Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 zima, spacáky, tepová frekvence

Autor Téma: zima, spacáky, tepová frekvence  (Přečteno 21382 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline peFO

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Souhlasu: 5
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #15 kdy: Prosinec 13, 2007, 14:03:11 »
No já se taky hlásím k Lence na zahradu ale jen pokud bude vykonávat pololékařský dozor >:D
v nejhorším zalezu k Vikině....byla tu řeč jen o malamutech ne?? :D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #16 kdy: Prosinec 13, 2007, 14:08:37 »
to bych taky potřeboval zrovna nedavno na milešovce když jsem ulehl na sníh a pozoroval hvězdy celou noc.brrrr to byla zima >:(
čauky karel

No jo Kájo, když ty jsi strašný romantik, pozorovat v listopadu hvězdy celou noc  ;), ty se pozorují nejlépe v červenci  :-X....... O:-)To byly všechny nejbližší  HUobydlí zavřený viď!. Tak mě tak napadá Lenka psala že má Primu spacák,já jsem si ho koupila také, kdo má ještě Primu spacák? Dají se krásně spojit, co kdyby jsem udělali hromadný bivak :D, vždycky by jsme přiřadili ,v případě smrtelného umrznutí,jednoho trekaře s nízkou tepovou frekvencí k trekařce s vysokou tepovou frekvencí ( to jako pro zachování  trekařské základny )  :D ;D O:-) :-X
Takže by bylo dobré oznámit startujícím, aby si zjistili jak na tom s tou tepovou frekvencí jsou , na startu vyvěsit tabulku s hodnotami aby každý věděl jak na tom je ten druhý, nebylo by špatné, přidat tuto tabulku k itineráři i s telefonními čísly a v případě nouze by se volalo SOS :D :D

INzerát : HLEDÁM TREKAŘE S NÍZKOU TEPOVOU FREKVENCÍ PRO SPOLEČNÝ BIVAK. ZN.  NEBEŽEC A POUZE VYZNAVAČ HU >:D ;) :D :P 8)
« Poslední změna: Prosinec 13, 2007, 14:27:29 od Dáša »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #17 kdy: Prosinec 13, 2007, 14:55:02 »
nebude nějaké soustředění na seřizování tepu? hnedka se přihlásim (hlavně aby to nebylo u lenky na zahrádce ;)  )
čauky karel
Karle bude to u nás, já jsem porota, přemnožená se hlásila jako diváci, roztopíme kotel, uděláme svařák, do zamrzlýho okna vyškrábem průzor a budem sledovat, jak ti nízkotepoví pobíhaj kolem baráku zmrzlí jak drozdi v trenýrkách ;D

Tak mě tak napadá Lenka psala že má Primu spacák,já jsem si ho koupila také, kdo má ještě Primu spacák? Dají se krásně spojit, co kdyby jsem udělali hromadný bivak :D, vždycky by jsme přiřadili ,v případě smrtelného umrznutí,jednoho trekaře s nízkou tepovou frekvencí k trekařce s vysokou tepovou frekvencí ( to jako pro zachování  trekařské základny )  :D ;D O:-) :-X
Dášo, to je v pytli (spacím), kompatibilní spacák má Gwen a Peppo (co já vím) jak si to rozdělíme?
Jenom mám strach, aby při hromadném bivaku s osobou opačného pohlaví tepová frekvence oboustanně nestoupla, páč to by potom Tombru musel přeřadit celé téma do "sex a trek" :-X

No já se taky hlásím k Lence na zahradu ale jen pokud bude vykonávat pololékařský dozor >:D
v nejhorším zalezu k Vikině....byla tu řeč jen o malamutech ne?? :D
Tak tebe může zachránit jenom ta Vikina, nezletilcům umělý dýchání z huby do huby nedávám ;D

PS: Hledám mladého krásného kulturistu intelektuála milionáře milovníka psů se spacákem Prima s levým zapínáním.
Zn. Tepová frekvence není rozhodující >:D
« Poslední změna: Prosinec 13, 2007, 15:01:33 od LenkaB »

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #18 kdy: Prosinec 13, 2007, 15:13:57 »

PS: Hledám mladého krásného kulturistu intelektuála  :D milionáře  ;D milovníka psů  :D se spacákem Prima s levým zapínáním.  :P
Zn. Tepová frekvence není rozhodující >:D
[/quote]
holky , začíná to tu bejt nějaký nudný, :(  ...co se bavit vo bodování... O0 :D ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #19 kdy: Prosinec 13, 2007, 15:19:08 »
Citace
holky , začíná to tu bejt nějaký nudný,   ...co se bavit vo bodování...


Máš pravdu...a první bod!  ;D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #20 kdy: Prosinec 13, 2007, 15:27:13 »
[Dášo, to je v pytli (spacím), kompatibilní spacák má Gwen a Peppo (co já vím) jak si to rozdělíme?
Jenom mám strach, aby při hromadném bivaku s osobou opačného pohlaví tepová frekvence oboustanně nestoupla, páč to by potom Tombru musel přeřadit celé téma do "sex a trek" :-X

Leni, ještě chvilku počkáme, on se určitě někdo ještě přihlásí, takhle to není nic moc poměr  :'(, co se týče stoupání  :P, oboustranného, záchrana života je na prvním místě >:D, Tombru né ,aby jsi nás přesouval >:(

holky , začíná to tu bejt nějaký nudný, :(  ...co se bavit vo bodování... O0 :D ;)
,
Venco trochu nudy neuškodí, při čtení předchozích příspěvků mi tepová frekvence stoupala, tak teď potřebuji zvládnout ještě to snižování, co kdyby na mně zbyl trekař s vysokou frekvencí musím být flexibilní  :D >:D :P O:-),
jo ještě dodatek k mému inzerátu .
Inzerát : HLEDÁM TREKAŘE S NÍZKOU TEPOVOU FREKVENCÍ PRO SPOLEČNÝ BIVAK. ZN.  NEBEŽEC ,VYZNAVAČ HU A MAJITEL SPACÁKU PRIMA S LEVÝM ZAPÍNÁNÍM    ;D


Offline karel+poník

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 36
  • Souhlasu: 2
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #21 kdy: Prosinec 13, 2007, 16:04:48 »
primu nemám ale můj spacák je pryma to se taky počítá?
tepová frekvence karel-jako medvěd v zimě
                        poník-jako zajíc na jaře

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #22 kdy: Prosinec 13, 2007, 16:54:49 »
Takže navrhuji "tréningové soustředění": všichni co dokážou snížit tepový frekvence tak že nezmrznou, zvu k nám na zahradu (termín upřesním, tak půlka ledna, až to začne zafukovat). Kdo přečká noc venku bez spacáku v trenkách a tričku bez újmy na zdraví (jenom on a jeho frekvence ;) )nemusí v sezóně 2008 nosit výbavu žádnou.
PS: Přísný zákaz zbaběle zalízat k malamutům do boudy! >:D

Taky se hlásím na soustředění  :) teda jako divák, aby byly síly vyrovnány  >:D
Btw, pro zvyšování morálky můžeme příležitostně otvírat okna s výkřiky "to je ale vedro"  ;D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #23 kdy: Prosinec 13, 2007, 17:12:01 »
Citace
tepová frekvence karel-jako medvěd v zimě
Karle, beru tě...mě se vždycky tak rozbuší srdce když tě vidím  >:D...jako dvojka snažící se zprůměrovat srdeční činnost budeme dokonalí ;)

Šedá eminence

  • Host
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #24 kdy: Prosinec 13, 2007, 18:33:46 »
A těm co se jim ho snížit podaří a zmrznou - poděkujeme na jejich poslední cestě za to, že se jim podařilo prokázat, že tento způsob ochrany před zimou není dobrý.

Sponzorem pohřbu bude Solomon (obuv vhodná i do rakve) a OldSpice (balzamovací přípravek pro dlouhodobou posmrtnou svěžest)

Aneb sranda musi byť, i kdyby na chleba nebylo  >:D  >:D  >:D  >:D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #25 kdy: Prosinec 13, 2007, 18:35:21 »
to Dáša : sice nevím jestli se známe  ;) , ale pokud by ti nevadil péřák (jen o něco mladší než já....) mám 2 levej i pravej, ale  HUMI  :-X tepová frekvence asi dobrá (cca v hodně velkým klidu 60, pak i víc  :D anaerobní práh tak za 160 (to víš málo trénovanej chodec) ostatně Poník mě zná dobře tak se poptej... ;) :P O0 :D ;D ;) že by jsme vás holky pak s Karlem ňák dovlekli do cíle  :D ;)
PS. ty vole Karle, a co "naše" Maruška?  ;D :D ;)
a to si představ ,že Chosé nepřijel :D a zastřelili Bredlyho  :D ;)
« Poslední změna: Prosinec 13, 2007, 18:38:26 od vencan+2 »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #26 kdy: Prosinec 13, 2007, 18:50:26 »
Dášo, to se nám to hromadný bivakování nějak uchytilo ;D
Tuhle se mi jeden zmrzle se tvářící cpal do spacáku s teorií, že 36°C a 36°C je dohromady 72°...ale na tepovou frekvenci mě ještě nikdo neukecával... >:D
A je to přitom tak romantický...aneb...když srdce tepou ve společném rytmu... ;D ;D ;D :-X
« Poslední změna: Prosinec 13, 2007, 18:53:42 od LenkaB »

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #27 kdy: Prosinec 13, 2007, 18:53:27 »
Společný bivak je prima plán, člověk aspoň neumrzne osamělý....... >:D :D

Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #28 kdy: Prosinec 13, 2007, 18:56:38 »
A těm co se jim ho snížit podaří a zmrznou - poděkujeme na jejich poslední cestě za to, že se jim podařilo prokázat, že tento způsob ochrany před zimou není dobrý.

Sponzorem pohřbu bude Solomon (obuv vhodná i do rakve) a OldSpice (balzamovací přípravek pro dlouhodobou posmrtnou svěžest)

Aneb sranda musi byť, i kdyby na chleba nebylo  >:D  >:D  >:D  >:D

Jo a loga sponzorů dáme na víko rakve  ;D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #29 kdy: Prosinec 13, 2007, 18:58:17 »
Ale pozor!!! I těm společně tepajícím hrozí nebezpečí...pánové, infarkt číhá za rohem  ;D ;D :o :-X

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: