Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Petrs01
« kdy: Prosinec 01, 2016, 20:34:06 »

Trénovaný pes to zvládne, trénovaný člověk taky - ostatně když se podíváš do výsledků na časy prvních, bude ti to jasné. Nicméně povinnou výbavu nesou i ti nejrychlejší.
Poslal: Kendy
« kdy: Prosinec 01, 2016, 18:39:12 »

Zajímalo by mě, zda při závodu musíme bivakovat? 
Nemám zkušenost se závodem na tolik km se psem, jen se závody pro lidi. Závod na 120 km člověk  zvládne  člověk ujít nebo uběhnout na jeden zátah. Zvládne to i pes? v případě, že je natrénovaný, tak to přece zvládne, ne? Nebo je zádrhel ještě v něčem jiném?
Děkuji