Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)

Autor Téma: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)  (Přečteno 96129 krát)

0 uživatelů a 5 Hostů prohlíží toto téma.

Šárka M

  • Host
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #135 kdy: Únor 28, 2011, 09:57:05 »
Do Bystrice to mam se škodovkou nejmene 3,5 hod jízdy( varianta že prodáme děti a pojede se mnou i manžel a veme oktávku je v jednání). Moc se mi nechce vyjíždět někdy ráno cca ve 4.00 hod, taky se mi nechce samotný spat někde v Bystřici na nadraží. Jak to budete mít ostatní? Kdyby nás bylo víc, co bychom tam někde spali s patka na sobotu?

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #136 kdy: Březen 01, 2011, 20:50:06 »
Ahojte všichni.
Samozřejmě, že toto je menší problém hlavě pro ty vzdálenější. Jediné možné řešení vidím v tom, že by se vyráželo v sobotu až v těch 09:00 hod. To by mělo být dostačující, aby se i ti vzdálenější na místo určení dostali a zároveň, aby jsme byli schopni dorazit na místo bivaku v rozumné době.  Zvažoval jsem i variantu od pátku do neděle s dvěma bivaky, ale problém by byl stejný, neboť se stmívá již kolem 18:30 hod. a na místo bivaku byť by bylo blízko by jsme stejně nestihli dojít včas. Takže předběžně v sobotu 19.03.2011 v Bystřici n. Pernštejnem u komunikace vedoucí k nádraží v 08:30 - 09:00 hod. Souřadnice GPS: 49°30'43.73"N, 16°15'2.837"E. Milan Ch.
« Poslední změna: Březen 05, 2011, 13:31:40 od Milan Ch. »

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #137 kdy: Březen 05, 2011, 13:22:16 »
25 km + 16 km by me porouchane nohy mohly vydrzet
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #138 kdy: Březen 05, 2011, 13:27:30 »
Ahoj.
Budu se těšit.

Offline kiwi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #139 kdy: Březen 12, 2011, 08:00:09 »
ahoj, tak jsem se teď dívala úplně teplo teda ještě nebude - 2-3stupně.
jak řešíte spaní, máte všichni žďárák a teplýho psa?

Sarka Mik

  • Host
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #140 kdy: Březen 12, 2011, 08:51:02 »
Budu mit stan a psy ve stanu. Doufam že tam nebude vetsi zima než na Šedivackove longu na bivaku v Orlickem záhoří.  (-17) To byla zima 6 psu a mozna jeste vice.

Jsem si sla koupit teplejsi spacak a misto toho me zaujala super karimatka tlouska 8 cm, vaha 600 g, objednala jsem si kratsí variantu. Prodavac v Hudy mi tvrdil, že dulezitejsi nez teply spacak je dobra karimatka, tak uvidime. Po tluste karimatce uz léta toužím.

Vemu si sebo asi zimni bundu na noc

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #141 kdy: Březen 12, 2011, 14:17:23 »
 Já pro tyto případy mám 3 kg spacák - péřák a samonafukovaci karimatku 4cm.   Nějakou deku a celtu si taky vezmu. No a asi i slivovičku ta taky zahřeje. Však to znáte. Batoh je potom sice těžký  :P, ale teploučko je teploučko  ;D. Jinak stan snad brát nebudu, ale uvidí se podle počasí. Nyní je na Vysočině nádherně, slunečno, + 12 °C a troch fouká. Kdyby to tak bylo i příští týden, hned bych to počasí bral ;D.

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #142 kdy: Březen 12, 2011, 16:03:08 »
No ja se rozhodla vzit si vetsi batoh a potahnu se s vetsim spacakem, dvouvrstvou karimatku myslim doma nekde mam, mozna si ji vezmu, pokud ji najdu. Spacak je komfort do -7, jeste mi v nem nikdy zima nebyla, tak snad nezklame. Beru si tez zimni bundu na noc a slivovici z nasi zahradky :D
Snad bude pekne :)

kiwi: Ty jsi myslim z Brna, ze? Ja pojedu autem, jestli se se mnou budes chtit svezt, nebo pojedes nejak po vlastni ose? Mozna jeste pojede kamaradka, ale i tak se do auta vejdeme. Kdyztak dej vedet ...

Offline kiwi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #143 kdy: Březen 12, 2011, 18:51:23 »
mám teplý spacák tlustou karimatku 2x, péřovku ale přemýšlela jsem že bych si půjčila ten žďárák, stan se mi tahat nechce.

to Noris: tak to by bylo fajn. pes je malej, já jsem skladná.

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #144 kdy: Březen 12, 2011, 19:00:53 »
OK, tak se pak jen domluvime na case a miste, ti koncem tydne pisnu email :)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #145 kdy: Březen 13, 2011, 16:49:49 »
super, koukam, ze vas tam bude pekny pocet, verim, ze budete take obcas delat obrazky, aby bylo aspon na co potom koukat (a vy vzpominat) :) Ja se timto z planovane ucasti "omluvuju".
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Sarka Mik

  • Host
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #146 kdy: Březen 13, 2011, 19:44:47 »
No to od Tebe nejni vubec pekny. Reknu priste Barune, at Ti sezere svacinu, za trest.

Ja jsem dnes primela manzela, aby mi dodelal hlinikovy tycky do stanu( daji se ted slozit do psich brasen) a nandal mi odrazky- trojuhelniky na prives -oznaceni vlecneho vozidla. Takže pripravy vypadaji velice slibne.

Sarka Mik

  • Host
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #147 kdy: Březen 16, 2011, 08:10:20 »
Podavam oficialni stiznost na poradatele, kvuliva spatne objednane predpovedi pocasi.No ale prijedu i tak

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #148 kdy: Březen 16, 2011, 08:47:21 »
Milan na to jde totis "od shora", tedy objedna az to samotne pekne pocasi  ;D K cemu predpovedi.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #149 kdy: Březen 16, 2011, 09:11:26 »
Na Vysočině se zatím nic neděje. Slunečno, teplota včera dopoledne byla cca + 14°C a dokonce ani nefoukalo 8). Doufám, že se ty naše rosničky pletou a že ta předpověd bude špatná. Ale akce se bude konat i přes nepřízeň počasí >:D. Zkusím ještě nahoře zaorodovat u "Wakantanky" ;).
« Poslední změna: Březen 16, 2011, 11:51:50 od Milan Ch. »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: