Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 183877 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #90 kdy: Prosinec 11, 2007, 07:32:21 »
A ještě jenom...celé bych to nazvala...Mnoho povyku pro nic...aneb exhibice jedné uražené ješitnosti...(oni se mě nezeptali jak na to, když já jsem tak dobrej a já jim teď ukážu, všem to řeknu jak jsou na mě zlí, já jim tam nedojedu a oni ještě budou litovat...) ;D ;D

Offline karel+poník

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 36
  • Souhlasu: 2
pořádání
« Odpověď #91 kdy: Prosinec 11, 2007, 08:46:19 »
ahojda
Tak tedy jen jednou větou
Taky bych spíš preferoval délku trati nad časem na druhou stranu měření času k treku také patří (jak jinak bych zjistil že jsem nepřetáh těch padesát hodin)  ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #92 kdy: Prosinec 11, 2007, 09:00:51 »
Takže návrh na rok 2009...mistr republiky je ten, kdo odšlape nejvíc km...při shodném počtu km rozhoduje čas. ;)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #93 kdy: Prosinec 11, 2007, 11:29:47 »
To S G: Nevadí mi nic než ,ale když někdo lže a vytahuje špínu.
To cos napsal o Cákově je taková tvá špína že doufám žes to nemyslel vážně.Ale tvůj příspěvek byl psany zlobou to pozná každý normální člověk.
Na Cákově jsem ty debile žádne psy nikdy neměnil co mě tady pomlouváš zlobou a moje rodiče raději ani neber do huby.
Co si to vůbec dovoluješ tady psát takovou špínu.A srovnej si své emoce v příspěvcích .Proč by sis měl vážit někoho kdo ujde trať s 20 kg nebo ne .Co to je za přihlouplé názory.Z toho cos napsal jen číší závist a zloba.Čemu závidíš?Tomu že vyhrávám?Nemáš čemu?Každý má stejnou možnost na sobě pracovat.Ale ty jsi asi pravý vzorek dnešní české mentality.Čučí na druhé a závidí a pomluvá a snaží se špinit je jak to jde.A  sám si neumí tvořit život podle svého.
A co tady pomlouváš Lucku H. Ty si servítky asi neumíš brát že.To co se ji stalo se může stát každému tak nerypej tady do lidí.
Promiň ale pro mne si špína ,musím to tak napsat protože tos přehnal s tím Cakovem.
No asi ujeli tady emoce teď mě.  :-X Takže ostatním omluva ,ale to nejde takovému debilovi neodepsat.
 

Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Milena

  • Host
pořádání
« Odpověď #94 kdy: Prosinec 11, 2007, 11:37:19 »
     :)Čím dál líp. Tři nebo čtyři treky dohromady o celkové délce 400 km - to nemá chybu!  ;DSuper kombinace treku s kursem přežití, alespoň dle uváděných končin, kterými by oplýval itinerář. Vítězem je každý, kdo dojde, ovšem ten nápad samotný je na zlatou. Čím je proti tomu dovolená u moře? Nuda! Šlo by to třeba napřesrok dotáhnout do konce? Pokud mě něco malého nesežere, půjdu určitě, a dle ohlasu na 200 km nebudu sama. ;)

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #95 kdy: Prosinec 11, 2007, 11:56:48 »
Ale no tak Románku,koukám že jsem s Cakovem udeřil hřebíček na hlavičku.Nemůžeš to rozchodit,že se konečně někdo ozval jak jsi to udělal???A proto jsem debil?Asi jo,ale je mi to šuma fuk.Jen by jsi mohl tvrdě narazit za urážení.Tě péro sportovče.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #96 kdy: Prosinec 11, 2007, 12:00:00 »
To Milena:No ono není problém třeba to dostat i na 500km ,ale zase to není tak jednoduché.V roce 2008  bede třeba Tour de Beskydy měřit 170 km ale ono to fakt není o km.Loni jsme toho měli v závěru docela dost a taky v letních měsících kdy lidé mají na to dovolenou se nedá v tom teple tolik km absolvovat.A navíc opravdu je to o kvalitě.Je lepši nějak dojít normálně než se doplantat do cíle nějakým kulhavým stylem.Mě opravdu stačilo i těch 127 km v Jeseníkách v kopcích v jednom kuse.Mě ale osobně na těch dálkách láká to že bych se nemusel nikde vracet nebo jít nějaký okruh a měl bych to jako motivaci třeba dojít z Ostravy po horách až do  např.Košic byla by to taková výzva.A kouzlo je spát každou noc někde jinde a pořád šlapat novým terénem,prostě Tour napříč krajinou. :-* A pak se vrácet unavený zpět autem a říkat si tak tohle jsem vše zvládl po svých :D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #97 kdy: Prosinec 11, 2007, 12:08:01 »
S. G. Ja se jen budu vždy bránit proti lži kterou jsi vyslovil.

Ty si hlídej abys nenerazil za urážení a lež.

Ty tady urážíš,lžeš a začal si to ty a takový lidé jsou prostě pro mne debilní.Nemám k tomu jiné vysvětlení.

