Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Šediváček - doprava

Autor Téma: Šediváček - doprava  (Přečteno 11075 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Šediváček - doprava
« kdy: Říjen 04, 2008, 22:49:02 »
Ahoj,
nabízím volná místa ve svém autobuse na čtvrteční lince Praha - Hradec Králové - Deštné a nedělní lince zpět.
Honza a Grini
jan.moravec@protelpro.cz nebo 736 760 133

Offline milena a mufinci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
  • Vítězství je stav mysli
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #1 kdy: Říjen 05, 2008, 08:12:59 »
Na poslední chvíli, ale přece: z Brna do Jedlové, popř. zpět můžu vzít jednoho človíčka se psem a zavazadly. Upozornění: pouze pro odvážné, kteří se nebojí svěřit své zdraví Škodě 105L a řidiči, který se po deseti letech znovu učí jezdit. :D ^-^

Offline milena a mufinci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
  • Vítězství je stav mysli
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #2 kdy: Říjen 05, 2008, 08:14:45 »
Jo, ještě kontakty:
724 964 729, mbenkeova@seznam.cz

Offline evik

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Souhlasu: 0
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #3 kdy: Říjen 05, 2008, 11:46:30 »
Ahoj, sháním dopravu do Deštného pro 1 osobu a 1 psa z Ostravy nebo Hranic, nebo 2 osoby a 2 psy z Olomouce, Zábřeha, (příp. Ústí nad Orlicí) nebo České Třebové. Kontakt zde do SZ nebo email bessinina.majitelka(at)seznam.cz nebo tel. 604180096. Budu ráda za jakoukoli variantu.
Eva & smečka

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #4 kdy: Říjen 05, 2008, 16:07:27 »
Na poslední chvíli, ale přece: z Brna do Jedlové, popř. zpět můžu vzít jednoho človíčka se psem a zavazadly. Upozornění: pouze pro odvážné, kteří se nebojí svěřit své zdraví Škodě 105L a řidiči, který se po deseti letech znovu učí jezdit. :D ^-^
vubec se neboj, ja jezdil 9 let se Skodovkou 120 a co vsecko a koho vsecko jsem s tim svozil (napr. 2 lidi a 7 psu a tasky) a co jsem s ni vse zazil, radsi nemluvit, radsi nevedet :)) do jiste miry soucitne, ale zaroven s nadsenim, ti uprimne preji HODNE STESTI a ostatnim pravim, nebojte se, to jsou auta, ktera jde opravit po ceste a pokracovat dal (nastesti). stastou cestu cele posadce!!
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline vašek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
doprava z Brna
« Odpověď #5 kdy: Říjen 06, 2008, 13:20:53 »
Jedu z Brna a mám 3 volný místa + psi co se vleze  :o. Pojedu ve čtvrtek někdy "odpoledne", ještě se uvidí.

Lenka a Ginni

  • Host
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #6 kdy: Říjen 06, 2008, 15:48:38 »
Ahoj Honzo, vybouchlo mi auto - teda ne, jen manžel jede ve čtvrtek služebně do Bratislavy a nevrátí se v rozumnou hodinu. Jestli to ještě platí, mohl bys mě vzít s Ginndou z Hradce?

Offline milena a mufinci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
  • Vítězství je stav mysli
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #7 kdy: Říjen 06, 2008, 22:53:16 »
Na poslední chvíli, ale přece: z Brna do Jedlové, popř. zpět můžu vzít jednoho človíčka se psem a zavazadly. Upozornění: pouze pro odvážné, kteří se nebojí svěřit své zdraví Škodě 105L a řidiči, který se po deseti letech znovu učí jezdit. :D ^-^
vubec se neboj, ja jezdil 9 let se Skodovkou 120 a co vsecko a koho vsecko jsem s tim svozil (napr. 2 lidi a 7 psu a tasky) a co jsem s ni vse zazil, radsi nemluvit, radsi nevedet :)) do jiste miry soucitne, ale zaroven s nadsenim, ti uprimne preji HODNE STESTI a ostatnim pravim, nebojte se, to jsou auta, ktera jde opravit po ceste a pokracovat dal (nastesti). stastou cestu cele posadce!!
   Díky za povzbuzení, taky věřím, že staré dobré české auto nás doveze. Takže všem ahoj ve čtvrtek v Deštném. :) :)

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #8 kdy: Říjen 07, 2008, 13:43:32 »
Ahoj Honzo, vybouchlo mi auto - teda ne, jen manžel jede ve čtvrtek služebně do Bratislavy a nevrátí se v rozumnou hodinu. Jestli to ještě platí, mohl bys mě vzít s Ginndou z Hradce?
Ahoj,
ještě píšu paralelně Evě Dobešové - předpokládám, že budeme v HK kolem 19. hodiny a myslím, že bychom se mohli i vejít. :-O Ale nevím, jakého že to máš pejska. :-X
Moje Grinuša je skladná a hodná. To samé předpokládám o ostatních! Alespoň to "HODNÁ".
Ozvěte se.
Honza

Lenka a Ginni

  • Host
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #9 kdy: Říjen 07, 2008, 15:22:24 »
Velkou kníračku, nikoho nežere. Teď zas ale možná auto budu mít, tak se na mě vykašli. Každopádně dík moc.

Miloš a Bojar

  • Host
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #10 kdy: Říjen 07, 2008, 20:36:56 »
Ahoj Vašku, jestli máš ještě jedno volné místo z Brna do Deštného, tak se s váma s Bojarem rád svezu, dej mi vědět na tel. 530313818. Díky. Zdraví Miloš Slaměník.

Offline vašek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #11 kdy: Říjen 08, 2008, 07:33:11 »
Ahoj Vašku, jestli máš ještě jedno volné místo z Brna do Deštného, tak se s váma s Bojarem rád svezu, dej mi vědět na tel. 530313818. Díky. Zdraví Miloš Slaměník.
OK, počítám s váma. Ještě pořád 2 volný místa  ^-^
« Poslední změna: Říjen 08, 2008, 07:41:58 od vašek »

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #12 kdy: Říjen 08, 2008, 08:24:42 »
Autobus "Praha - Hradec Králové - Deštné" má stále pár míst volných :-)
Z Prahy jedeme dva - dalšího pasažéra přibíráme v Hradci.
Honza

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #13 kdy: Říjen 08, 2008, 08:26:29 »
Velkou kníračku, nikoho nežere. Teď zas ale možná auto budu mít, tak se na mě vykašli. Každopádně dík moc.
Pohoda. Kdyby něco, tak se ozvi. Místo je ... a určitě bude. :-)
Honza a Grini

Offline vašek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: Šediváček - doprava
« Odpověď #14 kdy: Říjen 09, 2008, 07:00:30 »
Dnes už na mejlu nebudu, tak pokud chce ještě jet někdo s náma z Brna (nebo nabrat po cestě) tak na 724 148 611. Odjezd z Brna asi v 18h.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: