Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Voľná diskusia o ničom...

Autor Téma: Voľná diskusia o ničom...  (Přečteno 244617 krát)

0 uživatelů a 5 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #465 kdy: Květen 22, 2008, 21:04:49 »
Tak jo :Tak kdo to je to ,,Gwen a dinulka"
Taký chodí nějaké treky?A co to tam má pod jménem to SPD.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #466 kdy: Květen 22, 2008, 21:06:28 »
SorryCant:On už ale v tom lese dávno je.Mám tu nějaké instrukce:
,,Piš něco než dojdem s HOLKAMA je tu zase prča,ale slušně"


Hezkýýý tak tohle závidím Romanovi i já!
To je můj sen, mít klona kterej bude za mě makat na PC a já si zatím budu někde užívat  ;D  ;D  ;D

Běhat večer do lesa v Ostravě - na to nemám potřebnou rychlost (abych případně mohl utéct) nebo patřičně velkého psa (na odstrašení) případně vhonou kombinaci obojího.

Tak jako tak dobrá motivace rychle běžet...  O:-)  >:D

To se koukám může Roman těšit, až se vrátí...  :D
tombru

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #467 kdy: Květen 22, 2008, 21:11:05 »
A jeje jdu do obchodu koupit kečup.

No být tebou raději bych utíkal - kvůli formě, a vem rovnou dva, ať tě to na zpáteční cestě netáhne do strany...  >:D  >:D  >:D

 :D jsem si to představila....  :D  ;D
A+G+J

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #468 kdy: Květen 22, 2008, 21:17:35 »
Romane, jestli doběhneš  s těma kečupama, bych si i jeden vzala  :D nám zrovna došel  ;)  >:D
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #469 kdy: Květen 22, 2008, 22:08:39 »
Tak dík už jsem tu:
Tak jo kde jsme to skončili:Jo kečup.
No člověk jak přijde z lesa tak je trochu pokornější.Dokonce jsme zastavili vypnuli čelovku a mp3 a má to svůj nádech v 21,45 uprostřed lesa naslouchat.Hned jsem si představil že jsem někde na nočním trekku v horách.HOLKI prolízali mokrou trávou.
Ta Ostrava to tak prosvicuje že je to úplně v poho tady běhat i o půl noci třeba bez čelovky a na srovnatelných terénech jako např. v Beskydech.Navíc tu je běžecká pilinová dráha a tam se opravdu nedá zakopnout o např. kořen.Lidi tu v noci nejsou.
Prostě paráda......znám tady každý kořen a šutr.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #470 kdy: Květen 22, 2008, 22:16:34 »
no tak co s kečupem, ses nějak zasnil a kde nic tu nic  :D
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #471 kdy: Květen 22, 2008, 22:32:14 »
Ale jo kečup je tady v ledničce.Že bych Ti ho poslal potrubní poštou?
Dubina Frýdek-Místek nebude drahá tak 30,- ,ale jestli se Ti bude chtít až k centru kde je schránka na potrubní poštu.Ja to tu mám 100m od baráku vedle TESCA a klidně tam zajdu s tím při venčení.my si s kámošem posíláme tak do Frýdku-Místku plavenku a brýle na plavání a jede to tak 25 min.
Tak stačí říct ja jsem pro každou srandu.Ikdyž kečup v Tescu ve Frýdku můžeš mít taky tak do 30 min. když tam zajedeš.Taky tam máte non-stop ne?
Ja chodím v noci na rohlíky do Tesca jsou po půlnoci zadarmo tak si dám vždy tak 5 kousku a 1 l mléka,ale už bez kečupu raději.
« Poslední změna: Květen 22, 2008, 22:40:00 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #472 kdy: Květen 22, 2008, 22:41:09 »
jo mame non i stop  :) možná by to od nás bylo tam i zpátky víc jak 30 min  ;D tak ten kečup oželím  :'(
5 rohlíků a litr mlíka dát po půlnoci, bych se rána asi nedožila  ??? s tou potrubní poštou jsem to nikdy nezkoušela, si to pamatuju akorát z té pohádky Šíleně smutná princezna  ;D
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #473 kdy: Květen 22, 2008, 22:46:55 »
No to má právě jen Ostrava-Frýdek-Místek-Havířov-Karviná.
Ja tama posílám i dopisy je to levnější za kus 2 kč ale někdy to přijde i mokré a špinavé.Jednou i od toho kečupu dokonce.
Akorát musíš mít licenci na otvíraní míst pro výběr zboží ze schránek.
Jmenuje se to ,,scan" a stojí to na pořád 700,-
Málo lidí to zná.Protože sedí pořád u počítače a diskutují volně o ničem a tak.

Nevíš co je to SPD jak se ptal SorryCant.
Gwen asi někde volně spěchala že už se neozvala.....a nepokecala...
 
« Poslední změna: Květen 22, 2008, 22:49:04 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #474 kdy: Květen 22, 2008, 22:54:38 »
aha tak to jsem fakt vůbec nevěděla  ??? tož děkuji za objasnění se teda budu vzdělávat a nebudu sedět u compu, diskutovat o ničem a smát se tomu  >:D
spd nevím, jen si myslím, že by to mohl být spolek přátel dogtrekkingu  :D nebo tak něco
A+G+J

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #475 kdy: Květen 22, 2008, 22:58:09 »
a SorryCant je tedy co, kdo ?  :D a kdo vyhrál překladatelskou soutěž?  >:D
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #476 kdy: Květen 22, 2008, 22:59:54 »
A nechceš tedy jednu licenci jen za 590,- zrovna dneska si potřebovala kečup....ono se to vždy hodí....a to potrubí se dá natáhnout i do bytu....vím jak na to...ale je to načerno tak raději e-mailem info a tak.
SPD ja mám tady plno zápisku od SorryCanta co by to mohlo být:
No ale některé jsou i sprostější tak raději e-mailem a tak.I dnešní vymakaný compjuter má uši za monitorem.Však my o nich víme .
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #477 kdy: Květen 22, 2008, 23:04:51 »
jenom 590,- no to je zadara  :D a těch 10 km potrubí od centra taky zvládnu  ;D  >:D
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #478 kdy: Květen 22, 2008, 23:07:37 »
SorryCant je to co si už Ty jako jedna z mála viděla.
Víš jak rostou ty lysohlávky v lese tak doma víš řekneš že jdeš jako běhat ...vemeš igelitku a sbíraš tak 50 hříbků a dáváš bacha na lesní stráž ja vždy dělám že jako strečink když projížději i policajti.Pak je vyluhuješ tak 20min. a přecedíš.Pak kopneš tak 2dc a vidíš sem ...jednou viděl i PREDÁTORA v lese.
Nebo co je eště dobré koupiš si skleněnku v trafice a z květinače utrhneš....bacha do háje ja musím končit dělám totiž že se dívám jako na jízdní řád víš...nemám ani doma klid...raději fakt rychle do lesa.Musím vše tajně tady furt čumí.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #479 kdy: Květen 22, 2008, 23:12:08 »
Teď už dělají potrubí i z plastu,ale 10 km je dost.Mohu se Ti na to zeptat kolik by to stálo.Ale je to 2m pod zemí tak se počítá i výkopová práce a přesčasy a tak......ale nerezaví to a dopisy nejsou mokré a špinavé jako v těch kovových.....
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: