Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vzkaz

Autor Téma: Vzkaz  (Přečteno 15176 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Faboš

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 50
  • Souhlasu: 7
Vzkaz
« kdy: Říjen 13, 2008, 21:59:35 »
Seriál dogtrekkingu skončil. Doufám že všem ke spokojenosti. Většina dogtrekařů se může těšit na další sezónu 2009.
Až na jednoho.
Na posledním závodě sezóny se opět projevil opět v plné své drzosti. Nechci a ani nebudu rozepisovat čím mě ( ale i jiné pořadatele a účastníky) donutil k napsání těchto řádek, ale všeho moc škodí.
Nemám rád totiž zákeřné lidi, kteří si myslí že jim všechno projde (nezaplacení útraty atd.) . Po debatě s ostatními pořadateli, kteří mají s tímto člověkem podobné zkušenosti, mám pro tohoto člověka vzkaz : Michale Nádvorníku už prostě nejezdi !!!!!
NECHCEME TĚ MEZI NÁMI !!!

Faboš.

Offline Faboš

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 50
  • Souhlasu: 7
Re: Vzkaz
« Odpověď #1 kdy: Říjen 13, 2008, 22:04:34 »
Ještě z jiného soudku. Na Kristýně jsme našli čelovku a obal (žlutě lemovaný) s itinerářem a mapou Shocard. Mám je doma, komu chybí tak se ozvěte.

M.Aurelius

  • Host
Re: Vzkaz
« Odpověď #2 kdy: Říjen 14, 2008, 13:31:40 »
woe tak to je hustý jak hustota sama. I já, císař M. Aurelius se hlasitě přimlouvám za doživotní vyloučení zmíněného individua ze všech treků a důrazně žádám všechny pořadatele, aby mu nepřijímali přihlášky! Jak vůbec mohlo takové individuum tak dlouho jezdit mezi nás?? Republiku, teda pardón, císařství, si rozvracet nedáme!!! Tak podlé jednání může být potrestáno pouze jediným způsobem: zatracením na věčné časy, amen. Rezoluce za vyloučení noste v koších na adresu pisatele!!

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Vzkaz
« Odpověď #3 kdy: Říjen 14, 2008, 15:15:44 »
Faboši!!! Mluvil jsem s Michalem a ujistil mě, že útratu zaplatil, věřím mu, takže došlo nejspíš k omylu,nejspíš si ho neškrtli ze seznamu.
Při vší úctě k Tobě a tím spíš nechápu, jak můžeš napsat něco takového. I kdyby čistě hypoteticky někdo zapoměl zaplatit,budu to řešit nejdříve s ním osobně a ne na fóru.Mýlit se je lidské a věřím,že kdyby se to někomu z nás stalo,tak se omluví a penízky za útratu pošle.Nemůžu přeci někoho zatracovat a psát takovéto "hustoty husté".
A ještě dotaz: Za jaké účastníky a pořadatele mluvíš, když píšeš "nechceme tě mezi sebou"? Za mě tedy určitě ne, možná by bylo lepší psát za sebe.

Měj hezký den a přeji chladnou hlavu. ;)

Marcusi Aurelie, Vaše císařská jasnosti: "jste vůl jak Guntramovická, dog-trekkařem splašená kráva" >:D >:D


« Poslední změna: Říjen 14, 2008, 15:19:20 od P. & G.+N. »

M.Aurelius

  • Host
Re: Vzkaz
« Odpověď #4 kdy: Říjen 14, 2008, 15:32:31 »
K tomu mám jediný komentář: BÚ!

Juliána ze školy

  • Host
Re: Vzkaz
« Odpověď #5 kdy: Říjen 14, 2008, 15:44:38 »
Faboši,
Michal není zákeřný a sprostý, to jsi úplně vedle. Tohle se sice neřeší na fóru, ale když už jsi začal...

