Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Parťák na DT

Autor Téma: Parťák na DT  (Přečteno 23193 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Parťák na DT
« Odpověď #15 kdy: Srpen 16, 2009, 19:00:50 »
Já jednou donutím jít se mnou Mikoláše a to uvidíte, to si za rámeček nedáte >:D ^-^
jen aby pak nebyl chabrus na spodek (třebas nohy  O:-)  ) a kdo by tě pak živil, když si v práci tak
"adaptabilní ".... :D  ;)

Bára B.

  • Host
Re: Parťák na DT
« Odpověď #16 kdy: Srpen 16, 2009, 21:06:50 »
To šárka: Vzpomínám si, jak jsem z kteréhosi ročníku Oder jela zpět vlakem a i chlápek, kterýho bych tipla na obyvatele podmostí si ode mě odsedl  :'(
Úchyli se nesmí řešit, protože od cca 50. km tohoto typa připomíná 99% všech závodníků a snadno dojde k záměně ;D

Máca s holkama

  • Host
Re: Parťák na DT
« Odpověď #17 kdy: Srpen 17, 2009, 06:41:04 »
Zdravím všechny, to by si měla přečíst má mamina. Ta furt řeší, že půjdu tu trasu sama. Stále jí říkám, že tak chodí všichni a já mám přeci sebou obranářského psa (čínského naháče)  ;D. Těším se, až se na Krajem Oty Pavla setkáme.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Parťák na DT
« Odpověď #18 kdy: Srpen 17, 2009, 06:54:01 »
Naháč předpokládám bude aspoň ječet, kdyby někdo v noci šel kolem. Malamuti a Vikina nezvednou ani hlavu...leda by snad zloděj či úchyla šustili pytlíkem s piškotama ;D
Zato spolehlivě hlásí veškerou zvěř která by se eventuelně dala sežrat :-X

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: Parťák na DT
« Odpověď #19 kdy: Srpen 17, 2009, 07:27:42 »
Mnohdy si říkám, kéž by Kukačka mlčela a nehlásila, že se tam někdo nebo něco pohybuje  ;D ;D

Máca s holkama

  • Host
Re: Parťák na DT
« Odpověď #20 kdy: Srpen 17, 2009, 07:39:44 »
Jo jo, Cornela brání. Ocas jí pomalu předbíhá mezi předníma a řve jako píchlé prase. Jinak se řídí heslem:"Kdo uteče, vyhraje"  :D

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: Parťák na DT
« Odpověď #21 kdy: Srpen 17, 2009, 07:57:58 »
tak v tom případě přeju hodně štěstí ;D 8). Taky jsem měla obavu, že to budu chodit sama, ale ještě se mi ani jednou nestalo, že bych šla sama. Chce to držet přiměřené tempo a nebát se k někomu přidat. ;), na Otovi se domluvíme s nějakým tím couráním v UL, bohužel teď vůbec nemůžu - takže to proberem tam  ^-^

Máca s holkama

  • Host
Re: Parťák na DT
« Odpověď #22 kdy: Srpen 17, 2009, 08:21:46 »
Tak to je super. To Brandy už bude pětiměsíční a bude moc zase delší trasy, takže paráda. Budu tam mít holky obě (kámoš bude mimino hlídat), tak se všichni poznáme  8).

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Parťák na DT
« Odpověď #23 kdy: Srpen 17, 2009, 09:18:04 »
Pro Mácu- jen aby si Tvoje mamka nepřečetla to o tom pivaku a o tom, že po 50 km nelze rozeznat ůchyla od trekaře..
Pro Lenku- většinou jsme chodili na vandry společně a to jsem se nebála vůbec, a když jsem jela někam sama, našla jsem si zpusob, jak na sebe- před setměním postavit stan a zalézt, žadný čučení do ohně nebo naslouchání zvuků lesa. Nevadil mi ani zimní spanek od 17.00 hod odp.



Máca s holkama

  • Host
Re: Parťák na DT
« Odpověď #24 kdy: Srpen 17, 2009, 09:46:45 »
Nene, mamka o těchto stránkách ani neví. Mamča je ráda, že jsem vzdala long a nebudu spát někde venku. Už i docela přestává řešit, že doma s holkama couráme samy po loukách. Asi se raději už neptá  :D. Mamču občas chápu, když člověk vidí, co potkává na ulici. Ale dnes můžu přes tu papulu dostat i před barákem, takže si nevyberu.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Parťák na DT
« Odpověď #25 kdy: Srpen 17, 2009, 09:51:02 »
No já se přiznám, že večerní hodiny s únavou mi také lehce přivolávají nepříjemné pocity z bivaku o samotě. A to mám sama venku naspáno vcelku dost.Zatím to ale v reálu vypadalo spíš, že je problém zašít se někam, kde nechrápe dalších 8 trekařů a neřevě smečka cizích psů  ;)  A najít par´táka na spaní taky není vždycky terno. ;D Kupříkladu na Chřibech jsem jazzince říkala, že budu spát kdekoliv kromě bývalého hradiště. A kde myslíte, že jsem se o 3h ráno probrala? Bohužel ta cedule byla až o kousek dál, tak že jsem jí hned neviděla. :o Jazz argumentovala tím, že duchy ukecala, aby dali pokoj, což bych jí jako staré čarodejnici i věřila.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Parťák na DT
« Odpověď #26 kdy: Srpen 17, 2009, 09:52:38 »
Ad čínskej naháč. Chodíme kousat s kámoškou, která má kromě ovčáka ještě i číňana. Bere je do služby všechny a hádejte, kdo je na vobjektu nejvostřejší :-)

Máca s holkama

  • Host
Re: Parťák na DT
« Odpověď #27 kdy: Srpen 17, 2009, 10:14:43 »
Pro Hyena: no typla bych, že není nikoho tak slyšet, jak ustrašeného hysterického naháče  :D, ale jinak jsou fajn.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Parťák na DT
« Odpověď #28 kdy: Srpen 17, 2009, 10:48:24 »
Pro Hyena: no typla bych, že není nikoho tak slyšet, jak ustrašeného hysterického naháče  :D, ale jinak jsou fajn.
No podle toho, co říkala, i podle toho, co jsem viděla při venčení, ten její zastává teorii, že štěkání pouze zdržuje od vlastního praktického řešení situace ;D A kupodivu mu dost často nedělá problém přesvědčit ostatní lidi, že to myslí fakt vážně.

Máca s holkama

  • Host
Re: Parťák na DT
« Odpověď #29 kdy: Srpen 17, 2009, 11:20:33 »
Pro Hyena: tak to je super. To je to, co jsem Cornel nikdy nenaučila. Ani ve hře nekousne. Ode mě se nechá vyprovokovat, že trošičku stiskne, ale jinak z té situace raději vycouvá  :-\. I od psů si nechá vypráskat kožich, i když jako první běží proti a snaží se vše ušňafat.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: