Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 zima, spacáky, tepová frekvence

Autor Téma: zima, spacáky, tepová frekvence  (Přečteno 21378 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #30 kdy: Prosinec 13, 2007, 20:02:19 »
36°C a 36°C je dohromady 72°
tohle je geniální  >:D  ;D  >:D

karel+pony

  • Host
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #31 kdy: Prosinec 13, 2007, 22:41:10 »
tak jsem na d tim dlouho přemejšlel a už to mám
marušku podědí mařena (stejně nám ji vždycky záviděl) :-X  ;)

teda lenko ty se nezdáš a já pořád co to dělá takovej rámus když stojim vedle tebe  >:D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #32 kdy: Prosinec 13, 2007, 22:59:40 »
to Dáša : sice nevím jestli se známe  ;) , ale pokud by ti nevadil péřák (jen o něco mladší než já....) mám 2 levej i pravej, ale  HUMI  :-X tepová frekvence asi dobrá (cca v hodně velkým klidu 60, pak i víc  :D anaerobní práh tak za 160 (to víš málo trénovanej chodec) ostatně Poník mě zná dobře tak se poptej... ;) :P O0 :D ;D ;) že by jsme vás holky pak s Karlem ňák dovlekli do cíle  :D ;)

Venco, se mi zdá že mě asi ještě neznáš, ale až mě poznáš......    >:D  :o zeptej se Poníka chodíme ráno spát až s Jitřenkou O:-)nejseš ty Venca s pytlem? ,. Hele tepová frenkvence super, jo to by šlo, ale HUMI a PRIMA, to fakt nejde dohromady  ;)ještě ke všemu mám zelenou barvu spacáku, a protože jsem detailistka tak hledám trekaře se zelenou Primou opačného zapínání. ,ale stejného smýšlení, tj. vyrovnat tepové frekvence   

Leni, to víš na chlapy musíme romanticky, jakýpak mrkání, to už není v módě , to by jsme byly out, chce to polopaticky vytáhnout na ně  tepové frenkvence a hned jsme in .
Ale hláška se 72°C-móóóc povedená
« Poslední změna: Prosinec 13, 2007, 23:09:20 od Dáša »

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #33 kdy: Prosinec 13, 2007, 23:03:42 »
se mi to celé nějak procitovalo O:-)

Jo a s tím dovlečení do cíle počítám, Karel mi to slíbil, ikdyž říkal něco o jako o dokopání do cíle :-X :'(
« Poslední změna: Prosinec 13, 2007, 23:07:59 od Dáša »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #34 kdy: Prosinec 14, 2007, 07:09:42 »
Citace
Leni, to víš na chlapy musíme romanticky, jakýpak mrkání, to už není v módě , to by jsme byly out, chce to polopaticky vytáhnout na ně  tepové frenkvence a hned jsme in .
Ale hláška se 72°C-móóóc povedená

Já ti nevím, nějak to nefunguje...ani mrkání ani sčítání stupňů...když jsem chtěla naposledy sčítat, tak dotyčný v panice rozříznul vreckovým nožíkem stanovou celtu a prchnul do tmy :o :'( :-X

vencaN

  • Host
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #35 kdy: Prosinec 14, 2007, 08:04:35 »
to Dáša : tak to mě odlehlo... :D červená se zelenou je fakt blbost... ;)
to lebaHU : no to záleží cos mu vokázala.... :-X  jooo nožík se vždycky hodí.... ;) ;D :D
to Poník : jseš génius Marušku Mařeně ... :D ;)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #36 kdy: Prosinec 14, 2007, 08:17:27 »
to Dáša : tak to mě odlehlo... :D červená se zelenou je fakt blbost... ;)

Tak ti Venco nevím, jestli mám být dotčená že ti odlehlo, nebo mám být taky odlehlá z toho že ti odlehlo  ;D, ale červená a zelená? fakt nic moc kombinace, no co se dá dělat budeme hledat dál nějaké ty frekvenční partnery pro bivak  :D >:D

J
á ti nevím, nějak to nefunguje...ani mrkání ani sčítání stupňů...když jsem chtěla naposledy sčítat, tak dotyčný v panice rozříznul vreckovým nožíkem stanovou celtu a prchnul do tmy :o :'( :-X

Lenko dle tvého popisu byl dotyčný asi  značně vysílený a pravděpodobně již i  šílený  :D 8), nechala bych mu uhradit zničenou celtu ;D >:D, aby si to příště rozmyslel O0, když to nejde po dobrým ..... >:( :) ;) :D ;D >:D
« Poslední změna: Prosinec 14, 2007, 08:20:27 od Dáša »

