Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tisknout stránku - NO na veterině v Hradci Králové, URGENTNĚ HLEDÁ DOMOV!!

dogtrekking forum

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. => SOS zvířata v nouzi => Téma založeno: Boudicka Leden 31, 2014, 20:25:23

Název: NO na veterině v Hradci Králové, URGENTNĚ HLEDÁ DOMOV!!
Přispěvatel: Boudicka Leden 31, 2014, 20:25:23
NO na veterině v Hradci Králové, URGENTNĚ HLEDÁ DOMOV!!
 Známý veterinář mě poprosil o zainzerování 5ti letého NO - je to fešák, kterému bývalí majitelé zlomili svou blbostí zadní nohu a když zjistili, kolik stojí operace, zažádali o utracení. Klinika utracení odmítla, psa převzala do péče. Nyní je pesan odoperovaný, v rekonvalescenci. V noze má fixátor, ale prognóza pro další život by měla být velmi dobrá - tedy bez trvalých následků. Veškerou péči hradí klinika ze svého, ale pejska si nechat nemohou. Takže moc prosí, zda by se nenašel hodný člověk, který by se psa ujal. Bude to sportovec po doléčení. S ostatními psy se dle vyjádření původních majitelů až tak moc nemusí, ale vzhledem k předchozímu zacházení může být tahle informace zavádějící a třeba i mylná.
 Pes je na veterině MVDr. Jaromíra Ekra v Kuklenách V Hradci Králové.
 Kontakt:
•Tel: 491 114 180, 495 533 261
•Mobil: (+420) 605 346 317
•e-mail: ordinace@vetklinika.cz