Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 agility

Autor Téma: agility  (Přečteno 3997 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline peroub

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
agility
« kdy: Únor 10, 2011, 17:15:25 »
tak jsem chtela se svou beaglici zkusit agility..aby mela trochu zabavy a zmenu:-) a nakonec jsem ze cvicaku v Uh Hradisti odchazela znechucena..jelikoz jsem netusila ze neco zjistit bude takovy problem... na netu nebylo temer nic k zjisteni, tak jsme se vydali na cvicak- ze tam treba budou podminky, jak se stat clenem nebo co je potreba..misto toho tam byla kocka, ktera mi to tak znechutila ze uz asi cvicak v v UH nechci videt..nic jsem se nedozvedela, jen jsem si poslechla poznamku ze beagl je naprosto nevhodny na cokoliv a sly jsme zpet..sem si blahove myslela ze je jedno co za rasu je pes..dulezity ze by ho to bavilo a panicku snad taky..hlavne bysme si uzily zabavu, ktere se ji za tak kratky zivot asi moc nedostalo....
P+A

Offline Máca s holkama

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 80
  • Souhlasu: 0
Re: agility
« Odpověď #1 kdy: Únor 10, 2011, 17:25:46 »
a jiný cvičák v okolí nemáte? třeba toto http://www.agizlechov.cz/index.php?page=index
ale nevím, neznám je, jen jsem to našla na netu a na fotce tam mají i beagla. