Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kočárek

Autor Téma: Kočárek  (Přečteno 8279 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline greppie

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Kočárek
« kdy: Září 17, 2010, 10:37:12 »
Nemáte tip na spolehlivý kočárek do terénu (polní cesty, les, kořeny, občas nějaký šutr, rozbité chodníky, děravý asfalt), který projede opravdu všechno a je tak stabilní, aby ustál drcnutí rozeběhlého cca 29 kg psa?
Zaujal mě Apollon Alux (výrobce Patron).

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kočárek
« Odpověď #1 kdy: Září 17, 2010, 10:43:16 »
Jako že bys dala dítě do kočárku a k tomu uvázala 29 kg zvíře a vyrazila na lesní, polní cestu, kámen, kořen?
Teda nemám zrovna pověst přepečlivé matky (Anička přežila své dětství spíše náhodou), ale vázat psa ke kočárku nee (pokud teda to dítě ještě budeš potřebovat).
Jinak supr teréňák si pořídil na kluky brácha, teď v něm jezdí 2 kousek a kočár drží. Zjistím ti co to je za značku.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kočárek
« Odpověď #2 kdy: Září 17, 2010, 10:50:30 »
Tak mají tříkolku zn. Quinny

Offline greppie

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: Kočárek
« Odpověď #3 kdy: Září 17, 2010, 10:55:29 »
Ježiš přivázat nee. Myslím tím, že pojedu normálně po cestě a okolo bude pobíhat ta čtyřnohá a když jí chytne rapl, tak lítá a nekouká

Když já bych radši 4 stejně velká kolečka, pevná. Trojkolky a ty s předníma menšíma otočnýma se mi moc nelíbí.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Kočárek
« Odpověď #4 kdy: Září 17, 2010, 11:39:45 »
Hmm, tak pak já ani Supová bychom děti mít neměly. Bo sme uvázaly Hyenu a Supa ke kamarádčině kočárku (naivně uvěřila, že jí chceme pomoci :-) ) a to prosím v Prachovských skalách :-) Kupodivu dítě přežilo.... zkusím někde večír vyhrabat fotku.

Offline Loganka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Souhlasu: 0
  • BAF!!!
Re: Kočárek
« Odpověď #5 kdy: Září 17, 2010, 11:48:16 »
prosim prosim, ja taky potrebuju typ na odolny a terenni kocarek
upravuji pozadovanou miru odolnosti - musi tlumit naraz rozebehnuteho 40 ti kiloveho psa v plne rychlosti s pouze dvema mozkovymi bunkami (stal zrejme ve stejne fronte jako Yeti od Jezury, kdyz se rozdaval rozum) + dalsiho 30ti kiloveho s vetvi v tlame, a jeste ten kocarek musi vcas zabrzdit, aby neprejel spatne vidiciho 30ti kiloveho senilniho
(taky by mel zvladnout vystup na Svaty Jan a sestup z Aksamitove brany do Havlickova mlyna)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kočárek
« Odpověď #6 kdy: Září 17, 2010, 12:01:08 »
prosim prosim, ja taky potrebuju typ na odolny a terenni kocarek
upravuji pozadovanou miru odolnosti - musi tlumit naraz rozebehnuteho 40 ti kiloveho psa v plne rychlosti s pouze dvema mozkovymi bunkami (stal zrejme ve stejne fronte jako Yeti od Jezury, kdyz se rozdaval rozum) + dalsiho 30ti kiloveho s vetvi v tlame, a jeste ten kocarek musi vcas zabrzdit, aby neprejel spatne vidiciho 30ti kiloveho senilniho
(taky by mel zvladnout vystup na Svaty Jan a sestup z Aksamitove brany do Havlickova mlyna)

poptej se u armády, jestli nevyprodávaj nějaký obrněný vozidlo či malý tank ;D
Nejbezpečněji bych asi naložila sviště tatíčkovi na záda...a oba opatřila známkou s adresou...kdyby se někde "zapomněli" :-X

Offline Loganka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Souhlasu: 0
  • BAF!!!
Re: Kočárek
« Odpověď #7 kdy: Září 17, 2010, 12:04:58 »
aha, takze vidim, ze v beznych obchodech nema smysl kocarek shanet ;-)

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Kočárek
« Odpověď #8 kdy: Září 17, 2010, 12:11:22 »
Hmm, tak pak já ani Supová bychom děti mít neměly. Bo sme uvázaly Hyenu a Supa ke kamarádčině kočárku (naivně uvěřila, že jí chceme pomoci :-) ) a to prosím v Prachovských skalách :-) Kupodivu dítě přežilo.... zkusím někde večír vyhrabat fotku.

taky mělo dítko štěstí, že Hyena se SUPem se zrovna nepředřou  ;D

Šárka Mik

  • Host
Re: Kočárek
« Odpověď #9 kdy: Září 17, 2010, 13:38:51 »
Já jsem na obě děti měla kočárek Deltim nafukovaci kola, zakoupeny v obyc kočarkové prodejně,. K prvnímu dítěti jsem ke kočárku vázala 4 psy a kočarek jsem vazala za sebe. V té době jsem si myslela že je to maximum co se dá zvládnout. Ke druhému děcku jsem měla již stávající 6 mladých, 2 důchodce a 1 Pesíčka( vořech) . Na kovove konstrukci kočarku jsem měla tažné špagatky, aby byl kočarek dobře vycentrovany, protože jsem za sebou na navíjecím vodítku  tahala 4.5 letou dceru na koloběžce.  pokud chces jezdit takove kopecky, doporucuju poutko na ruku k rukojeti a pojistny poprhuh ke KOVOVE konstrukci kočarku. ( nesmite se zapomenout odvazat, až budete od kočaru odchazet, jinak ho zvrhnete, veřte mi O:-))

Kočárek ke kteremu jsou přivázaní psi nezle pustit z ruky. Ironii je, že kočarek pres kořeny tažený je méne namahan, než když to všechno tlačíte přes rukojet. Celkem slusne se dá s taženym kočárekem jezdit po dvou kolech. Dokonce jsem se dozvedela, že dite ktere musi svym telem vyrovnavat primerene  >:D otřesy a naklapeni cvici rovnovahu.

A nebo si pořídit šátek na nošení ditete, krosničku, nebo Manducu. http://www.babysatky.cz/ jsou stránky obchodu kde pracuji. U nas je možno šatek vyzkoušet, i manducu.

No a pokud mas psa magora, tak psa nakratko  k bederaku aby nemohl obejit kočar. ( joo, to byly časy, když jsem byla jeste doma... :'( :'()

Offline greppie

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: Kočárek
« Odpověď #10 kdy: Září 17, 2010, 14:13:15 »
No to já jsem si původně myslela, že bych psa přivázala ke kočáru a táhnul by - jenže mám problém i při normální chůzi, na tom dvoumetrovém vodítku je strááááááááášně daleko ode mně - takže ho pilně zkracuju, aby se nám ta šňůra nemotala pod nohama - tak by asi psychicky nepřenesla, že by mezi náma byl ještě kočár.
I když třeba jenom potřebuje něco mít za zadkem a bude jí tam stačit ten kočár :-)

Ale vzhledem k tomu, že mám labradora, který chytá rapla pomalu při každém šlápnutí do louže a musí jí dvacekrát za sebou proběhnout tou největší rychlostí, aby to pořádně cákalo a nekouká při tom, že jí někdo či něco stojí v cestě (to skorosražení z kola docela bolelo), tak bych uvítala kočár velmi stabilní.

Tak nějak přemýšlím, že si půjdu do obchodu toho Patrona prohlídnout, a budu do něj všelijak drcat a kontrolovat, jak to ustojí.

Mě bohužel ty šátky moc nezaujaly, dítě mi tam příjde takové skrčené a nosit se s tím, asi by moje záda plakala. Někdy pláčou i po celodenním nošení batohu. To si radši naložím kočár a budu víc tlačit.
Krosničku s odrostlejším mimi pak na záda vyfasuje tatínek, aby mi furt neutíkal :-).

Offline TomM

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 53
  • Souhlasu: 4
Re: Kočárek
« Odpověď #11 kdy: Září 17, 2010, 14:19:46 »


 :) :)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Kočárek
« Odpověď #12 kdy: Září 17, 2010, 14:27:46 »
No to já jsem si původně myslela, že bych psa přivázala ke kočáru a táhnul by---- Hm, to si muzes dovolit jen s vychovanym psem, co umi tahnou a nevybocovat. Taky ten kocar muze pes tahat jen dokopce, po rovine a zkopce je nutne přeprahnou z postroje na obojek a psa zařadit k noze. Nebo pustit navolno.

Skrčené je dite i v deloze. Zbývá jen doufat, že se bude děcku v kočárku líbit a nebo ty budeš mít silnej vůl. ( toto se ale hodí k dětem v každym připadě) Aby to pak nebylo - řvoucí ditě na ruce, kočár v druhé ruce a psa v zubech

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kočárek
« Odpověď #13 kdy: Září 17, 2010, 14:35:36 »
Citace
Hm, to si muzes dovolit jen s vychovanym psem

čoveče... ani za psa se složenou IPO3 bych svý dítě v kočárku neuvázala, nikdy nevíš co psovi hrkne v bedně...kočička, zajíček...a ten kojenec se do hlavy bouchne jenom jednou  :o

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Kočárek
« Odpověď #14 kdy: Září 17, 2010, 14:37:30 »
Citace
Hm, to si muzes dovolit jen s vychovanym psem

čoveče ani za psa se složenou IPO3 bych svý dítě v kočárku neuvázala  :o
No za psa se složeno IPO3 bych ROZHODNĚ dítě neuvázala :) Fotka bohuže nenalezena, asi jsme jí v záchvatu sebekritiky svého umění smazala.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: