Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Boudicka
« kdy: Červenec 04, 2015, 12:47:52 »

když nikoho neseženeš, tak u nás by se snad někdo schopný ještě našel. Inteligentní trekaři už jsou sice rozebraní, ale z těch zbylých 13ti by sis snad vybrala někoho, kdo s tebou půjde, zvládne trať a z kopce tě nezabije.
když tak tel: 774638689
Poslal: vendi
« kdy: Červen 30, 2015, 20:31:22 »

Ahojte, sháním jednoho psa na LONG šeráka - nejlíp netahavého. Nebo lépe tahavého jen do kopce :-) Měl by se vyznat v mapách a klidně může mít zabudovanou navigaci...Za odměnu ho vyvenčím na cca 100km... Treku zdar!