinec 27, 2016, 13:02:13
Hodne dlouho vyuzivam android aplikaci http://www.locusmap.eu/ (http://www.locusmap.eu/) + ceske offline OSM mapy http://osm.paws.cz/ (http://osm.paws.cz/) (kam soucasne i behem ruznych vybehu prispivam se zakreslovanim novych cest..). Drive byly OSM mapy pomerne dost nepouzitelny, ale postupem casu jsou dost pouzitelne, navic umi i 'routovat' po lesnich cestach (zakreslenych) (routing = podobne navadeni, jako u automobilovych navigaci)