Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: ježura
« kdy: Září 01, 2012, 06:15:37 »

Na tlapce 100% pršet nebude, ale neopren splňuje tvoje požadavky...nedře a nenasákne. Já do bederáku nedávám nic, mám jenom popruh, ale je fakt že moji dva chrchláci mě nepřeštípnou v pase i kdyby náhodou omylem zabrali. Jinak co jsem dělala polstrovanej, tak to byla obšitá karimatka takovým tím hrubším "šusťákem", mám z něho i vak na saně.
Poslal: Šárka
« kdy: Srpen 31, 2012, 21:24:58 »

Ale kuš, myslis ze bude na Tlapce prset tolik?
Poslal: ježura
« kdy: Srpen 31, 2012, 19:29:30 »

co neopren?
Poslal: Šárka
« kdy: Srpen 31, 2012, 16:16:41 »

po 7 letech si mi rozpadl opasek na 6 bestii. Mám ze sekáče takovy slusivy červeny opasek a chtelo by to ne vnejsi strane nečim změkčit, přece jen i moji psi občas táhnou ;D. Musi to byt nenasakavy, jak se znam, Tlapka cela proprsi >:D Molitan je  nepřijemny pri pohybu do stran, což se u mě děje celkem často. Napadlo mě zakoupit v sekaci softshelovou mikinu,ale ja ji asi ani nepoznam. pruh z oteplovaček po detech by asi moc hřáli..