Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 INFO - Vlčou stopou VI.

Spojené události

  • Vlčou stopou VI.: Červen 11, 2010 - Červen 13, 2010

Autor Téma: INFO - Vlčou stopou VI.  (Přečteno 51103 krát)

0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma.

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #60 kdy: Květen 17, 2010, 15:43:36 »
No dobrý tak nelitoval  ;) to jsem měl jenom strach že byste mi pak večer s Honzou v hospodě za odvoz ještě vynadali

Tete-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #61 kdy: Květen 17, 2010, 16:00:09 »
Pro Žufrika: nechápu co ti vadí na tom, že se propozice upravily tak, že skoro odpovídají tomu co platí v ČR.

Mně to je už fuřt, ale kdyby byly takové propozice od začátku, tak bychom tam i jeli, takhle jedem jinam.

tak z tohoto sa musim smiať :D

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #62 kdy: Květen 17, 2010, 16:03:04 »
Pro Žufrika: nechápu co ti vadí na tom, že se propozice upravily tak, že skoro odpovídají tomu co platí v ČR.

Mně to je už fuřt, ale kdyby byly takové propozice od začátku, tak bychom tam i jeli, takhle jedem jinam.

tak z tohoto sa musim smiať :D

To klidně můžeš, neustálé změny kolem propozic nikoho nenalákají.
   *   www.probarf.cz

Tete-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #63 kdy: Květen 17, 2010, 16:10:38 »
Pro Žufrika: nechápu co ti vadí na tom, že se propozice upravily tak, že skoro odpovídají tomu co platí v ČR.

Mně to je už fuřt, ale kdyby byly takové propozice od začátku, tak bychom tam i jeli, takhle jedem jinam.

tak z tohoto sa musim smiať :D

To klidně můžeš, neustálé změny kolem propozic nikoho nenalákají.
uhm ako som povedala vám človek asi naozaj nevyhovie...

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #64 kdy: Květen 17, 2010, 16:23:59 »
co řešíte?? bude chtít - přijede, nebude chtít - nepřijede...
já si dolovím jen malou poznámku - je to sice závod, je to sice MČR, MSR a já nevím co, ale půdovně nastavené limity odůvodněné tím, že je to extrémní sport...to sice je, ale ne každý je běžec s ESP...a ne každý pes má na to, aby to dal nonstop - můj pes má 9let, jsem ráda, že ji treky zatím baví, ale stačí jí 50km denně a pak bivak...hnát ji kvůli tomu, že je to MČR, MSR... to fakt ne...

Tete-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #65 kdy: Květen 17, 2010, 16:38:55 »
co řešíte?? bude chtít - přijede, nebude chtít - nepřijede...
já si dolovím jen malou poznámku - je to sice závod, je to sice MČR, MSR a já nevím co, ale půdovně nastavené limity odůvodněné tím, že je to extrémní sport...to sice je, ale ne každý je běžec s ESP...a ne každý pes má na to, aby to dal nonstop - můj pes má 9let, jsem ráda, že ji treky zatím baví, ale stačí jí 50km denně a pak bivak...hnát ji kvůli tomu, že je to MČR, MSR... to fakt ne...
co řešíte?? bude chtít - přijede, nebude chtít - nepřijede...
já si dolovím jen malou poznámku - je to sice závod, je to sice MČR, MSR a já nevím co, ale půdovně nastavené limity odůvodněné tím, že je to extrémní sport...to sice je, ale ne každý je běžec s ESP...a ne každý pes má na to, aby to dal nonstop - můj pes má 9let, jsem ráda, že ji treky zatím baví, ale stačí jí 50km denně a pak bivak...hnát ji kvůli tomu, že je to MČR, MSR... to fakt ne...
[/quotrozhodne to neber v zlom ale odpoviem ti na to takto, keď mám zranené koleno alebo nemám dostatočnú kondičku tak sa rozhodne neprihlásim na bežecký maratón...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #66 kdy: Květen 17, 2010, 16:46:58 »
Citace
rozhodne to neber v zlom ale odpoviem ti na to takto, keď mám zranené koleno alebo nemám dostatočnú kondičku tak sa rozhodne neprihlásim na bežecký maratón...
Tak proč to tady vlastně inzerujete, když o normální účastníky...pohodové chodce (90% dogtrekařů)...nestojíte?
Je vaše svobodné rozhodnutí dát si limit třeba 10 hodin, ale potom holt musíte respetovat naše rozhodnutí, že holt na takovou akci nedojedem.
Jestli je účelem odradit x lidí dřív než akce začala...no nevím...myslela jsem, že bez účastníků (a bez jejich startovného) DT pořádat nelze...


Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #67 kdy: Květen 17, 2010, 16:53:31 »
Bude chtít a rád přijede  :) :) :) A Honzo bylo to 3 longy za 14 dní  O:-) ve čtvrtek jsem zasej spláchnul po krátkem rozloučení nehet  ;D a když se můžem dobrovolně mrzačit v čechách tak proč né i na slovensku MSR těš se  8)
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Tete-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #68 kdy: Květen 17, 2010, 16:57:02 »

[/quote]
Citace
rozhodne to neber v zlom ale odpoviem ti na to takto, keď mám zranené koleno alebo nemám dostatočnú kondičku tak sa rozhodne neprihlásim na bežecký maratón...
Tak proč to tady vlastně inzerujete, když o normální účastníky...pohodové chodce (90% dogtrekařů)...nestojíte?
Je vaše svobodné rozhodnutí dát si limit třeba 10 hodin, ale potom holt musíte respetovat naše rozhodnutí, že holt na takovou akci nedojedem.
Jestli je účelem odradit x lidí dřív než akce začala...no nevím...myslela jsem, že bez účastníků (a bez jejich startovného) DT pořádat nelze...


vidim, že si ma nepochopila.ja by som 9 ročného psa rozhodne nevzala na Long. časové podmienky sme vám upravili tak aby vám vyhovovali pre tento raz. do buducna TVDT bude musieť vytvorit striktné časové limity aby sa už nevznikali takéto situácie. no napriek tomu podotíkam to čo je napísané na dogtrekking.sk a to ,že dogtrekking je extrémny vytrvalostný šport. A ja podotkínam, že je to pretek a nie turistika so psom.

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #69 kdy: Květen 17, 2010, 17:05:38 »
Bude chtít a rád přijede  :) :) :) A Honzo bylo to 3 longy za 14 dní  O:-) ve čtvrtek jsem zasej spláchnul po krátkem rozloučení nehet  ;D a když se můžem dobrovolně mrzačit v čechách tak proč né i na slovensku MSR těš se  8)
Přijede se, přijede  :) Mrzačení nebude  :) , já furt myslel, že se trekama léčím. Popoběhnutí jen z kopce pro uvolnění a jinak koukání, focení, bašta ...
To odnehtování si dej patentovat, úspěšnost máš vysokou, obávám se ale že Ti brzy dojde zdroj  ;)

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #70 kdy: Květen 17, 2010, 17:07:55 »
A Honzo bylo to 3 longy za 14 dní  O:-)

Miláčku, jsi moc vztahovačný! U mě to byly 3 longy za 15 dní, jak Honza správně napsal  :P
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #71 kdy: Květen 17, 2010, 17:11:45 »
vidim, že si ma nepochopila.ja by som 9 ročného psa rozhodne nevzala na Long. časové podmienky sme vám upravili tak aby vám vyhovovali pre tento raz. do buducna TVDT bude musieť vytvorit striktné časové limity aby sa už nevznikali takéto situácie. no napriek tomu podotíkam to čo je napísané na dogtrekking.sk a to ,že dogtrekking je extrémny vytrvalostný šport. A ja podotkínam, že je to pretek a nie turistika so psom.
no vidíš a já to se sedmiletým skoro běhám... a pokud bude moct, bude ťapat i v dalších letech... to že pak rychlost přizpůsobím psovi beru jako samozřejmost (zatím mu nestíhám).
Jo, je to závod, ale jaksi není na škodu si uvědomit že ten závod financuješ ze startovného a pokud přijedou jen běžci, budeš nejspíš v těžkém mínusu, protože ti tvoří opravdu tak 10% startujících.

Tete-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #72 kdy: Květen 17, 2010, 17:17:03 »
A ešte nechápem prečo chceš hnať 9 ročného hafana na Long, ved preto sú robené aj midy, ktoré určite vyhovujúcejšie. Toľko môj názor :-[

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #73 kdy: Květen 17, 2010, 17:32:26 »
Kolik že je Bojarovi?

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #74 kdy: Květen 17, 2010, 17:34:22 »
14? ... a vo tom to je...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: