Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Kryštof+Naru
« kdy: Červenec 22, 2007, 16:34:03 »

... prosím o doručení jednoho expres HU na moji adresu, nejlépe ihned! :P ;D
fotka oroseného HU poslaná  na mail by ti asi nestačila ;) takže to bude muset počkat na Fryšták

Zdravím všechny horké hlavy z chládku Jesenického údolí (je tu "jen" 32 ve stínu)....
U nás v kanceláři v podkroví (přímo pod střešním oknem) jsem rád, když je aspoň o stupeň méně, než venku...rekord mám 33.5 - pak jsem teploměr raději přesunul zpět pod větrák, kde ukazuje příjemných 29 ;)
Poslal: tombru
« kdy: Červenec 20, 2007, 22:22:35 »


Z cenzůry mít obavy rozhodně nemusíte. Tím že zůstala diskuze uzamčená, nebylo myšleno nic na nikoho osobního.

 Host se může bez omezení zaregistrovat a plně využívat možností tohoto fóra a myslím že je to tak fér k ostatním uživatelům.

Do budoucna bude využíváno zamykání diskuzí jen ve speciálních případech, tak jak tomu doposud bylo tedy kromě zamčení první části diskuze o hárání a kastrování.

To že jsem diskuzi opět neodemčel mělo naprosto jiný úmysl než někoho, nebo něco cenzurovat.

Jak už jsem psal - všechny příspěvky zůstaly zachovány a v diskuzi lze pokračovat po založení nového tématu - třeba s přívlastkem 2 část.

 
Poslal: vencan+3
« kdy: Červenec 20, 2007, 21:18:51 »

pánové a dámy,  :P jsem rád že máte starost o cenzuru, ale mě se v podstatě ulevilo :D, páč na zkušenosti 20ti letých dam s jedním psem jsem(asi vlivem veder ;) přestával mít trpělivost...halt slabej kus  " bez koulí"  :D ;D ;)
Poslal: ježura
« kdy: Červenec 20, 2007, 17:16:46 »

Tombru, jasně, může se založit nová diskuze, ale "host" ji založit nemůže a do této diskuze několik "hostů" psalo. Mám pocit, že by to mohlo být chápano jako cenzura.
Poslal: tombru
« kdy: Červenec 20, 2007, 17:02:45 »


Berte to jako rozdělení rozsáhlého a zajímavého tématu na kapitoly. Nikomu nebylo a není bráněno se vyjádřit k tomuto tématu, jde jen oddělení, něco jako když se rozdělí jedna diskuze na dvě různá témata, tak tady bude mít jedno téma dvě a více částí.

Uvidíme jestli to bude, nebo nebude přínosem.

Poslal: Gwen a Dinulka
« kdy: Červenec 20, 2007, 16:28:02 »

Nějak mi není jasný důvod uzamčení a hlavně následného neodemčení diskuse "hárání a kastrace". Jak psala Lenka, žádné "závadné" příspěvky se tam neobjevily, tak nevidím důvod, proč nenechat diskusi otevřenou pro ty, co by třeba chtěli ještě přidat svůj názor. Zakládání nové diskuse na stejné téma mě osobně nepřipadá jako vhodné řešení.
Poslal: tombru
« kdy: Červenec 20, 2007, 16:22:12 »

Zdravím všechny horké hlavy z chládku Jesenického údolí (je tu "jen" 32 ve stínu).

Stávající diskuzi k hárání a kastraci jsem přejmenoval a nechal zamčenou. Jak jsem psal, nebudeme to komplikovat a pokud chce někdo ještě k této problematice diskutovat, může založit nové téma, a diskuze může pokračovat tam.

Myslím, že to přispěje i k zpřehlednění diskuze na toto téma.

Poslal: ježura
« kdy: Červenec 20, 2007, 14:49:08 »

Kryštofe dík, z horka nám hrabe všem, sice jsem psát nic nechtěla, ale budu se tvářit že ano :-X, prosím o doručení jednoho expres HU na moji adresu, nejlépe ihned! :P ;D
Poslal: Kryštof+Naru
« kdy: Červenec 20, 2007, 14:44:19 »

připomínku beru, asi už mi tady z toho horka hrabe, takže jsem podlehl prvnímu dojmu a diskuzi zbrkle zamkl...
Taky mi to pak přes oběd leželo v hlavě a došlo mi, že se mám věnovat raději technické stránce fóra a moderátorskou nechat na Tombrovi, takže tak činím a s odemknutím raději počkám na něj.

komu jsem tím zabránil v příspěvku či ho tím jinak poškodil, hlaste se o HU ;)
Poslal: ježura
« kdy: Červenec 20, 2007, 14:18:42 »

Sice jsem psala, že v diskuzi asi nic nevyřešíme a vyzývala k návštěvě osvěžovny a řešení u HU, ale nelíbí se mi uzamčení diskuze.
Dle mého názoru se tady vyskytují povětšinou dospělí a občas i svéprávní jedinci >:D, v diskuzi (i když je ostrá a názorově vyhrocená) jsem nenašla žádné známky vulgarity, hanobení rasy, národa...nebo jak je ta formulace, proto považuju "akci Kryštof" za neadekvátní :-\