Nemůžu mluvit o úctě k tobě jako Petr, protože pro mě neznamenáš nic výjimečného, a tím míň, když jsem od Michala doma slyšela, jak jsi na něj sprostě řval do telefonu jako na malého fracka.

Kdyby Michal nezaplatil útratu v hospodě, nebylo by to proto, že by na tom chtěl vydělat nebo že by si myslel, že mu to projde! Znám ho 22 let a znám ho dobře.
Kdyby se to stalo, tak jedině proto, že by na to zapomněl.
A ty, jako pořadatel, si nemůžeš dovolit takhle hrubě vystupovat proti účastníkům! Jak jsi nabyl jistoty, že to udělal schválně? Neznáš ho, a proto jsi mu měl ve vší slušnosti říct, že účet nebyl zaplacen. Budeš řvát na lidi, aby sis na nich ulevil? Myslíš si, že jako pořadatel jsi něco víc než účastník? Já si to teda nemyslím.
Kromě toho, Michal mi říkal doma trochu jinou variantu... Ale nevím, jak to bylo, tak to nechávám mezi vámi.

Michal není mašer, není kynolog, a tak je úplně jiný než ty. Jiný rozhodně neznamená horší! Kdybys byl mezi "jeho" lidmi, na univerzitní půdě, nikdo by tě neodsuzoval a neodháněl za to, že máš třeba jenom učňák nebo že - například - jezdíš s kamionem. Protože jsou tolerantní a přátelští.

Hrozně jsi mě zklamal, Faboši.
Tvůj příspěvek je příspěvek hrubiána, který se nedokáže vypořádat s něčí jinakostí. Brácha nikomu neubližuje, miluje turistiku se psem a mezi trekaři má přátele, a to dokonce i mašery a kynology. Někteří se s jeho odlišností totiž vypořádat dokázali a mají ho rádi.

Marty

  • Host
Re: Vzkaz
« Odpověď #6 kdy: Říjen 14, 2008, 15:49:06 »
----- příspěvek zrušen administrátorem ----
« Poslední změna: Říjen 14, 2008, 22:40:32 od tombru »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Vzkaz
« Odpověď #7 kdy: Říjen 14, 2008, 15:55:06 »
Ono nejde jenom o jednu nezaplacenou útratu...prostě se už utrhlo pověstné ucho...a Faboš ventiloval pouze to co vře už delší dobu...

Agáta

  • Host
Re: Vzkaz
« Odpověď #8 kdy: Říjen 14, 2008, 19:28:18 »
No vy jste mi teda banda, navenek se tváříte jako skvělá parta, ale jinak je mezi vámi přetvářka.Nejdřív jste se rozhodli vyštípat Baláže, teď Nádvorníka? Kdo bude další? Docela vám to jde, velká gratulace.Možná mezi vás někteří nezapadnou, že nenasávaj a drží se stranou, tak je nemáte rádi,protože je nedokážete pochopit a zdají vám divní,ale nedokážete jim to říct přímo do očí a pak svou zášť ventilujete na fóru. Píšu anonymně, jelikož já proti nikomu z vás nic ososbního nemám..., spíš jsem doposud neměl...Je mi z toho smutno :(

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Vzkaz
« Odpověď #9 kdy: Říjen 14, 2008, 19:40:45 »
Ono nejde jenom o jednu nezaplacenou útratu...prostě se už utrhlo pověstné ucho...a Faboš ventiloval pouze to co vře už delší dobu...
No tak nějak, utrhlo se ucho, dopadla ta pověstná poslední kapka. Ani jsem to původně nechtěla komentovat, jen mě pobavila ta banda "čestných" a "dobro chránících" anonymů, o které předpokládám, že se teď vrhne i na mě.... >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Pozorovatel

  • Host
Re: Vzkaz
« Odpověď #10 kdy: Říjen 14, 2008, 19:52:28 »
Konečně někdo napsal (Agáta) jak je to u nás s dogtrekkingem.Pod toto se úplně rád podepíši.Kdo nechlastá kolem Bahulíkové tak je trnem.Takových lidí už kolem na to doplatilo-výsměchy atd.
Dělaji si z tohoto sportu obyčejnou slezinu na chlastání a dogtrekking je jen jako záminka.A jsou tak sprostí že se těm co se snaží o nějaký výsledek nebo příp. osobní výkon smějí.....a tedy často hlavně za těmi zmiňovanýmy zády.

S Michalem Nádvorníkem to nevím jak to bylo do toho se nebudu plést.Když jsem s nim na trecích tak je dobrý kamarád a takhle ho osočovat veřejně na chatu není ,ale férové.Takové věci se mají řešit osobně a ne takhle někoho zhazovat před spousty čtenářu tohoto chatu.

Zase si tady někdo hraje za boha Českého dogtrekkingu.A to není letos první případ.


Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: Vzkaz
« Odpověď #11 kdy: Říjen 14, 2008, 20:06:38 »
no až na to že jak píšeš se pod to rád podepíšeš taks tak neučinil nevim asi sis nevšiml... nehledě na to že urážet ostatní lidi anonymně není moc hezké. když se všechna ta prochlastaná dogtrekařská verbeš tak hnusně pomlouvá a jěště sou přitom otočení zády ktěm mirkům dušínům to je teda ale ostuda. tak nevim proč se ty, asi teda taky mirek dušín neumíš podepsat když kěkoho urážíš HŇUPE!!!

báglina,hoblina a tříska

  • Host
Re: Vzkaz
« Odpověď #12 kdy: Říjen 14, 2008, 20:27:51 »
Tak koukám ,že ani dogtrekking není tak idylický jak se zdá na první pohled  ;),naštěstí už se mezi kynology pohybuji 4 roky tak mě nic nepřekvapí  :D nicméně se těším na další sezonu,letos jsem teprv začala a moc toho nestihla :'( tenhle týden se ještě máte možnost nahlásit na Witko Sapa Ha cross,ze zde přítomných tam máme tuším jen Gwen,budou krásné poháry a ukázky dogdancingu(něco pro zasmání pravděpodobně) tak si to nenechte ujít.                               

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Vzkaz
« Odpověď #13 kdy: Říjen 14, 2008, 20:29:03 »
Konečně někdo napsal (Agáta) jak je to u nás s dogtrekkingem.Pod toto se úplně rád podepíši.Kdo nechlastá kolem Bahulíkové tak je trnem.Takových lidí už kolem na to doplatilo-výsměchy atd.
Dělaji si z tohoto sportu obyčejnou slezinu na chlastání a dogtrekking je jen jako záminka.A jsou tak sprostí že se těm co se snaží o nějaký výsledek nebo příp. osobní výkon smějí.....a tedy často hlavně za těmi zmiňovanýmy zády.

S Michalem Nádvorníkem to nevím jak to bylo do toho se nebudu plést.Když jsem s nim na trecích tak je dobrý kamarád a takhle ho osočovat veřejně na chatu není ,ale férové.Takové věci se mají řešit osobně a ne takhle někoho zhazovat před spousty čtenářu tohoto chatu.

Zase si tady někdo hraje za boha Českého dogtrekkingu.A to není letos první případ.



Kdo dodržuje pravidla, neokrádá kamarády, nedělá si z dogtrekkingu dojnou krávu a nedělá pořadatelům zbytečné problémy...tak se nemusí mojí nevymáchané huby bát...a nemyslím si, že bych měla problém lidem říct do ksichtu co si myslím .... a podepsat se pod svoje příspěvky...


Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Vzkaz
« Odpověď #14 kdy: Říjen 14, 2008, 20:36:33 »
Na Witko sapa ha jedu též  :P
A k hádkám a rozepřím, naštěstí vás dogtrekaře ještě neznám tolik, abych do toho "kdo s kým a co" viděla. Ale to k lidem prostě patří, no  8)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: