Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Boudicka
« kdy: Září 24, 2014, 23:44:44 »

Tak milí zlatí závodníci, poslední informace:

1. při vjezdu do areálu jedou nahoru k chatkách POUZE UBYTOVANÍ V CHATKÁCH!!!! NIKDO, NIKDO, NIKDO NEBUDE PARKOVAT NA LOUCE UPROSTŘED CHATEK. Parkuje se VEDLE chatek, pokud se nevejdete, budete muset na parkoviště před hospodu, kde budou parkovat i všichni ostatní. Louku pro stanování bychom auty rozryli.

2. pořádně se podívejte, že v povinné výbavě máte zabaleny i takové maličkosti jako: TERMOFOLIE, PÍŠŤALKA..... - kontrolu povinné výbavy bude letos zajišťovat Gejza Soky (Šerák...) ;) tak ať nejste zbytečně disk, víte, že je nekompromisní :)
Poslal: Boudicka
« kdy: Září 01, 2014, 15:00:30 »

proběhla aktualizace přihlášek a plateb. Prosím zkontrolujte se.

Další aktualizace plateb proběhne příští pondělí a poté pondělí 15.9. - po uzávěrce potom ještě v úterý před závodem, platby po 15.9. již bez nároku na tričko ze závodu.
Poslal: Boudicka
« kdy: Srpen 29, 2014, 08:02:58 »

KRKONOŠSKÁ TLAPKA
- podařilo se mi aktualizovat STRÁNKU S PŘIHLÁŠKAMI, kdo měl v hlavě guláš, že není v přijatých, prosím zkontrolujte se.
- TRIČKA - protože je nelze tisknout na místě, platí že tričko objednám těm, kteří budou mít zaplaceno do uzávěrky přihlášek, což je 14.9. 15.9. kontroluju účet a objednávám závazný počet. Zaslat startovné po uzávěrce lze, ale již nelze počítat s trikem.
Poslal: honza khp
« kdy: Srpen 21, 2014, 16:15:45 »

Krkonošská tlapka 2014 - tak kamarádi, od včerejška máme konečně povolení od KRNApu uspořádat trek na Krkonoších, schválenou trasu, která si myslím bude velice hezká. Samozřejmě nějaká omezení, ale jde to.
Pokud najdete čas a budete mít chuť, přijeďte, je to možná naposledy co se s naší akcí dostanete až na hřebeny do I. zón parku. Některé jiné akce (nemluvím o dogtrekkingu) dokázaly na Krkonoších napáchat zlo v takovém rozsahu že dopady postihnou ostatní. Letošní trasu jsme dokázali obhájit i díky tomu, že předchozí Tlapky dopadli díky Vám bez problémů s ochranou přírody.
Zažili jsme letos při jednáních s KRNAPem nepříjemné chvíle a prostě musím říct, že pokud jste dogtrekaři a současně obdivovatelé akcí Horská výzva, tak byste se mohli chvilku zamyslet.
Poslal: Boudicka
« kdy: Červenec 31, 2014, 13:49:20 »

Krkonošská Tlapka trasování:
http://krkonosska-tlapka.webnode.cz/fotogalerie/
Poslal: Boudicka
« kdy: Květen 11, 2014, 16:56:12 »

Zjistila jsem, že některým nešlo otevrit oaz s prihlaskou. Prosím, zkuste znovú nebo napište mail. Mě fungovaly na více prohlížečích, ale je možné, že měl server webnode nějaký zkrat... ;)
Poslal: Boudicka
« kdy: Květen 02, 2014, 11:31:13 »

Protoze jsem po prijezdu z dovci zjistila, ze tchyne odpojila net, zamkla si byt a odjela, budou vsechny dotazy, aktualizace a prihlasky vyrizeny nejdrive ve ctvrtek. Strpeni, zbyl .mi jén chcipajici mobil, ze ktereho toho moc neudelam... :(