Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Voľná diskusia o ničom...

Autor Téma: Voľná diskusia o ničom...  (Přečteno 249494 krát)

0 uživatelů a 24 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #150 kdy: Září 10, 2007, 16:00:37 »
+++    :D
Laďa+Esi

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #151 kdy: Září 10, 2007, 16:05:49 »
Láďa: presne tak som to myslel...  ;) ;D a zvonček už máš opravený?  >:D

Lenka: jasné, ma ešte nepoznáš? vždy úplne vážny...  :-\
peppo

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #152 kdy: Září 10, 2007, 16:20:04 »
Už jste viděli nové psí sporty??? Na straně 49 je přes půl stránky vyfocená Dinule....mohl bych poprosit o autogram?? :D

autogram si domluv s Dinulí, za nějakou dobrotu do psí tlamičky ti tam tu tlapku určitě ráda otiskne :-D


Teda vy jste se nějak rozpovídali....:-D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #153 kdy: Září 10, 2007, 16:28:39 »
Leni, myslíš TOHO servicemana? Ty jo, asi budu potřebovat opravit kolobku.... >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #154 kdy: Září 18, 2007, 10:26:02 »
Když si rychle kliknete na někoho kdo má estránky.cz např. Oderský puchýř tak na hoře na baneru je reklama na super běžecký časopis ve kterém jsou asi i 4 stránky s fotkama a povídaním o dogtrekkingu.Je to dvojměsičník a teď to je na září-říjen a stojí 49,- a je tam spousta užitečných rad i pro dogtrekking.
         už tedy z našeho klubu čtyřprsťáků Roman/HOLKI                                    
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #155 kdy: Září 18, 2007, 12:58:15 »
jo předvčerem se mi dostalo  do rukou nějaké číslo časopisu RUN a byl tam asi cca čtyřstrankový článek o dogtreku ani nevím kdo to psal nebo poskytnul info. jen jsem viděl pár fotek Romana a Hanky z Fryštáku a ty další byly asi stažené z netu

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #156 kdy: Září 19, 2007, 21:47:55 »
No článek je to sice pěkný, ale bývá dobrým zvykem uvádět autora, nebo zdroj snímků...

Rozhodně to není Jiří VRANSKÝ (teda pokud to není pseudonym Jury Košuliče), všechny fotky, až na ty rozmazané malamuty pocházejí z CD letošního Krušnohorského dogtrekkingu a autory jsou Jura Košulič a moje maličkost...

No a když už i citoval nějaké pasáže z dogtrekking.info tak mohl být v článku na tyto stránky odkaz.

Nebazíruji na nějakém autorství fotek, ale je to obecná slušnost.

Kdybych to dohnal ad-absurdum tak to vypadá, že jsem například pro úvodní stránku dogtrekking.info "vybagroval" fotku z tohoto časopisu a ještě se prohřešil proti jejich ujednání, že bez souhlasu a vědomí redakce nelze publikované materiály dále rozšiřovat...

Nu což, alespoň se o tomto sportu dozvěděli zase další lidé...
tombru

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #157 kdy: Září 19, 2007, 21:56:22 »
Časopis RUN? Co je to, kde je to?Nějaký nový časák o psech?

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #158 kdy: Září 19, 2007, 22:54:37 »
Je to časák o běhání.Je to na A-5 dost hrubé (90 stran)stojí 49,- a vždy na titulní straně je nějaká super kočka :-*  jak běží,ale ve skutečnosti takovou nikde stejně nepotkáš běhat  :P tak jen vzdychneš  :( ::)  :'( a raději čteš obsah uvnitř. ;D
Reklamu to teď má na estrankách.cz na horní liště nad názvem stránek. Např.Stránky  Oderský puchýř to má atd.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #159 kdy: Září 19, 2007, 23:16:13 »
To Tombru:Taky jsem se nad tím hned zamyslel že tam mohli dát zdroj a dát mou fotku přes celou dvojstránku a k tomu ten text jako bych to psal ja,, jak se dělá dogtrekking",mohli aspoň chtít souhlas,ikdyž celkově je to psáno celkem solidně,ale je to přesně tak že to okopčili z dogtrekking.info a z nějakých článků co vyšly v psích časopisech hlavně tedy o těch Kruškách.Aspoň je to tedy nějaká reklama tohoto sportu,ale kdyby tam psali nějaké bludy tak by se to asi četlo trochu blbě a asi těžko žádalo o nápravu.
Ještě tam jsou na fotkách:Petra Staňková,Eva Valentová,Viktor Vlček a ještě jedná holka nevím jak se jmenuje.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Jarda a velššpringři

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #160 kdy: Září 20, 2007, 00:37:56 »
Tak ještě jednou od začátku, uprostřed psaní mi to najednou odskočilo a zmizelo. Pokud jde o článek v Runu, jeho autorem je moje maličkost, někdy používám jméno Jiří Vranský, pocházím totiž z Vraného nad Vltavou. Věřte, že článek sám o sobě není  moje soukromá výdělečná akce, šlo mi jen a jen o propagaci našeho krásného sportu.  Pracuji ve vydavatelství, kde Run (je to skutečně dvouměsíčník věnovaný běhu s celosvětovou působností - v každém čísle je vždy několik stránek věnováno příbuzným sportům, které jsou postaveny na běhu, rychlé chůzi, lezení po horách atd.) vychází. Šéfredaktor Runu ví, že chodím se svými kluky dogtrekking a vyzval mě, abych něco v tomto smyslu vytvořil. Možná, že mnozí znáte moje psaní ze Psa nebo i jiných časopisů a tohle bylo uděláno trochu jinak, než bývá mým zvykem. Kromě toho mi v tom potom ještě udělali vlastní úpravy, které mě zrovna nepotěšily, ale protože to někdy v časopisu jinak nejde kvůli místu, grafickému ztvárnění apod., zbytečně jsem neprudil. Použil jsem v článku různé věci z pravidel i Vašich různých příspěvků. Pokud jde o foto, tam to bylo poněkud složitější, protože požadavky byly, pokud jde o tzv. tiskovou kvalitu fotek a  jejich velikost ,dost mimořádné. Řešil jsem to tak, že jsem vzal celý svůj archiv, vypálil ho na CD (bohužel v tom mám trochu bordel a většinou nevím, kdo je autorem) a v redakci si z toho vybírali. Kdo se mnou z fotografů spolupracoval třeba pro Psa, určitě mi dosvědčí, že vždy dodávám i jejich autorství, takže dostanou honorář. (Viz Pes Jíra, nebo třeba Lenka Bahu ví, jak jsem připravoval fotky pro článek o Fryštáku). U článku mělo být uvedeno foto archiv autora, bohužel tam dali foto autor, což jsem zjistil až když to vyšlo. Podobně je to s popiskami u foto, ty jsem nedělal, některé jsou dost ujeté. A v neposlední řadě tam dali rozmazanou agenturní fotku pádících psů, snad z nějakého spřežení s naprosto nesmyslným popiskem. To mě vadí, ale na druhou stranu jsem rád, že to vůbec vyšlo. Podotýkám ještě, že článek není určen Vám dogtrekkařům, ale lidem, kteří by se mohli o náš sport začít zajímat. Pokud k tomu bude chtít ještě někdo nějaké podrobnější vysvětlení, rád mu ho na Oderáčku poskytnu a pokud jsem nechtěně někoho připravil o jméno pod foto, má u mne panáka.
Tak jsem se z celého toho hříchu vyzpovídal a teď už se na Vás všechny těším v pátek.
                     Jarda Beran + velššpringři

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #161 kdy: Září 20, 2007, 09:05:07 »
K tomu zrušení zprávy.
Teď jsem tady psal celkem taky dlouhý článek a také mě to zmizelo.
Když jsem si kliknul na prohlédnout tak jsem si četl co jsem vlastně napsal a nechtic při opravě písmenka jsem kliknul na ten hnědý prohlížecí text (místo samozřejmě na bílý)tak to celé zmizelo v propadlišti a 30 min.psaní  v pr....
Tak jenom to píšu pro ostatní,aby si na to dávali pozor.Protože to dokáže pěkně nas... že?... hned po ránu ;D a znovu se to někdy nechce člověku už plichtit. :P
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #162 kdy: Září 20, 2007, 10:09:11 »
No zrovna já do běžeckého časopisu fakt patřím  ;D - na letošních Kruškách jsem se dokonce Romana držela asi 200 metrů! (on lehce vyklusával z mírného kopce, já jsem za ním makala jako blázen a pod kopcem už jsem nemohla  :-X)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #163 kdy: Září 20, 2007, 10:21:22 »
Na té fotce to tak ,ale nevypadá.Seš tam v předklonu jako na trati sprintu na 100m za 10,99 s. a Barry si tam vyklusává a směje se na fotografa.... ;D Je to někde asi před 1.kontrolou v Kruškách na asi 20 km je tam na fotce zrovna rozcestník tak doufám že jsem se nezplet.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #164 kdy: Září 20, 2007, 16:22:21 »
tak jsem se snažila ten časopis někde koupit, ale v žádné trafice ani obchodě ho neměli...prodává se to vůbec normálně ve stáncích, nebo pro to budu muset někam do sportu??

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: