Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: RadekKotesovec
« kdy: Prosinec 27, 2016, 13:02:13 »

Hodne dlouho vyuzivam android aplikaci http://www.locusmap.eu/ + ceske offline OSM mapy http://osm.paws.cz/ (kam soucasne i behem ruznych vybehu prispivam se zakreslovanim novych cest..). Drive byly OSM mapy pomerne dost nepouzitelny, ale postupem casu jsou dost pouzitelne, navic umi i 'routovat' po lesnich cestach (zakreslenych) (routing = podobne navadeni, jako u automobilovych navigaci)
Poslal: Vojta s Bertou
« kdy: Prosinec 19, 2016, 14:07:51 »

Velikou radost mi udělali vývojáři od Seznamu, když aplikaci mapy.cz vyšperkovali o záznam stopy (nazývají to Stopař  :)). Doporučuji k vyzkoušení, my s ním chodíme i venčit psy - viz včerejší výlet u Majdaleny. Vedle záznamu stopy měří ušlou vzdálenost a rychlost pohybu.
Poslední dobou jsem na DT používal Sporttracker, který má podobné funkce, ale používá mapy od Google, které jsou v lese značně nepoužitelné. Chybí tur. značky, vrstevnice a většina cestiček. Navíc potřebuje datové připojení. Seznamové mapy jsou uložené v telefonu, žádná data nepotřebuji. Spotřeba se zatím jeví dobře, za hodinu ukousne asi 6% kapacity baterie. Těším se na ostré nasazení na longu!