Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Charles
« kdy: Duben 08, 2017, 22:53:02 »

Njn
bylo to fak skvele...
Teren i povrch mi prisel docela fajn.

Moc diky vsem, co na tom delali.

cca 95km a 2700m prevyseni i s malym bloudenim
Poslal: samurajtt
« kdy: Duben 07, 2017, 20:38:28 »

Poděkování také od nás a pár fotek. (přeci jen ne každý je FB, že) :-)
http://samurajtt.rajce.idnes.cz/DT_Toulovec_-_Lucky_vrch_-_30.3.-2.4.2017_-_LONG_92_km_v_nasem_podani_100km/
T&T.
Poslal: bonec
« kdy: Duben 06, 2017, 22:11:12 »

Na to, že je Toulovec perfektně zorganizovanej, už jsme si asi všichni pěkně pohodlně zvykly :), proto bych letos chtěla vypíchnout něco jinýho - skvěle vybranou trať. Takhle měkkých a příjemných 90 km už jsem nešla dlouho. Odrazilo se to na bíglový i na mejch rozbitejch nohách - přiznam se, že jsem z 92 km pro první trek sezony nebyla nadšená, přeci jen psi i lidi nejsou rozchozený a míváme toho plný kecky i po 80. Ale tady? Nic. Nohy ani nevěděly, že někde byly a bígl utrpěl jenom ochraptění. Naprosto ideální start do sezony, kterej neměl ambici zničit krtka. Dík moc za něj.
Poslal: Jana M
« kdy: Duben 06, 2017, 14:51:03 »

Ahoj,

I já děkuji pořadatelům za (už tradičně) perfektně zorganizovaný trek, nádhernou trasu a skvělé počasí. Jak to děláte?
Opravdu vysoko nasazená laťka na začátku sezóny DT :). Užila jsem si to náramně.

Tak zase za rok na Toulovci

Jana
Poslal: Vojta s Bertou
« kdy: Duben 04, 2017, 14:31:35 »

Taky děkuji pořadatelům za krásnou akci, příjemnou trať krajinou Žďárských vrchů. Dvě krmné kontroly způsobily, že jsem se skoro nedostal do hospody, ale ono jich v tomto kraji a ročním období moc není. Pohodlně jsme se s pejsky vyspali 2 km za živou K7 na km 52 (od 21 do 6 hodin). Trochu mě překvapilo umístění některých kontrol mimo trať: K7 Tři Studně je jasná, občerstvovačka u hotelu. K8 Maršovice - tady asi myšlenkou autora trati bylo ukázat nám místní hospodu a pak se vrátit. Zvenčí se mi líbila, ale byl jsem tam v sobotu v 7 ráno, takže smůla, zavřeno. Naštěsní vedle byl krám s potravinami, takže dobrá snídaně. K9 Odranec - dle  mapy měla být na první rozbočce žlutá/modrá, ale byla na konci vesnice na jiné rozbočce, zřejmě chybka při umísťování kontroly.
Vyhlášení bylo důstojné, sponzorských cen asi tak na 3 dogtrekkingy, takže se vyhlašování trochu protáhlo.
Věřím, že pořadatelům vydrží nadšení i do dalšího ročníku a na Lucký vrch se moc těším.
Poslal: Petra b.r.e.b.i.s.
« kdy: Duben 03, 2017, 10:17:42 »


No a protože ne všem se daří, tak na vyhlášení jsem si přinesla kostkovanou hnědožlutou deku a vesele odjela bez ní. Pokud se našla, prosím o její dopravu na Šlapanice nebo Krušky. Díky.

Aspoň uvidíme jestli sem vůbec ještě někdo chodí  ;)

Ahoj,
zkus zavolat na Lucký vrch. Zdá se mi, že před odjezdem jsme tam takovou deku viděli. Nebrali jsme ji k sobě, protože jsme nevěděli, zda jsou to "ztráty a nálezy" Toulovce nebo majetek někoho z Luckého vrchu.

Petra

PS: díky za hezký slova o Toulovci  ;)
Poslal: Jarda-Mrňous
« kdy: Duben 03, 2017, 09:57:44 »

Perfektní trek.Organizace jako vždy bez chyby a za to si zaslouží celý tým velký dík. Přesto,že se mi tentokrát vůbec nedařilo, odjížděl jsem i tak spokojen. Velmi dobře na mne působí  setkání s lidmi, kteří se těchto akcí zúčastňují,  je to velký relax a odpočinek od starostí.
Poslal: Petrs01
« kdy: Duben 02, 2017, 20:19:10 »

Především veliké díky pořadatelům - zázemí jako vždy (jen ty sprchy to letos nezvládly), trať vynikající, občerstvovačky luxusní, i počasí jste objednali výborně - prostě trek na jedničku s hvězdičkou.

No a protože ne všem se daří, tak na vyhlášení jsem si přinesla kostkovanou hnědožlutou deku a vesele odjela bez ní. Pokud se našla, prosím o její dopravu na Šlapanice nebo Krušky. Díky.

Aspoň uvidíme jestli sem vůbec ještě někdo chodí  ;)