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #37 kdy: Prosinec 14, 2007, 16:34:35 »
no podle toho jak pěkně ste o Marušce mluvili tak bych ju snad ani nechtěl i když gambáč za 14 a kafe za 10 nebo jak to bylo? no uvidíme ;D O:-) ;)

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #38 kdy: Prosinec 15, 2007, 14:05:10 »
Dášo a mě bys nebrala? Mám zelenou primu a když to dáme dohromady, bude tepla na rozdávání  ;)

PS: pro ostatní - nabízím ke spojení  taky Rock Empire, Humi  nebo Leedu (ta navíc vzhledem ke svému stáří umožňuje velmi romantické pozorování hvězd i s hlavou uvnitř  O:-) )  V otázce barvy a orientace (zipu samozřejmě) jsem schopna kompromisu  ;D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #39 kdy: Prosinec 15, 2007, 14:36:21 »
Dášo a mě bys nebrala? Mám zelenou primu a když to dáme dohromady, bude tepla na rozdávání  ;)

Jazzinko,brala bych tě všema 10  :D. Má to jediné - jsi ženského pohlaví a nevím jak by to bylo s vyrovnáváním té tepové frekvence  :-[ >:D, ale zkus Vencu má HUMI  ;) :D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #40 kdy: Prosinec 15, 2007, 19:38:03 »
teoreticky to možné je  :D, ale prakticky nevím, páč Jazz vždy bivakuje 1. den tak o 20 - 40  km dál než já... :( ((pokud se nespolčí s "růůůžovoučkou" (Zelím) a nejsou DSQ))  ;)
PS. Né, že by byla tak rychlá, ale má míň zastávek... O0 :P :D ;)
no jó ty mladý holky...prolítnou krajinou a neví, kde v noci loví sovičky  a ráno kde čmeláček pije z kapky rosy   :P  etc.  O0 ....  ;)

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #41 kdy: Prosinec 15, 2007, 23:33:13 »
Ahoj Dášenko,
Mylsíš, že by Airin někoho k Tobě do spacáku pustila?  :D
Já mám taky Primu! Grini PRIMU Novu. ;) Ta by mě klidně pustila,
ale nepustila by mě Ivča.  :D ;D O0
HaG
PS: Co to tu řešíte za ... blbiny. :-X

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #42 kdy: Prosinec 16, 2007, 10:32:34 »
Mylsíš, že by Airin někoho k Tobě do spacáku pustila?  :D
Ahojky Honzíku, no kdybych chodila s Airin, tak tě určitě do spacáku nepustí, ona je totiž mrcha vybíravá ( jaký pán takový pes  >:D ;D) a jak tě znám cpal by jsi mi do mé Primi  taky Grinušu Primu  no a to by byla mela,jednak je Airin  strašně žárlivá  a jednak by nás tam bylo moc  ;) :).Příští rok budu ještě chodit s  Ediem. Hele a proč ty vůbec  uvažuješ o bivaku, když jsi rychlý jako blesk ;)?
PS: Co to tu řešíte za ... blbiny. :-X

No bylo potřeba trochu tu diskuzi odlehčit  O0
Tombru ještě že jsi nás nehodil do SEX a TREK O:-)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #43 kdy: Prosinec 16, 2007, 10:40:48 »
teoreticky to možné je  :D, ale prakticky nevím, páč Jazz vždy bivakuje 1. den tak o 20 - 40  km dál než já... :( ((pokud se nespolčí s "růůůžovoučkou" (Zelím) a nejsou DSQ))  ;)
PS. Né, že by byla tak rychlá, ale má míň zastávek... O0 :P :D ;)
no jó ty mladý holky...prolítnou krajinou a neví, kde v noci loví sovičky  a ráno kde čmeláček pije z kapky rosy   :P  etc.  O0 ....  ;)
Venco, když jde něco teoreticky,tak  už je jen na lidském faktoru aby to šlo prakticky, chce to zapracovat na osobitém šarmu a důvtipu a vysvětlit těm mladým holkám včem spočívá krása přírody.  :D ;D >:D Jazzinko, přeci si nenecháš ujít lovení sovičky  a čmeláčka pijícího z kapky rosy  ;D :D ;) >:D

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: zima, spacáky, tepová frekvence
« Odpověď #44 kdy: Prosinec 16, 2007, 12:16:19 »

No bylo potřeba trochu tu diskuzi odlehčit  O0
Tombru ještě že jsi nás nehodil do SEX a TREK O:-)


No ještě trochu "odlehčování" a budu muset Kryštofovi říct ať vymyslí nějaké nastavení pro zobrazení určitých diskuzí až po 22 hodině  >:D  >:D  >:D

Ale zatím to je jen slabý čajíček  :-[  :-[  :-[
tombru

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: