Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: LiENKA
« kdy: Říjen 18, 2012, 06:36:54 »

Pre mna Frystak a Krusnohorak..  ;)
keby sa tri davali, tak asi tatanku by som tam este zaradila.. :)
Poslal: Gwen a Dinulka
« kdy: Říjen 17, 2012, 15:53:51 »

Tak za mě letos Mácha a Šerák, ale rozhodování bylo těžký, všechny akce, na kterých jsem byla, byly fajn a ten bod by si zasloužily.  O:-)
Poslal: P. & G. N. R. J.
« kdy: Říjen 16, 2012, 19:13:22 »

Letos je to pro mě obzvlášť složité :) Pořadatelé byli skvělí všude, krásně natrasováno, super atmosféra a povětšinou i výborné zázemí.Šlapanice, rok od roku lepší trať a nějaké to neobjevené místo. Zima jako kráva, pohodová neasfaltová trasa, trdičně super zázemí na místním cvičáku. Krušnohor, loni jsem byl malinko zklamán z trasy, letos excelentní a nádherné včetně super zázemí, klobouk dolů. Tatanka, nemohu hodnotit jako spolupořadatel, byli jste všichni skvělí a vzorní, díky. Lefi, tradičně netradiční, paní pořadatelka opět projevila smysl pro humor a nadšení, moc fajn,tak jsem se dlouho nikde neflákal, navíc jsem si to tady díky mé Felince o dva dny prodloužil. Jednooký, Vysočina nezklame prostě nikdy, je tu krásně vždy a za jakéhokoli počasí. Šerák, potřetí v Rychlebách, potřetí vedro jako kráva, Rychleby by se měly dělat v lednu :D Jinak tradičně parádní akce, super zázemí, nádherná trasa nedotčenou krajinou. Stezka, neopakovatelná atmoška, která je z mého pohledu zde vždy jedinečná. Těch pár kapek bylo po předchozích několika žhavých trecích vysvobození, škoda, že Stezka končí, velký dík za nádherných 10 let. Krkonoše, co dodat, hory, hřebenovka, prostě park, skvělé, středně náročné, počasí naprosto ideální, zázemí parádní. Kokořínsko, sem jsem se těšil možná nejvíc a nezklamalo, holkám se to moc povedlo, je tu nádherný kout naší zemičky. Fryšták nemohu hodnotit, neúčastnil jsem se. Když mám vybrat dvě akce, pro mě Stezka a Lefi, fakt moc těžké rozhodování :)