Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Blanka + štěklouni
« kdy: Září 18, 2012, 19:13:50 »

My to máme půl napůl, dva neoblíkáme, dva jo. Jednomu už je 11 let a celý život je to zmrzlík a druhý trpívá na záněty močáku. Ti dva zbývající jsou normální :) aspoň zatím, jinak jsou to tedy gaučáčtí dogtrekaříci (až na toho nejstaršího).
Poslal: Erája
« kdy: Září 18, 2012, 12:39:05 »

Ano, dekuju, tedy spíš oblékám - kvůli kloubům. Když mi pes prochladne, kulhá.
Poslal: David a Brixolína
« kdy: Září 17, 2012, 16:40:28 »

ano, musim. Brixolina ma kratkou srst a ma ji malo, jak je pod 15 stupnu nad nulou, klepe se zimou. Mam jeden doma udelany "oblek" (ze stareho batohu sustak a ten je podsity fleezem a popruhy batohu jsou jako upinaky na boky psa), pak mam jeste dva koupene. Musim je tahat s sebou vzdycky, kdyz uz byva chladno a kdyz jsme venku, tak ji do toho na noc oblikam.
Poslal: jitro
« kdy: Září 17, 2012, 13:07:40 »

Já dekuju na noc svýho krátkosrsťáka i v létě, pokud nejsou vyloženě vedra. Rozhodla bych se podle toho, jestli se ti pes k ránu klepe zimou nebo ne. Samozřejmě pokud se pes vejde k tobě do spacáku, není co řešit.
Poslal: Johana a Sol
« kdy: Září 17, 2012, 11:48:18 »

Chystám se kupovat na podzim a zimu nějakou tu deku na čubu.
Používáte vůbec deky na zimu?
Bojím se,že když budeme na podzim a zimu čundrovat/trekovat,tak by mi čuba mohla podchladnout..obzvlášť v noci. :)