Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Specialní nabídka

Autor Téma: Specialní nabídka  (Přečteno 9539 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Specialní nabídka
« kdy: Srpen 12, 2007, 20:59:38 »
Na Stezku vlka přivezu na,, ošahání a odzkoušení" nové trekové boty. Mám s nimi velmi dobré zkušenosti a pokud by byl zájem, šla by domluvit pro dogtrekaře větší sleva.

Další podrobnosti o těchto nových modelech i ostatních,které budu mít k dispozici jsou na našich stránkách www.balazteam.estranky.cz a je tam i odkaz kde si můžete všechny prohlídnout.Pokud by si někdo přál přímo určitý model přivézt tak mě napište model-barvu-číslo.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

L.

  • Host
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #1 kdy: Srpen 12, 2007, 22:30:42 »
Romane, ten palec dolů značí, že botky stojí za h...?

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #2 kdy: Srpen 12, 2007, 22:41:01 »
Milá L. nebo co...nebo kdo vlastně si... je vidět že si všímavá a pozoruješ opravdu podstatné věci.Myslím že na ho... jsou např. jarmilky a cvičky při použití při dogtrekkingu a jestli Tobě nezáleží na tom v čem chodíš tak věř že jsou lidé,kteří o tom přemýšlejí a taky se někdy např. podepíší pod to co napíšou.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

L.

  • Host
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #3 kdy: Srpen 12, 2007, 22:45:24 »
Klíííd, jenom jsem tam nedala smajlíka ;D ;D a ty skáčeš metr dvacet ;D ;D
nechce se mi přihlašovat. Tak prodavač obuvi? ;)  ;D  LenkaB :P

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #4 kdy: Srpen 12, 2007, 22:57:22 »
No ja myslel že zase nějaký prudič  :-X I když Ti mě nevadí spíše motivují. ;D
Prodavač ne...to opravdu...ne snad v důchodu ;D to je jenom jednorázovka a myslel jsem že by to mohlo někoho zajímat,když se mě ptají v čem mají běhat-chodit.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Sioux

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #5 kdy: Srpen 12, 2007, 23:38:17 »
Salomony jsou super můžu vřele doporučit užívam 3d xcr s goretexem na horské běhy...treky za každeho počasí jedny s nejlepších bot na trhu .Já myslel Romane že preferuješ Adidas či Saucony?    Sioux.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #6 kdy: Srpen 12, 2007, 23:50:32 »
Teď už je hodně dobrých botů i od různých firem.Ja jsem běhal tak 5 let v Asics,převážně že se levně dali nakupovat na závodech.Loní jsem běhal v Sauconech a myslel si že je to super a pak jsem letos začal zkoušet Salomony a ty červené Pro lab nejvyšší řady ty jsou opravdu jako F-1 mezi boty,ale zase se projevují jen na kamenitých a těžkých terénéch.Trochu tam byla překážka cena 4000,- ale šlo to trochu dolů.Teď právě jsem zvědavý na tu novinku Speed Cross 2.Jsou ještě trochu váhově lehčí.Ten vývoj jde rychle jak u počítačů tak se neodvažuji tvrdit v čem budu třeba běhat za 2 roky a sčím kdo vyrukuje na trh.Oni ty vyvojové dílny pracují už teď na modelech 2009 a taktický to přidávají vždy v nabídce co 1/2 roku.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Petr a Claissy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 43
  • Souhlasu: 0
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #7 kdy: Srpen 13, 2007, 09:15:35 »
Sioux: já mám z Goretexem (a jakoukoli jinou membránou nebo zátěrem) dost nepříjemnou zkušenost. A to, že když vyvinu sebemenší fyzickou aktivitu, jsem hned propocený. Ať se jedná o oblečení, nebo boty. Boty mám bez membrány a kůže, maximálně prodyšné, jen látka, ale stejně jsou ponožky za nějakou dobu mokré. Opravdu jsi si jistý, že se dá v Goretexu běhat ? Nebo máš nějakou fintu, jak to pořešit ?

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #8 kdy: Srpen 13, 2007, 09:32:52 »
Boty s goretexem jsou vhodné jen asi do chladného počasí a sněhu a velmi nepříznívých podmínek.
Např jít dogtrekking v normálních podmínkách s teplotou okolo 15-20°C tak např. v Salomonech 3D XCR (zeléné) bych se uvařil po 5 km,ale jakmile by bylo okolo bodu mrazu tak se hned všechny výhody goretexových botů projeví.Proto jsou i váhově těžší než jiné podobné modely a blíží se to k 370-400 g.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #9 kdy: Srpen 13, 2007, 12:44:05 »
Já mám ty zelené goretexové Salomony (XA PRO 3D XCR) a je fakt, že jsem zpočátku nadával, že se v nich v létě nedá vydržet (pak jsem je někde viděl prezentovat jako zimní a bylo mi to jasné), ale s dobrýma ponožkama se to dá. Na Pustevenském dogtreku to teda bylo horší (teploty kolem 30), ale to jsem ještě asi neměl ty správné ponožky (běžecké nízké, zespod tlusté-měkké, zvrchu tenčí a hlavně velký podíl CoolMaxu). Později na Oravě a Hanácké štrece už to bylo v klidu.
Ale pokud není mokro, tak si stejně beru vzdušnější New Balancy :)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #10 kdy: Srpen 13, 2007, 17:49:59 »
Asi nejlepší model do normálního i teplého počasí se jeví XA PRO 3D a taky cenově.Ja je teď testují a ze začátku jsem jim moc nevěřil ,protože jsem rozmlsaný pro lab modelem,ale hodně se jim přibližují vlastnostmi.Vlastně konstrukčně jsou údajně skoro stejné.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Sioux

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #11 kdy: Srpen 13, 2007, 21:33:28 »
Je to o zvyku já v x pro 3 d xcr běhám normalně bez problémů celý rok  léto, zima na treky, horské běhy jsou lepší o číslo větší. hodně záleží na pronaci ,došlapu každá noha je jiná.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #12 kdy: Srpen 29, 2007, 22:09:48 »
V sobotu dorazí do Koutu n.D. zástupce Salomonu a přiveze nějaké ty botky a také novinky (černé modely).Je šance si to i vyzkoušet,myslím tedy projít nebo proběhnout a tak otestovat a osobně si třeba něco i jiného objednat a domluvit,protože ne každý model je hned k mání hlavně tedy menší čísla pro dámy.Pán Weber je velmi ochotný a je schopen zajistit a sehnat cokoliv,právě takové modely ,které nejsou běžně v trek. obdchodech.Však posoudíte sami o víkendu.
                                              zatial Roman/HOLKI
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Eva Prof.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 209
  • Souhlasu: 0
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #13 kdy: Srpen 24, 2008, 10:53:25 »
Zdravím Kryštofa a jsem rád, že si chválí New Balance. Je to moje oblíbená značka, neboť mě vyhovuje spíše širší přední část a tato firmy vyrábí v jednom čísle různé šířky.
                     Petr a spol.

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Specialní nabídka
« Odpověď #14 kdy: Srpen 25, 2008, 08:28:52 »
V sobotu dorazí do Koutu n.D. zástupce Salomonu

Romane, tak mu prosím vyřiď  ;) že jsou v Salomonu pěkní kreténi (ne konkrétně ten pán), páč když jdu po čtyřech měsících reklamovat boty, kterým jaxi zmizela podrážka a oni to neuznají, tak to je trošku drahá sranda  >:(  >:D  :o
« Poslední změna: Srpen 25, 2008, 08:31:02 od elina »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: