Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 fotečky

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Všeobecně

fotečky

(1/216) > >>

mařenka:
tak sem hodil fotečky s HU tématikou na net ;) tak kdo se chce podívat tak smotik.rajce.net jo a zdravím remízky=)

Olina+Aiken:
dobry den vsem,
na http://aiken.rajce.idnes.cz/ najdete par fotek - i historickych. Postupne budu doplnovat.
olina

Juliána:
Olino (Aiken), fotky jsou super, určitě doplňuj! Je skvělý vidět fotky z treků v roce 2003 a 2004, už mi bledly vzpomínky. ;-) Nedvědice jsi omylem pojmenovala s rokem 2007, tak si to tam přepiš. ;-)

Zdraví Juliána

Olina+Aiken:
Ahoj Juliáno,
no richtik - ten cas tak utika. Doplneno o "DT pravek" rok 2001 a 2002. Je to docela nostalgie. 2 roky jsem marodila a docela z toho vypadla. Letos jsem si cvicne dala mid na Slapkach, ale neni to ono - taky to vedro mi dalo zabrat. Narozdil od predchozich treku, kde jsme se plouzili s haskacem, jsem mela sice "odlehcenou variantu psika" - irskou svetrici, ktera byla v poho, ale zlati chlupaci. Holt neni nad pekne dlouhou prochazku :-). Mej se fajn.
Olina

Lenka a Fancy a Ginni:
Ahoj Olino, fotky jsou bezva!!! Jací jsme byli mladí a krásní! Teda nám děvčatům to samozřejmě vydrželo. >: ;D Tak snad zas někde ...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi