Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 INFO - Vlčou stopou VI.

Spojené události

  • Vlčou stopou VI.: Červen 11, 2010 - Červen 13, 2010

Autor Téma: INFO - Vlčou stopou VI.  (Přečteno 51101 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Tete-org/Vojtík-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #45 kdy: Květen 17, 2010, 14:58:11 »
hmm vám človek asi naozaj nevyhovie....Máte pocit, že keby to bolo možné tak ten štart neposunieme na skoršiu hodinu?! Uvedomte si, že aj mi máme nieaké obmedzenia vďaka ktorým nieje možné urobiť registráciu a prezentáciu skvor.
A aby som reagovala na to koľko odšlapaních dogtrekkov majú organizátori, tak veľké dogtrekky ja osobne žiadne, no som turistka mám za sebou omnoho náročnejšie trasy s krutejšími limitmi a zo psom či bez psa nemaám najmenší problém si odšlapať Long pod 30 hodín, podotkýnam krokom. Pričom uznávam, že pod 24hod by som musela aj pobehnúť.
Čo sa tíka foťákov, minulý rok sa na to najprv účastníci sťažovali, potom prišli na to, že v tom nie je žiaden problém a dokonca boli radi, že je to také rýchle a nemusia sa piplať s odpisovaním.  a po tohto ročnom Mini-čku na to boli len pozitívne ohlasy.
Inak veľmi by ma zaujímalo ako by sa vám páčilo keby ste prišli k smerovníku a zistili, že sa nemáte ako podpísať či niečo odpísať lebo to nieaká dobrá duša zničila, a po príchode do štartu nemáte ako dokázať, že ste tam boli čiže budete diskvalifikovaný.

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #46 kdy: Květen 17, 2010, 15:01:00 »
Lidi neblbněte, myslím že organizátoři udělali dost změn pro to, aby se ten trek dal zvládnout pro každého rozumným způsobem. Berte to tak, že dostat se někam s kleštičkami apod. ve slovenských horách není úplně legrace a měnit scénář závodu necelé 4 týdny před akcí je podobné. Takže já jsem vděčný za ty úpravy co udělali  :) a děkuju za vstřícnost a začínám se těšit na dobrodružný trek.
Taky chápu že pořadatelé chtějí hlídat průchody kontrolními body - je to věc názoru, ale ruku na srdce, na Středohoří si nějakým způsobem zkrátilo trasu fakt hodně lidí a bohužel se za to nikdo moc nestyděl. Pokud se na místa na trati pořadatelé reálně nedostanou, moc možností nezbývá - fotit nebo poznačit údaj z rozcestníku - uvádělo se tady rok, bývá i nadmořská výška.
Někteří lidičkové chodí víc podle itineráře, já jsem zas "postiženej" zvyky z orienťáku, kdy v té mapě vidím kudy by se dalo ... a někdy je to psycho capat do růžků trasy bez kleštiček pěkně po značkách. Takže na Jizerkách čekejte hafo kleštiček a spol.  ;) a hlaste se kdo má závratě při lezení na rozhledny a skalní vyhlídky třeba po drátěných schodech.

Tete-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #47 kdy: Květen 17, 2010, 15:03:12 »
na trase longu by úplně stačily kontroly v Havrilovu, není problém zajistit ze Sihly např. navrhované kleštičky (~10km) a potom na Chatě pod Hrbom, např se domluvit s chatařem že tam pověsí razítko a to samé na na Hotelu Poľana(je to jen kousek mimo trasu). Chápu, že ze Sihly je problém mít "přehled" o celé trati ale s tím jako organizátoři přece musíte počítat. A jinak každá technika se ráda pokazí. A proč nepřevzít něco co se již osvědčilo ?
Pro Žufrika: nechápu co ti vadí na tom, že se propozice upravily tak, že skoro odpovídají tomu co platí v ČR.
áno keby sme to urobili tak a kliešte zmyznú čo urobíš? a zháť toľko klieští aby sme mohli ich mohli rozvešať na každý kontrolný bod hmm no ďakujem pekne. Návrh, že si budeú súťažiaci dávať potvrdzovať paieriky na chatách neberiem nakoľko pomimo chatu sa dá trať krásne skrátiť. A to v žiadnom prípade nedovolím!

