Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Novoroční Helfštýn

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Akce a setkání všeho druhu - i toho třetího... :-)

Novoroční Helfštýn

(1/5) > >>

ježura:
Sobota 5.1. 2013
Akce KČT, hrad otevřen 8-15 hod, psům vstup povolen. My vyrážíme v 9 hod z Hranic od Sokolovny (celkem cca 20-30 km podle toho kudy půjdem zpět). Kdo se chce přidat je vítán.

Květa:
Ahoj mám taky v plánu s kamarádkou a psama jít na novoroční Helfštýn můžeme se přidat K Vám ikdyž se neznáme?? :) ukecala jsem ji ale prý tam musí být nějaké keše :) Díky

ježura:
Určitě se můžete přidat! Poznáte nás podle modré Felicie s nápisem "pedikúra" a blíže neurčeného počtu šílených hyen ;)

Květa:
Dík přidáme se bo to tam vůbec neznáme  :)jsme od Olomouce..snad najdem tu sokolovnu ..kdyby něco tak červenočerný fordík a NO +atrapa lamamuta ;D

Gwen a Dinulka:

--- Citace: Květa  Leden 02, 2013, 22:42:59 ---Ahoj mám taky v plánu s kamarádkou a psama jít na novoroční Helfštýn můžeme se přidat K Vám ikdyž se neznáme?? :) ukecala jsem ji ale prý tam musí být nějaké keše :) Díky

--- Konce citace ---

Na Helfštýně samozřejmě keška je, ale myslím si, že bude dost těžko odlovitelná v tom mumraji. A hezká je tahle: http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC1FRED, akorát ten vodopád teď asi nebude tak úžasně zamrzlý, jako když jsem tam byla já.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi