Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tisknout stránku - Po stopách Toulovce - info od pořadatelů

dogtrekking forum

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. => Dogtrekkingové akce v ČR => MČR - Po stopách Toulovce => Téma založeno: Petra b.r.e.b.i.s. Březen 29, 2016, 13:31:15

Název: Po stopách Toulovce - info od pořadatelů
Přispěvatel: Petra b.r.e.b.i.s. Březen 29, 2016, 13:31:15
Ahoj všem,
rádi bychom poděkovali všem přihlášeným na náš závod. Už za 2 dny všechno vypukne. Vše hotovo a připraveno. Moc se na vás všechny těšíme, jak společně odstartujeme letošní dogtrekkovou sezónu.
 
Pokud máte ještě nějakou změnu ve startovní listině, už to budeme řešit až na místě.

Zdraví celý tým od Toulovce.

http://www.toulovec.dogtrekking.info
Název: Re:Po stopách Toulovce - info od pořadatelů
Přispěvatel: Franta Duben 03, 2016, 19:31:22
Díky za perfektně zorganizovanou akci, skvěle vybranou trať i spoustu zábavy k tomu! Byl to můj úplně první dogtrekking a už teď se těším na ten další :)
Název: Poděkování
Přispěvatel: Charles Duben 06, 2016, 22:16:05
Diky
moc se nam trek libil,
Laru to bavilo celou cestu a po zavode byla v pohode - nebolely ji nohy (narozdil odemne).
Název: Re:Po stopách Toulovce - info od pořadatelů
Přispěvatel: Fajka od Doktora Duben 12, 2016, 00:23:15
Díky moc všem organizátorům za skvělého Toulovce, nenašli jsme na něm žádnou chybku a to ani tu nejmenší. Myslím, že si jen těžko dovedeme představit, kolik času, úsilí, námahy a nervů je potřeba takovéhle akci věnovat, aby všechno klapalo tak perfektně jako na Luckém vrchu. A co už mě hlava vůbec nebere, je to velké množství krásných cen pro všechny, které vždycky vyčarujete...pravděpodobně jste všichni kouzelníci :-) Ještě jednou díky moc!

A tady nějaká ta fotéčka od nás :
http://fajka.rajce.idnes.cz/LONG_Po_stopach_Toulovce/