Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: tombru
« kdy: Prosinec 03, 2014, 21:13:54 »

No teda, dělám si přípravu na schůzku pořadatelů a do tohohle vlákna jsem zavítal více méně omylem, protože my bylo trochu divné, že je v sekci seriál MČR.

Takže si píšu, probrat pořádání mateřských školek při dogtrecích. Ještě se zeptám jestli očekáváte, že to bude "zadarmo" tedy v rámci startovného, nebo si dotyční co budou potřebovat hlídání budou připlácet. Ona asi zodpovědná hlídací osoba bude něco stát a pojištění bude asi také na místě. A asi bude potřeba i příslušný počet hlídacích osob podle počtu dětí, aby až se nějaké přizabije ve vypuštěném bazénu, není pak pořadatel vláčen v médiích, že nezajistil adekvátní počet kvalifikovaných hlídačů.
Ale na schůzce to určitě nadnesu.

Jo a mimochodem, jedu tam už tuto sobotu - ale času také moc nemám, tak by bodlo kdyby někdo z účastníků přijel k nám domů a mezi tím doštípal dřevo, nakrmil psy, kocoura, poklidil ovce, umyl nádobí a něco dobrého uvařil k večeři až se vrátím. Ideálně aby se zdržel až do nedělního večera, protože to budu ještě celý den zpracovávat výsledky schůzky... Přítelkyně nemá čas, musí do práce abych měl na benzín :-)

Předem děkuji  O:-) >:D
 
 
Poslal: ježura
« kdy: Listopad 26, 2014, 20:20:11 »

Trochu mimo mísu, i když o dětech. Já se královky bavím, právě jsem to objevila ;D
http://fotruv-denik.blog.cz/
Poslal: ježura
« kdy: Listopad 25, 2014, 19:12:36 »

No já (blízcí přátelé mi ne nadarmo říkají Herodes) bych se přidržela názvu vlákna "Úvaziště pro děcka", tady vidím správnou cestu. Řetěz na šest kousků mohu zapůjčit a vyjde to levnějc než hlídačka (účtovala bych dvě tři HU za kus a den? ). A taky bezpečnějc... mám to udělaný tak, aby na sebe psi nedosáhli a nemohli se servat.  ;D
A apelovala bych na pořadatele, aby pro dětské úvaziště vyčlenil prostor co nejdál od kempu a hospody!  ;D ;D ;D
Poslal: Psymorf
« kdy: Listopad 25, 2014, 18:24:05 »

tak nevim zda muze existovat mravně nenarušené dogtrekařské dítě ;-p kdyz uz ty vstupní geny jsou ehm pochybne
Poslal: ježura
« kdy: Listopad 25, 2014, 17:54:03 »

Co je těžkého na tom tady na diskuzi založit vlákno "Hlídání dětí" a napsat něco ve stylu: Na závod v Horné Dolné budu brát dítě, mám předběžně domluvené, že místní agentura "Vaši smradi naše radost" je ochotna na celý průběh závodu dát k dispozici hlídačku. Pokud má někdo zájem podělit se o náklady, piště, domluvíme se.
Tedy udělat to, co chcete po pořadateli. On má fakt starostí dost a hlídání dětí nějak není jeho prioritou, dogtrekking není prvoplánově dětský tábor ani odkladiště smráďat, která rodičům momentálně překáží v jejich "sportovní kariéře". Zřízením MIDU (pro odrostlejší dětičky) a kočárkové trasy (pro kojence a batolata) si myslím, že je dostatečně "baby friendly" už tak.
Jenom proboha doufám, že až se sformují ty "dětské skupiny", nebudete nás už šťastně bezdětné, nutit chodit potichu z hospody, nezpívat, hovořit spisovně a slušně... a nedej bože nepožívat alkoholické nápoje, aby se děti vyspaly a mravně nenarušily. :-D
Poslal: Marťa+Kačenka
« kdy: Listopad 25, 2014, 15:59:27 »

Nikdo neříká, že by to "měl" dělat pořadatel, jen že může, pokud bude chtít ( potěšit určitou a né malou skupinu dogtrekařů ) a bude mít možnost. A proč pořadatel ? No protože já jako jednotlivec těžko oslovím všechny potenciální zájemce, notabene když je ani neznám, když se každý rozhoduje zda jet jindy, když...Nebo by pořadatel mohl dát jen prostor k domluvě na svých webových stránkách - aby se tato informace dostala ke všem uším a v propozicích uvést jen něco ve smyslu - pokud vás bude dost, můžeme něco zajistit...nebo - domluvte se mezi sebou v diskuzním fóru...atp. Ale zřejmě tady nemá nikdo děti/všem fungují babičky a tak tuto (ne)diskuzi můžem ukončit :-)
Poslal: ježura
« kdy: Listopad 24, 2014, 17:51:32 »

PROČ by to měl zajišťovat pořadatel? Pro konkrétní akci se domluvte, o kolik dětí by se asi jednalo, oslovte hlídací agenturu v místě konání (v době internetu není ani jedno problém), zajistěte pro případné hlídače byt a stravu + chatku kde budou ty děti spát (těžko bude v noci hlídač obíhat x stanů a aut a kontrolovat, jestli děti spí) a zaplaťte si to.
Jenom hlídání vás bude stát okolo 2-3 tisíce za kus (možná vám agentura nabídne množstevní slevu) + ubytování dětí i hlídače. Takže směle do toho, můžete začít organizovat. Ale nechtějte to po někom jiným, sakra jsou to vaše děcka, ne?
Poslal: Marťa+Kačenka
« kdy: Listopad 24, 2014, 17:27:56 »

Tak jsem po delší době otevřela fórum, přečetla jsem si Martinův návrh a řekla si že je to po dlouhé době tady zajímavý nápad...a nestačím se divit, jakou od vás dostal sodu ! :-)  Jako má to své úskalí, jako všechno, ale reálně zapřemýšlet nad tím přece jde, ne ? Zvlášť když podobná služba funguje a je využívaná leckde jinde a zvlášť pokud to bylo myšleno jen jako možný dobrovolný počin pro pořadatele...Dokážu si představit, že v propozicích nějakého baby-friendly DT bude napsáno pár řádků o možném hlídání dětí osobou tou a tou, agenturou tou a tou, na místě XY, na vlastní nebezpečí, je možné že se budeš muset kdykoliv z treku vrátit atd. A taky si dokážu představit, že budou na ty treky jezdit furt ta stejná děcka a může to být pro něj fajn celoroční tábor :-) Jako jsem možná optimista a snílek, ale k pořadateli, který do toho půjde se hlásím už teď :-)
Poslal: zlá_tužka
« kdy: Listopad 24, 2014, 10:22:00 »

Barčo, že si máme pohlídat děti vzájemně navrhují občas některé z dam s odrostlými dětmi :) mně by to teda nenapadlo, protože já bych na sebe tu zodpovědnost hlídat dogtrekařský smrady nevzala.

Martine, tohle prostě nemůžeš chtít po organizátorovi. Když se domluví několik rodičů, kteří by to využili a zaplatili.. nic jim asi nebrání v tom, zkusit někoho konrétního oslovit, jestli by do toho šel. Pokud to vidíš tak jednoduše, můžeš to příští sezonu sám zorganizovat, ne?
Poslal: littlecake
« kdy: Listopad 23, 2014, 08:31:41 »

Pro odlehčení pochmurné neděle :

Díval jsem se na net na hlídaci agentury, aby jich nevyjelo moc, tak jen v Brně a okolí (třeba pro zájemce o šlapky - myšleno DT Šlapanický vlk!!!) :)
Zaujala mě agentura superteta.cz. Čím? Svou adresou (K babě 605/5) 8-)

Zajemci si mohou zkusit někoho najit individuálně, je jich tam dost, v jiných regionech to bude podobné, ceny ale i pro ryzí běžce naskáčou (cca 80/hod). Daleko zajímavějši je si půjčit (cca 250,-Kč svatební salony, rekvizitárny) nebo nechat vyrobit "kouli na nohu". Malé dítě bude celou dobu v bezpečí, starší děcko neuteče daleko.

Poslal: Šárka
« kdy: Listopad 22, 2014, 21:04:29 »

A takovej pěknej sport to mohl bejt... Jestli se kempem začne potulovat smečka děcek, spolehlivě jste se zbavili Ufa...
Poslal: Renča
« kdy: Listopad 22, 2014, 19:49:42 »

Jako pořadatel bych si zajistit tuto službu netroufla. To je vážně o hubu. Ale kdyby byla možnost zajištění hlídání dětí kompetentní osobou, co v tom má praxi a skvělé reference, tak bych tuto placenou službu někdy využila. Mám sice 2 babičky, které jsou v důchodu, ale řeknu vám upřímně, někdy je lepší zaplatit si někoho profi než poslouchat kecy, že tam je to do kopce, tam štěkají v noci psi, že musí jet s ní ještě někdo, aby nebyla s prckem sama a mohla si zajít na záchod. No to bych mohla pokračovat dál, někdy je to opradu na palici. Pár kočárkových tras jsme už šli, ale není to nic moc záživného na poznání. To si ten výlet na 15 km udělám radši sama a nemusím platit za to startovné a jet přes půl republiky. Samozřejmě, že nikoho nemusí zajímat, co má kdo za problém, někdo nedostane dovolenou, nemá hlídání, musí se starat o rodiče apod. Ale otázka byla celkem věcná, protože stále více trekařek má prcka, a pokud se na to někdo cítí, může si celkem slušně přivydělat.
Poslal: vencan+3
« kdy: Listopad 22, 2014, 19:15:05 »

při čtení tady toho všeho se mi vybavil vtip:

Takže vážená maminko, vyšetřil jsem vašeho syna a na vaši žádost i jeho učitele. Věc se má takto. Váš syn není ani dislektik, ani disgrafik a není ani autista. Zkrátka je ten váš líný, drzý, sprostý a agresivní spratek úplně zdráv."

jen šílenec by si vzal na triko hlídat "dětičky"
Poslal: ježura
« kdy: Listopad 22, 2014, 14:41:20 »

Jelikož jsem zažila scénu šílené matky, když dítě ve školce píchla na zahradě vosa, vyšetřování "případu" a komisi, kde se rozhodovalo o nezodpovědnosti učitelky a opatřeních jak zabránit přístupu vos na školní zahradu...  :-D A to se maminka původně zdála vcelku normální.   ::)
V případě soudního sporu si slečna hlídačka i pořadatel může papírem, že "na vlastní nebezpečí..." tak akorát utřít zadek, zvlášť, když by to poskytovali jako službu za peníze...
Jako proč by si někdo přidělával práci a riskoval průser kvůli cizím děckám a něčí neschopnosti zorganizovat si život a utřepat priority?
Poslal: janina-nina
« kdy: Listopad 22, 2014, 12:00:17 »

Věřím, že kdyby nějaké hlídané děcko kousl cizí pes do ručičky, rodiče se s tím srovnají a bude platit podepsané "na vlastní zodpovědnost svěřuji synka slečně XY". Ale co když mu (nedej bože) nějaký pes strhne půlku obličeje? Všechny ohledy a dohody půjdou stranou! Já vím, otravné obavy, co všechno by se mohlo stát, jsou projevem nás NAD 30 !