Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 GRATULACE - MS

Autor Téma: GRATULACE - MS  (Přečteno 5229 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
GRATULACE - MS
« kdy: Prosinec 01, 2008, 14:55:32 »
Je to krásné dozvědět se mezi těmi všemi zprávami co se na nás odevšad hrnou tu úžasnou novinu,že nejlepší dog-trekař na světě pochází z naší malé zemičky,naší české kotliny,naší nádherné České republiky.Opět po dlouhé době můžu být hrdý na to že jsem Čech.BRAVO ROMANE,jsme na Tebe pyšní.Celý svět se diví,že někde uprostřed evropy mají tak úžasné borce jako jsi Ty.         KDO NESKÁČE NENí ČECH!!! ROMAN NA HRAD!!! České ženy a dívky pláčou dojetím!!Muži a chlapci hrdě vypínají hruď!!

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: GRATULACE - MS
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 01, 2008, 17:36:49 »
Teda už budu asi vypadat jako hnidopich, ale když se podívám na tuhle fotku ze startu onoho miststrovství světa



Tak mám pocit že modifikace toho co je vlastně dogtrekking dospěla tak daleko, že mistrovství světa se už neúčastní ani psi :-) sakriš, že by to byli nějací kolemjdoucí, nebo možná doprovodný team? Kdo ví...? Doufám že se dobře umístili...

Holt pokrok se nedá zastavit...!  >:D  >:D  >:D  >:D
tombru

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: GRATULACE - MS
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 01, 2008, 18:04:56 »
Hold ono si možná stačí přečíst propozice a věděl by jsi,že zároveň s dogtrekkingem se běžel i horský běh, takže při hromadném startu jsou v poli i běžci bez psů !  :o Nemám rád tyto hádky ale myslím si,že toho rýpání je zbytečně trochu moc. Bohužel to zažívám i na klasickém longu, kde přesně dodržuji všechna pravidla a jen proto,že  se zůčastňuji těchto závodů, které mám za humny a rád chodím se psem do přírody (s povinnou výbavou na přípádnou pomoc , sobě i jiným ) jsem terčem určitých provokací. Ale pro mně za mně vím, že lidi jsou různí a mají různé povahy.
Olda a bílá princezna Enngi

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: GRATULACE - MS
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 01, 2008, 18:40:28 »
Ono tombru víš je trochu škoda,že heslo, kterým by se mělo řídit toto forum :
Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními.
je dost proti pravidlům. Nestojí tam,že na trati se můžeš vyskytovat MAXIMÁLNĚ ve dvojicích ? Takže nezbývá než jedině jít rychle, ale jelikož nejsem tento případ, tak jdu ve dvojici a pouze pozdravím trekaře, kteří mně míjejí a popřeju jim šťastnou cestu. Více se s nimi bavit nemůžu ---   PORUŠOVAL by jsem pravidla!!
Olda a bílá princezna Enngi

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: GRATULACE - MS
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 01, 2008, 18:41:57 »
Dík za vysvětlení, no holt když někdo pořádá takový podnik jako je Mistrovství světa, musí počítat s tím, že bude po drobnohledem široké veřejnosti  >:D a si všímá kde čeho  O:-)

Sorry, nepredpokládál jsem, že se jedná o nějakou společnou akci, když je to už to MS. Také se mi na stránkách této akce nějak propozice nepodařilo najít, asi už tam nejsou...

Kdyby všichni co si znich druzí "utahují" na dogtrecích brali všechno takhle vážně, tak by někdy tekla i krev  O:-) >:D O:-) >:D
tombru

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: GRATULACE - MS
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 01, 2008, 18:45:36 »
Ono tombru víš je trochu škoda,že heslo, kterým by se mělo řídit toto forum :
Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními.
je dost proti pravidlům. Nestojí tam,že na trati se můžeš vyskytovat MAXIMÁLNĚ ve dvojicích ? Takže nezbývá než jedině jít rychle, ale jelikož nejsem tento případ, tak jdu ve dvojici a pouze pozdravím trekaře, kteří mně míjejí a popřeju jim šťastnou cestu. Více se s nimi bavit nemůžu ---   PORUŠOVAL by jsem pravidla!!

Asi máš pravdu, pokud to více lidí chápe v tomhle smyslu jako ty, bude asi na čase popřemýšlet na změnou  O:-)
teda toho hesla v záhlaví diskuze...!
« Poslední změna: Prosinec 01, 2008, 18:49:48 od tombru »
tombru

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: GRATULACE - MS
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 01, 2008, 19:22:54 »
Párkrát jsem si přečetl jak se tady píše o přísném dodržování pravidel (jedná se třeba o povinnou výbavu,povinnou zátěž atd) a to heslo mně zaujalo hned na začátku. možná by bylo lepší změnit ty pravidla, než to heslo, ale vím proč toto pravidlo o dvojicích je, kdo si ho vymyslel,dost se o tom psalo a přiznám se, že ho taky občas nedodržím, zvláště když třeba někdo potřebuje poradit s cestou, nebo pomocí snějakou drobností, to zase vylučuje pravidlo o pomoci na trati.
Zůčastnil jsem se 7 longu z 9 letos pořádaných a hooodně jsem viděl a zjistil,že s dodržováním těch pravidel to není ani v těch lonzích tak žhavé.
Bohužel je to asi nekonečné téma a myslím,že by tolerance měla být na obou stranách.
A nechci ani mluvit o tématu long a alkohol, když je to seriál MČR mělo by se trochu reprezentovat ne ? Co takhle dát každému trekaři v cíli fouknout ? Kolik by jich bylo čistých ? Ale o alkoholu raději pravidla mlčí.
Říkám během 650 našlapaných kilometrů jsem viděl dost.
Olda a bílá princezna Enngi

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: GRATULACE - MS
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 01, 2008, 20:11:15 »
Párkrát jsem si přečetl jak se tady píše o přísném dodržování pravidel (jedná se třeba o povinnou výbavu,povinnou zátěž atd) a to heslo mně zaujalo hned na začátku. možná by bylo lepší změnit ty pravidla, než to heslo, ale vím proč toto pravidlo o dvojicích je, kdo si ho vymyslel,dost se o tom psalo a přiznám se, že ho taky občas nedodržím, zvláště když třeba někdo potřebuje poradit s cestou, nebo pomocí snějakou drobností, to zase vylučuje pravidlo o pomoci na trati.

Zůčastnil jsem se 7 longu z 9 letos pořádaných a hooodně jsem viděl a zjistil,že s dodržováním těch pravidel to není ani v těch lonzích tak žhavé.

Viděl jsi porušování pravidel a podal jsi protest, ne? Tak nesuď, jelikož pak tvoje připomínka jaksi postrádá smysl... Ono je to těžké že... na někoho u nás ukázat prstem a riskovat tak označení za bonzáka, ale chlubit se že jsem něco viděl a neřekl a ještě si tak nepřímo stěžoval jak je to špatné, to umí kde kdo.

Bohužel je to asi nekonečné téma a myslím,že by tolerance měla být na obou stranách.

Tolerance je velmi subjektivní dojem, asi tak jako hranice mezi srandou a urážkou... Viz třeba tohle téma  O:-) >:D

A nechci ani mluvit o tématu long a alkohol, když je to seriál MČR mělo by se trochu reprezentovat ne ? Co takhle dát každému trekaři v cíli fouknout ? Kolik by jich bylo čistých ? Ale o alkoholu raději pravidla mlčí.
Říkám během 650 našlapaných kilometrů jsem viděl dost.

Hmm a kolik by podle tebe byla přípustná hranice? Ona pověstná "nula" promile, nebo kolik? Lidově řečeno pokud se někdo "ožere" a bude páchat nějaké nepřístojnosti, je možností dost na jeho vyloučení. (Mě stačí na blbnutí dvě piva, s někým je sranda až po dvou pivech a někdo je hroznej furt... >:D )
Ovšem to ho zase musí někdo vidět a "nahlásit" a jsme u problému jako při porušování pravidel. Kde kdo viděl....
 
tombru

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: GRATULACE - MS
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 01, 2008, 20:51:10 »
Na podání protestu potřebuješ důkaz jinak je to tvrzení proti tvrzení a protože u toho jsou v rámci zachování pravidel většinou jen ti 2 a dávat 100 za podání protestu (někde) se mi nechce aby se mi vysmáli.
S tím alkoholem je mi to jedno ono jde jen o to že když je někdo řádně upravený (a nemusí dělat bordel) někde uprostřed vesnice  tak ho vidí místní a třeba si řeknou -- co to je za sport ? jen si tak chodí se ožrat  - a v tu chvíli se jedná o náš všechny.
No ale to vám asi nevadí.
No jen jsem se ozval, aby jste na chvíli dali pokoj Romanovi.
A myslím, že měl docela klidné odpoledne. :)
Olda a bílá princezna Enngi

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: GRATULACE - MS
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 01, 2008, 21:09:06 »
Na podání protestu potřebuješ důkaz jinak je to tvrzení proti tvrzení a protože u toho jsou v rámci zachování pravidel většinou jen ti 2 a dávat 100 za podání protestu (někde) se mi nechce aby se mi vysmáli.

A ty už jsi to zkoušel podávat, nebo to je podle povídky Šimka a Grossmana - "já je znám i kdyby seděli, stejně by nepustili" říká lamentující babička v tramvaji na adresu stojících :-).

S tím alkoholem je mi to jedno ono jde jen o to že když je někdo řádně upravený (a nemusí dělat bordel) někde uprostřed vesnice  tak ho vidí místní a třeba si řeknou -- co to je za sport ? jen si tak chodí se ožrat  - a v tu chvíli se jedná o náš všechny.
No ale to vám asi nevadí.

To tučně je myšleno jako opilý? nebo to jinak nějak nechápu... Vono je toho víc, někdo se třeba ne moc dobře chová ke psu, jiný zase plaší střelbou krávy, někdo dělá ostudu během závodu, někdo zase po něm a je jasné, že je to jeho účastník atd... atd...

No jen jsem se ozval, aby jste na chvíli dali pokoj Romanovi.
A myslím, že měl docela klidné odpoledne. :)

No nevím jestli to nebyla spíš služba medvědí... Myslím že po tom co jsme v minulosti mezi sebou s Romanem už probrali, moje poznámečka byla jen takové připomenutí :-) Nebylo nutné volat kavalérii...  >:D  >:D  O:-)
tombru

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: GRATULACE - MS
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 01, 2008, 21:25:54 »
Ty voe, to jsem zase něco podělal. Člověk pogratuluje Mistrovi světa a oni se tu poperou kvůli pravidlům >:D >:D
Romane, sorry, ale mně to fakt nedalo  ;) ;)
Mašere, klííd sranda musí bejt, neber fšecko tak vážně, nebo se z toho zblázníš  ;) ;)

Tomáši, hlavně až bude schůze pořadatelů, ať nikdo nevymýšlí nějaké nesmyslné změny pravidel kvůli Romanově MS, vždyť DT je hlavně o tom, abychom se pobavili a užili si to, každý to děláme po svém a nikdy nikoho nedonutíš aby si dělal nějaké akce mimo MČR a se svými pravidly.
Mimochodem, taky mě MS docela lákalo, kdyby to nebylo pro mě tak daleko, tak určitě jedu,ale kvůli 42 km a jednomu dni v terénu jet přes celou republiku se mi fakt nechce, ikdyby to bylo s mezinárodní účastí od Austrálie po Zimbabwe a  běžel tam sám velký Usaina Bolt s grizzlym v patách 8)

Offline REPLICANT

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Souhlasu: 0
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Cant
Re: GRATULACE - MS
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 20, 2008, 20:40:13 »
 :)
No mě se nápad MS dost líbí už z důvodu, že jsem ho pomáhala organizovat, ostatně jako většinu závodů z Tour de Beskydy a musím podotknout, že ten medvěd byl fakt něco úžasného a hlavně to překvapilo doslova všechny. Je to fakt, že se říká, že v Beskydech medvědi jsou a tak jsem si to naše závodění trochu chtěli zpestřit přibarvenými historkami a proč taky ne!
Dokonce v táboře Baník na Ostravici, pod Lysou horou skáče po stromech metrová veverka (jednoznačný unikát Beskyd) a k táboráku chodí loudit buřty ohrožený Rys.  :D
Tím jsem jen chtěla říct, že fantazii se meze nekladou a to platí i u pořádání závodů nebo dogtrekkingů.
Přece naši pejsci mají taky rádi různorodost a vše prožívají hrou a mluvím-li za sebe a svého psa tak midy jsou k tomu perfektní. Záleží na každém, jak se k tomu postaví. Jestli to je "kilometrická znásilňovačka pánečka i psa" nebo je to zábavný výlet přizpůsobený schopnostem každého, kdo má rád sport ve společnosti psů v přírodě, mimochodem turistika je v dnešní době taky sport, který zvládají i děti a ty především jsou milovníky zvířat, tedy psů, takže i toto si myslím je obrovské plus pro spoustu lidí, kteří přemýšlí co o víkendu s rodinou.
Chápu že jezdit přes celou republiku na každý závod dejme tomu každý měsíc je docela šílenost, ale jedno je jisté! Kdo zažije MS, kdo pozná trať Lysohorského dogtrekkingu a horského běhu tak si ji 100%zamiluje.
A kdo si vyzkouší pár dalších závodů, třeba etapový 170km za 7dní tak zjistí jak pestrá jsme "smečka" a jak to vlastně funguje, když jsou trekaři jeden tým!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: