Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Psymorf
« kdy: Listopad 02, 2014, 11:43:44 »

jo jo to se mně taky stávalo na začátku při pomyšlení na jídlo se mně začal zvedat žaludek a nic jsem do sebe nemohl dostat až jsem pak někde po cestě chcípal že sotva lezl, hold se to chce donutit do sebe něco nasoukat hezky pomale kus rohlíku se sýrem o chvíli pozdějc třeba tatranku a tak. ono to po pár trekách přejde a pak není problém zdlábnout v hospodě vše co člověk uvidí a pak vesele funět do kopce.
Poslal: ježura
« kdy: Říjen 27, 2014, 18:54:20 »

Já jsem s tím kdysi měla taky problém, prostě jsem si cestou na jídlo "nevzpomněla", neměla jsem chuť. Pak jsem se skoro složila, hypoglykemie. Od té doby si to hlídám, dělám pauzy a svačinkuju, prostě se něco sníst donutím i když nemám chuť. Kupodivu si na to tělo zvyklo a dnes mi nedělá problém spráskat v hospodě guláš se šesti a jít dál.
Takže bych si našla něco co ti chutná, pokud možno energeticky hodnotného a přenosného a cestou se přikrmovala, aspoň po trochách.
Poslal: Petrs01
« kdy: Říjen 27, 2014, 18:06:00 »

A co jíš? Co neseš?
Poslal: busmen
« kdy: Říjen 27, 2014, 17:52:24 »

S vodou,pivem,kofolou problém nemám.Piju celkem dost.Ale to jídlo...Po dvacátem kilometru se mi žaludek sevře a je konec.Jo a na long si netroufám vůbec.
Poslal: littlecake
« kdy: Říjen 27, 2014, 11:07:17 »

a k pití chuť máš? pokud jo, tak je to v pořádku.

jinak na treku se mi osvědčil kváskový chléb a pršut, s tím mi pomůže i pes. žádné energetické gely,...
Poslal: Fajka vod Dochtora
« kdy: Říjen 27, 2014, 09:45:49 »

Bonec:
No tak si ty náplasti z povinný výbavy nelep na nohy, ale na hu*u........ pusu  :-)) ;-)
Poslal: bonec
« kdy: Říjen 27, 2014, 07:57:55 »

Okamžitě nutně potřebuju vědět, jak takovýho stavu docílim!! Nechuť k jídlu... můj sen! Byla bych strašně bohatá a hubená a byla bych úplně strašně rychle v cíli a ... prostě to potřebuju vědět.
Poslal: Fajka vod Dochtora
« kdy: Říjen 25, 2014, 23:35:49 »

Jsem na tom podobně.... Za poslední dva treky mám dole 4 kila, protože tělo jede z tukových zásob, což je sice hezké, ale na konci longu dochází síla :-(
Poslal: busmen
« kdy: Říjen 25, 2014, 20:45:18 »

Ahoj všem.Mám takový problém ohledně jídla.Nevím čím to  ale na treku mi tak trošku stávkuje žaludek.Hlad nemám a trvá to pár dní než mi začne chutnat.Na hubnutí je to príma ale jinač nic moc pocit. Co s tím?Máte taky někdo tenhle problém?