Ale můžem si o tom tedy popovídát z očí do očí na nějakém treku,ale ani nevím tedy přesně jak se jmenuješ.Můžeš tady napsat své jméno?Ať vím s kým to tedy diskutují.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Milena

  • Host
pořádání
« Odpověď #98 kdy: Prosinec 11, 2007, 14:44:01 »
To Roman: no, víš, mám takovou představu jít se psy několik dní přes hory stylem všecko své nesu ssebou, jen já a psi jdou po svých. Skutečně bivakovat v terénu, ne spát v hotelu, a potkávat cestou co nejméně měst a muset opravdu přemýšlet o tom, jak to ve zdraví dát, jak si rozplánovat bez nějakých nařízených etap cestu a co všechno mít v batohu, abychom došli se všema packama zdravýma. Takže napřed ty km, potom ten čas. To by byla dovolená, kterou bych chtěla zažít. Tour de Beskydy bude asi přece jen trochu jiná, i když, pokud mi zaměstnavatel přiklepne dovču, moc ráda se zúčastním. Letos mi to nevyšlo, dovolenou jsem musela rozdělit mezi dogtreky a štěňata. :) :)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #99 kdy: Prosinec 11, 2007, 16:12:54 »
To Milena: Jo jo chápu jak to myslíš.Ja už jsem kdysi uvažoval o takz.  dálkovém treku-Cross Country .Sejít se a třeba i vytvořit tříčlenná družstva (to k vůli nebezbečí v noci a medvědům na Slovensku)a dostat rozpis a dělejte si na trati co chcete-spaní atd. Prostě přežít v přírodě a dojít do cíle třeba těch 300km.Vše má své kouzlo i ten drsný bivak a nebo také třeba dojít na horskou chatu osprchovat se a jít spát do čistého lož. prádla.A ráno v klidu pokračovat.Těch forem takových akcí je spoustá.
Ja jsem byl tím etapákem úplně nadšen.Ty přesuny-změny večerní posezení a lidé jak na nějaké pohodové dovolené.Kdyby někdo další s něčím podobným přišel na nějakých horách tak neváhám a jdu.Protože jediné mě mírně vadilo že Beskydy znám křížem krážem a kdybych to šel ja jako účastník třeba v Krkonoších nebo někde kde nejsem tak často tak bych byl šťastný.
P.S. A samo že mimo města a vesnice co nejvíce po hřebenech různých pohoří.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
pořádání
« Odpověď #100 kdy: Prosinec 11, 2007, 21:02:34 »
Já jsem taky pro 200 i 300 např. začnem v Kruškách a skončíme ve vířivce v Lázně Lipová  ;) ale kdo nás pak "hodí " k autům? Ale alespoň bych konečně viděl " běžce " se spacákama, v kterým se dá fakt i spát..(páč to za den nedá ani MS((Brazílie, Konga i Tobaga a přilehlých ostrovů)) .když bude slušnej časovej limit...jen vyřešit, kdo se mi postará o zbylý psy doma, když vyrazím na 4-5-6 dní?
Ledaže bych si našel nějakou novou a stačí mi , že bude mladá, pracovitá, inteligentní, hezká, trpělivá.. jak to říkal Sundance Kid, vo tej úče  ;)  :P ;)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
pořádání
« Odpověď #101 kdy: Prosinec 11, 2007, 21:05:28 »
Venca: bude to dvoukolový, jedna etapa tam, druhá zpátky..... >:D
takže abys tu hezkou pracovitou ukecal aspoň na 14 dní :-D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Milena

  • Host
pořádání
« Odpověď #102 kdy: Prosinec 12, 2007, 09:06:58 »
Venca:Žádný problém, tři psy vezmeš ty, zbývající rozpůjčuješ nadšencům, kteří půjdou taky a postrádají nějakou tu tažnou sílu. A užijete si to všichni. Třeba můžeš vzít i tu hezkou, inteligentní, trpělivou, pracovitou...zapomněla jsem na něco?Jo, a mladou...

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
pořádání
« Odpověď #103 kdy: Prosinec 12, 2007, 12:49:21 »
  :) tak to ty nadšenci by skončili max po 5 km na totální vyčerpání z brždění (páč týmový klucí neuměj na vodítku  :D) já je po Sedlici ved jen cca 50 m na zahradu (po 2kách)  :-X  a byl jsem totálně spocenej a zničenej... :P :D ;)

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #104 kdy: Prosinec 12, 2007, 17:21:22 »
LenkaB: já se nedovolávám žádných záruk, jen je mi to proti srsti, že se serial pořád rozšiřuje! a termíny se cpou na léto (ikdyž já mám s létem asi ty nejménší potíže). po letošní sezoně jsem se smířil se 6 treky a už jich je 7.
no nic stejně jsem měl myšlenku že na trek vytáhnu celou rodinku a tak to asi i bude a sólo si dám jen ty oblíbené.####
já už měl taky  nápad, uspořádat trek lysá hora-praděd kdysi tam vedla koňská stezka. ovšem trek slovenskem? taky dobrý.
pro zajimavost, já už bivakoval se svým mikrospacákem, ve Fryštáku. na sobě šortky, propocené tričko a větrovku- přežil jsem ve zdraví



 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: