Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: ježura
« kdy: Říjen 31, 2008, 06:46:24 »

Já dávám i syrové (na zacpání huby). Na sulc je rozvařím a vyhážu akorát velký kosti. Jestli pes získá něco u z těch syrových netuším, ale naši je dostávají vcelku pravidelně (když potřebuju prchnout s jedním nebo dvěma zvířaty, aby zbytek neboural kotce).
Poslal: evik
« kdy: Říjen 30, 2008, 23:52:11 »

Asi úplně blbý dotaz, ale ty nožky podáváte v jakém stavu, uvařené a obrané? nebo i s kostí? šlo by dát i syrové na okousání? Bude to mít taky efekt?
Poslal: samíci
« kdy: Říjen 30, 2008, 19:13:10 »

díky, je pravda že už to není mimino, ale ve 14 měsících "hotovej" ještě není, a už mu plandá jen špička u jednoho. Pokud ale zahlídne v lese zviřátko nebo doma misku se žrádlem má ouška postavená parádně obě. Tak uvidíme, no a když se nepostaví ušetříme za bonitaci  >:D

Poslal: ježura
« kdy: Říjen 30, 2008, 18:45:29 »

Samíci, ale mlaďošci už jsou spíš starošci, ne? Mám strach, že u dospělýho psa už s tím uchem moc nenaděláte. Jinak do Bodíska jsem cpala sulc denně. Přesně přibližně asi tak půl kastrolku ;D

uši před použitím


a po použití  :)
Poslal: samíci
« kdy: Říjen 30, 2008, 18:36:10 »

A jak často dáváte nožku a sulcík - nějaké přesně přibližné dávkování na 26 kg živé váhy samíka. Jedno ouško nám u mlaďase pořád trochu plandá.
Poslal: TerCedrici
« kdy: Říjen 29, 2008, 22:11:58 »

Je to pravda, chci vědět, na čem jsem, ale opravdu zatím nebyl jediný důvod nevěřit, že pes je v pořádku a narkozovat ho jednou kvůli kyčlím a jendou kvůli spondyloze, opravdu mu nikdy nic nebylo. Vlastně ani problém nemá, kyčle nevytáčí, nekulhá, skáče a běhá jako jindy...To ochabnutí svalů zní velmi reálně, popřípadě genetika.
No, giom už je objednanej, nožičky navařený, panikařit začnu až jestli to nezabere.
Poslal: ježura
« kdy: Říjen 29, 2008, 21:53:59 »

No já zase zbytečně nerentgenuju zvíře kterýmu nic není (přece jenom narkóza není bez rizika). Ale pokud vrže mladý zvíře, tak mi to normální nepřipadá a RTG bych nechala udělat.
Jestli má teď míň pohybu a začal mít problémy, přičítala bych to tomu že ochably svaly který držely před tím kloub ve správné poloze.

Ještěrko, Hrobnice kde jste??? Potřebujem rady odborníků!
Poslal: P. & G. N. R. J.
« kdy: Říjen 29, 2008, 21:49:16 »

Vůbec bych se neohlížel,jestli počítám se psem do chovu, na RTG bych šel každopádně ať už vím na čem jsme a jakou si můžeme dovolit zátěž. Dáváme jednou za rok po dobu 3 měsícu preventivně Alavis a problémy žádné nemáme,feňuli  je 8,5 roku a máme odchozeno 6 sezon dog-treků+spoustu čundrů :)
Poslal: Kristýna, Aranka a Žižla
« kdy: Říjen 29, 2008, 21:16:08 »

v granulích že něco je? a kolik by stály, když vidíme kolik stojí to chondro samotný ...
Poslal: TerCedrici
« kdy: Říjen 29, 2008, 20:44:00 »

Nepočítám s ním do chovu, takže jsme RTG ještě nedělali, ale snad výhledově. Začal z čista jasna, paradoxně až teď, když na něj nemam tolik času a stává se z něj gaučák, zatím toho nachodil a naskákal dost a bez problémů, asi genetika:( až poplatím GIOM začnu šetřit na narkózu >:D >:D >:D
Poslal: ježura
« kdy: Říjen 29, 2008, 20:38:10 »

A máš udělaný RTG abys věděla proč vrže?
Poslal: TerCedrici
« kdy: Říjen 29, 2008, 20:36:23 »

Takže to asi nemám hrotit, co? Připadala jsem si jako tyran, že do psa nic necpu (aspoň ostatní boxíci dostávaj alavis horem dolem, přišlo mi, že ten muj je jedinej pes na světě, co nic takovýho nežere).
Myslim, že ta dkk 3/1 a  tak  nádherně aktivní psí život je jasnej důkaz, že nožky a sulc jsou nad všechny ty super zázračný tablety:)
No, Cedroň dostane Giom a hned jak ho dožere (a přestane vrzat), budeme zase jen a jen nožičkovat!!!
 
Poslal: Jana & smečka
« kdy: Říjen 29, 2008, 20:29:23 »

Taky vaříme packy, ale pejsani dostávají i Alavis a jsou bez problémů  :) Bezpodmínečně nutné to není, většina kvalitních granulí už by měla mít něco podobného v sobě. Nicméně já to dávám hlavně z důvodu, že mí psi taky hodně skáčou agility, kde je zátěž na klouby trochu vyšší.
Poslal: Gwen a Dinulka
« kdy: Říjen 29, 2008, 20:16:35 »

Taky dáváme sulcík a nožičky a zatím jsme v pohodě.  :) DKK  ve 12 měs. 3/1, teď 5,5r. a 5 odchozených sezón dogtrekkingu + podzim a jaro SC + v zimě SKJ, odchozeno nespočet vandrů + celoročně coursing a bez problémů (klepu na dřevo, až se stůl prohýbá  O:-) )
Malej pes (15,5) roku chondro dostává, jenže u něj už potřebuju, aby tam bylo i něco proti bolesti. Problémy začal mít v 6 letech, tenkrát mu pomohl Alavis, teď mívá různě, Alavis, Chassoton, Giom, problémy s pohybem sice má, leč přiměřené věku.  :)
Poslal: Kristýna, Aranka a Žižla
« kdy: Říjen 29, 2008, 20:07:37 »

Taky sulcujeme  :) a dyž chondro, tak něco přírodního asi, buď Phytovet nebo od Barona bych asi volila já