Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: alice
« kdy: Duben 10, 2011, 21:47:45 »

Díky moc za odpověď. Jen, já nechodím treky, ale napadlo mě to třeba s cestami na cvičák,
že by si tam mohl nosit věci nebo tak ;-). Napadlo mě, že trekaři budou mít s brašnami nejvíce
zkušeností. Ještě jednou díky
Poslal: Šárka
« kdy: Duben 10, 2011, 00:14:25 »

Většina trekařů brašny po pár použitích odložila. Mě brašny vyhovují. Na treky davam 5 brasen a  jeden pes jde bez nich a postupne stridam. Nejvice se mi osvedcily brasny Manmat. ale az po te co jsem je odparala a nasila vyse ke kohoutku psa a blize ke krku . Maji velky oboustanny zip. Že jsou brasny vodotesne, tomu never. Staci par oderu o sutry a stromy a je hotovo. Osobne si jednou rocne koupim tri sady velikosti igelitaku a vse balim do dvou vrstev igelitu.
Kazda vec ma svy odpurce a zastance. Ja patrim mezi fandy psic brasen. Na treky vyrazim s maxibatohem, ve kterem mam spacak, celovku a nekolik karimatek. Vypada to jako kdybych nesla 20 kg.

Pokud nemas v planu sebou nosit  hrebiky nebo olovo, tak se ti do brasen stejne jak 2 kg do jedne poloviny neveje. Ja mivam tak 3,5 kg nejtežší brašnu. Nosivala jsem dva kanystříky po 2,5l, ale to jsem pak odbourala, ukazalo se to jako zbytečný.

Jestli by sis chtela moje brasny prohlidnou a vyzkouset, tak mam v planu jit Krusky, Jednookyho a ten črvencovy trek v Krkonosich
Poslal: alice
« kdy: Duben 09, 2011, 20:21:58 »

Ahoj, jaký je váš názor na brašny, které si nosí pes na zádech?
Kolik v nich pes tak může nosit? Počítám samozřejmě s postupným tréninkem
a přidáváním zátěže. Díky za odpovědi
Odkaz pro příklad: http://www.psikseft.cz/cz-detail-303664-batoh-pro-psy-ezydog-brasny-pro-psa.html