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #48 kdy: Květen 17, 2010, 15:04:26 »
No, podle toho šíleného limitu a hlášky, že se trekk dá ujít "pohodým vycházkovým tempem 5,xx km/hod" si taky myslím, že nešli žádný trekk anebo patří mezi šílené běžce :D
Ale i kdyby nešli žádný trekk, neznamená to, že nemají zkušenosti s organizováním kynologických akcí - ať už psí tábory, agi závody, atd atd.
No a než jsem to napsala, tak už se nám organizátorka přiznala, že moc trekků ne :)
A jak píše Honza, i já jsem vděčná za to, že jsou ochotni k diskuzi, a to mi prozatím stačí.
Takže jestli budou peníze a přítel nebude proti, tak jedem - bude to asi o dost jiné, než tady, ale to přece nevadí, ne? :)
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Tete-org/Vojtík-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #49 kdy: Květen 17, 2010, 15:05:13 »
na trase longu by úplně stačily kontroly v Havrilovu, není problém zajistit ze Sihly např. navrhované kleštičky (~10km) a potom na Chatě pod Hrbom, např se domluvit s chatařem že tam pověsí razítko a to samé na na Hotelu Poľana(je to jen kousek mimo trasu). Chápu, že ze Sihly je problém mít "přehled" o celé trati ale s tím jako organizátoři přece musíte počítat. A jinak každá technika se ráda pokazí. A proč nepřevzít něco co se již osvědčilo ?
Pro Žufrika: nechápu co ti vadí na tom, že se propozice upravily tak, že skoro odpovídají tomu co platí v ČR.
áno keby sme to urobili tak a kliešte zmyznú čo urobíš? a zháť toľko klieští aby sme mohli ich mohli rozvešať na každý kontrolný bod hmm no ďakujem pekne. Návrh, že si budeú súťažiaci dávať potvrdzovať paieriky na chatách neberiem nakoľko pomimo chatu sa dá trať krásne skrátiť. A to v žiadnom prípade nedovolím!

Ďakujeme, za tvoj príspevok som rada, že sa aspoň niekto snaží vcítiť aj do role organizátora. :)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #50 kdy: Květen 17, 2010, 15:06:49 »
Honzo, po drátěných schodech? :D Já ne, pes ano, budu ho muset nějak psychicky připravit ;D :D  

Tete-org/Vojtík-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #51 kdy: Květen 17, 2010, 15:08:06 »
No, podle toho šíleného limitu a hlášky, že se trekk dá ujít "pohodým vycházkovým tempem 5,xx km/hod" si taky myslím, že nešli žádný trekk anebo patří mezi šílené běžce :D
Ale i kdyby nešli žádný trekk, neznamená to, že nemají zkušenosti s organizováním kynologických akcí - ať už psí tábory, agi závody, atd atd.
No a než jsem to napsala, tak už se nám organizátorka přiznala, že moc trekků ne :)
A jak píše Honza, i já jsem vděčná za to, že jsou ochotni k diskuzi, a to mi prozatím stačí.
Takže jestli budou peníze a přítel nebude proti, tak jedem - bude to asi o dost jiné, než tady, ale to přece nevadí, ne? :)
Písala som za seba, nie za kolegov nakoľko sme tým viacerých ľudí. Ale nevidím žiaden rozdiel v dogtrekku a v tom čo som si odžila ja. A áno prečo nediskutovať pokiaľ je diskusia konštruktívna a nezvrháva sa to k útoko ako sa to už bohužiaľ začalo. Ale v každom prípade ak sa rozhodnete prísť radi vás tu uvidíme. :)

