Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Petr a Claissy
« kdy: Listopad 28, 2007, 09:00:06 »

Ahoj,
samozřejmě, že každý pes je radši, když může volně pobíhat a honit se za balónkem. Toto je něco úplně jiného, ale myslím, že to moje borderka bere asi stejně jako každý jiný pes - do kopce netahá, z kopce tahá jak ďas a vůbec dělá spoustu naschválů  ;) Je zvyklá poslouchat, takže každý trek bez odmouvání odťape. Nemůžu jí vidět do hlavy, ale řekl bych, že ji to baví, protože na každý trek se strašně těší.
Poslal: luculda
« kdy: Listopad 26, 2007, 15:07:27 »

Ahojte,
mám 18timěsíční borderku a chtěla bych zkusit dogtrekking. Zajímá mě jen jedna věc (hlavně se to teda týká trekkařů s borkerkama). Myslíte, že to takové pracovité zvíře může bavit. Ze to fyzicky zvládne, o tom nepochybuji ale spíš nevím, zda to není pro toto plemeno nuda. Když jdeme totiž ven, musí neustále něco dělat, nosit balonek, obíhat stromy ... Zajímají me vaše zkušenosti s tímto sportem. Já osobně se na nějaký trek chystám už dlouho, jenže než jsem se rozhoupala tak můj zlatý retriever (zkušený turista) zestárl a u toho mladého bordeřího kluka mám zase tohle dilema (viz výše). Díky za reakce.
bye Lucy :)