Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poslední příspěvky

Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
61
MČR - Po stopách Toulovce / Re:Toulovec 2017
« Poslední příspěvek od Charles kdy Duben 08, 2017, 22:53:02 »
Njn
bylo to fak skvele...
Teren i povrch mi prisel docela fajn.

Moc diky vsem, co na tom delali.

cca 95km a 2700m prevyseni i s malym bloudenim
62
MČR - Po stopách Toulovce / Re:Toulovec 2017
« Poslední příspěvek od samurajtt kdy Duben 07, 2017, 20:38:28 »
Poděkování také od nás a pár fotek. (přeci jen ne každý je FB, že) :-)
http://samurajtt.rajce.idnes.cz/DT_Toulovec_-_Lucky_vrch_-_30.3.-2.4.2017_-_LONG_92_km_v_nasem_podani_100km/
T&T.
63
Výlety / dvoudenní pohodovka -Vizovické vrchy
« Poslední příspěvek od Luca a krysky kdy Duben 07, 2017, 15:14:13 »
Hledáme dva pohodové lidičky /opravdu pouze dva/,s pohodovými pejsky,kteří by měli 6.-7.5. 2017 chuť zúčastnit se pohodové procházky Vizovickými vrchy s přespáním venku /bývalý lovecký zámeček/.Start i cíl Vizovice.
Žádný canicross a honění rekordů.První den cca 13 km,druhý 20 -s obědem i rozhlednou.Půjdeme tři,možná čtyři babky,se psy i bez.
Pro bližší info pište na emajl:skalca.chribska@seznam.cz   
64
Dogtrekkingové akce v ČR / Re:INFO: Extrémbígl 2017
« Poslední příspěvek od Petrs01 kdy Duben 07, 2017, 12:33:00 »
To se jich ještě nesešlo 30?
65
MČR - Po stopách Toulovce / Re:Toulovec 2017
« Poslední příspěvek od bonec kdy Duben 06, 2017, 22:11:12 »
Na to, že je Toulovec perfektně zorganizovanej, už jsme si asi všichni pěkně pohodlně zvykly :), proto bych letos chtěla vypíchnout něco jinýho - skvěle vybranou trať. Takhle měkkých a příjemných 90 km už jsem nešla dlouho. Odrazilo se to na bíglový i na mejch rozbitejch nohách - přiznam se, že jsem z 92 km pro první trek sezony nebyla nadšená, přeci jen psi i lidi nejsou rozchozený a míváme toho plný kecky i po 80. Ale tady? Nic. Nohy ani nevěděly, že někde byly a bígl utrpěl jenom ochraptění. Naprosto ideální start do sezony, kterej neměl ambici zničit krtka. Dík moc za něj.
66
Dogtrekkingové akce v ČR / INFO: Extrémbígl 2017
« Poslední příspěvek od bonec kdy Duben 06, 2017, 21:57:42 »
67
MČR - Po stopách Toulovce / Re:Toulovec 2017
« Poslední příspěvek od Jana M kdy Duben 06, 2017, 14:51:03 »
Ahoj,

I já děkuji pořadatelům za (už tradičně) perfektně zorganizovaný trek, nádhernou trasu a skvělé počasí. Jak to děláte?
Opravdu vysoko nasazená laťka na začátku sezóny DT :). Užila jsem si to náramně.

Tak zase za rok na Toulovci

Jana
68
krmení / Re:Drcené sušené maso
« Poslední příspěvek od Franta kdy Duben 06, 2017, 08:20:53 »
Doporučuji vyzkoušet předem, u mého psa se sušené maso Falco neosvědčilo, má z něj sračku. Takže beru granule, a když je pes nechce, stačí je trochu "vylepšit" pár kousky tvrdého sýra či trochou paštiky a je to.
69
krmení / Re:Drcené sušené maso
« Poslední příspěvek od Petrs01 kdy Duben 05, 2017, 20:52:12 »
Tak neřeš a ber granule - nosím je celou dobu, tahám je i na vandry. Sušené maso mě moc nenadchlo.
Nezapomeň před bivakem dobrat vodu!
70
Všeobecně / Zlomený dráp
« Poslední příspěvek od kocata kdy Duben 05, 2017, 16:04:52 »
Zdravím. Máme 9 měsíční štěně. S dogtrekingem chceme začít nejspíše někdy příští rok, ale už letos chceme tak trošku trénovat. Tak snad se nám to podaří. Chci se vás zeptat, jako zkušených pejskařů, zda někdo máte zkušenosti se zlomeným drápem (ten horní, jako palec). Včera se to povedlo tomu našemu hafanovi (zlomil si ho asi tak někde v půlce - jakoby otevřená ranka). Ani nevím jak se mu to vlastně stalo. Nekviknul, nic, jen krev a zlomený dráp. Normálně došel domu, kde jsme ho ošetřili, zavázali a dali mu botičku, protože si to stále lízal, čímž nepřestávala téci krev. Ráno už to bylo dobré, chodil normálně, ale nechtěl si na to dát sahnout a stále to olizoval. Dnes jsem koupila Betadine a kalciovou mast. Od rána mu to již necháváme větrat, jen na ven dáváme botičku. Je to takto v pořádku? Jak dlouho ho máme nechat v klidu nebo to již nemáme řešit a ono se to zahojí. Děkuji za odpověď. Začínající pejskařka a "dogtrekařka".
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10