Poslal: Jana M.
« kdy: Říjen 16, 2014, 11:25:05 »Také se mi trek moc líbil
. Krásná trasa skoro bez asfaltu. Spousta prémiových kartiček, které nás dovedly i na místa co bysme jinak minuli (Husa, skalní hrady i hrádky) (a taky nám přidaly nějaké ty metry do výšky i dálky). Perfektně zvládnutá organizace. Příjemné zázemí. A potěšilo mě že jsem v říjnu mohla odejít celý trek v kraťasech a i v noci bylo krásně teplo.
Děkuju a doufám že nám za dva roky nachystáte další trek!
Jana
. Krásná trasa skoro bez asfaltu. Spousta prémiových kartiček, které nás dovedly i na místa co bysme jinak minuli (Husa, skalní hrady i hrádky) (a taky nám přidaly nějaké ty metry do výšky i dálky). Perfektně zvládnutá organizace. Příjemné zázemí. A potěšilo mě že jsem v říjnu mohla odejít celý trek v kraťasech a i v noci bylo krásně teplo.Děkuju a doufám že nám za dva roky nachystáte další trek!
Jana



. Nakonec, pár z těch, co "ne, že by běhali moc rychle, ale létají moc nízko" ukázalo, že profici dokážou tuhle vzdálenost překonat a ještě si přidat 10 procent navíc
.