Tete-org/Vojtík-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #52 kdy: Květen 17, 2010, 15:09:05 »
na trase longu by úplně stačily kontroly v Havrilovu, není problém zajistit ze Sihly např. navrhované kleštičky (~10km) a potom na Chatě pod Hrbom, např se domluvit s chatařem že tam pověsí razítko a to samé na na Hotelu Poľana(je to jen kousek mimo trasu). Chápu, že ze Sihly je problém mít "přehled" o celé trati ale s tím jako organizátoři přece musíte počítat. A jinak každá technika se ráda pokazí. A proč nepřevzít něco co se již osvědčilo ?
Pro Žufrika: nechápu co ti vadí na tom, že se propozice upravily tak, že skoro odpovídají tomu co platí v ČR.
áno keby sme to urobili tak a kliešte zmyznú čo urobíš? a zháť toľko klieští aby sme mohli ich mohli rozvešať na každý kontrolný bod hmm no ďakujem pekne. Návrh, že si budeú súťažiaci dávať potvrdzovať paieriky na chatách neberiem nakoľko pomimo chatu sa dá trať krásne skrátiť. A to v žiadnom prípade nedovolím!

ďakujeme

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #53 kdy: Květen 17, 2010, 15:09:29 »
Takže jestli budou peníze a přítel nebude proti, tak jedem - bude to asi o dost jiné, než tady, ale to přece nevadí, ne? :)
to si piš, že to bude jiný  :D , ale šílence co zvládaj 3 longy během 15 kalendářních dnů to přeci nemůže rozházet  >:D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #54 kdy: Květen 17, 2010, 15:10:49 »
Honzo, můžu poprosit o vynechání rozhleden? Chcíply by mi kolena... (vyzkoušeno - buď trek nebo rozhledny, obojí nedávám)
ke zkracování tratě - no jestli si to někdo srovná se svým svědomím, dobře mu tak... trať se dá "ošidit" skoro na každém treku a pořadatelé nemůžou stát na každém druhém kilometru...

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #55 kdy: Květen 17, 2010, 15:12:51 »
 :D  :D veď ku.va stačí 5,27 km za hodynu :D ...
co kde budete očumovat a kochat se , závodit a fotit musíte!!!
...joo, org bude ale faaakt bourák , 1, úžasňák  ;)
ještě bych o všem zakázal volaaké dizkusie (jako na mushing.sk  ;) )a je to do ....
tak mi tam nějak zas chybí pohodový duch  ;D   ;)
NEJEDU!!!!

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #56 kdy: Květen 17, 2010, 15:16:21 »
Pro Žufrika: nechápu co ti vadí na tom, že se propozice upravily tak, že skoro odpovídají tomu co platí v ČR.

Mně to je už fuřt, ale kdyby byly takové propozice od začátku, tak bychom tam i jeli, takhle jedem jinam.
   *   www.probarf.cz

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #57 kdy: Květen 17, 2010, 15:17:42 »
Já zase musím říct, že cokoli jsem tu psala, nemělo být a doufám ani nebylo pochopeno jako útok na kohokoli. Je to jen vyjádření názoru . . .
I když s organizátory nemusím se vším a ve všem souhlasit, můžu si svobodně vybrat, jestli mi ten trekk za to stojí . . . a tenhle podle mě stát bude!
Ne, mě po 3 longách za sebou nerozhází už vůbec vůbec vůbec nic :) Když jsem dokázala nenaskočit ti do auta u těch Škrdlovic, tak cokoli dalšího už je vlastně jen legrace :D
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #58 kdy: Květen 17, 2010, 15:23:31 »
Ne, mě po 3 longách za sebou nerozhází už vůbec vůbec vůbec nic :) Když jsem dokázala nenaskočit ti do auta u těch Škrdlovic, tak cokoli dalšího už je vlastně jen legrace :D
moc jsem Tě litoval, ale stejně bych Tě nenaložil  >:D bylas živá, pejsek v pohodě, Ty sice míň ....

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #59 kdy: Květen 17, 2010, 15:34:36 »
Litoval, litoval - nebylo to poznat - a to ani v kempu, jak ti svítily oči, když jsi mi říkal, že bys mě stejně nevzal :) Já byla načatá to skončit hned, ale ještě jsem žádný závod nevzdala . . . a hrozně se mi nechtělo, aby tohle byl ten první.
No, každý má někdy slabší chvilku . . . zvlášť když se vymudlí 3 km od cíle, i když podle propozic ho má čekat ještě nějakých 15 :) Ještěže mi Uzi nezačala nadávat do neschopných vůdců a jen si to myslela!
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: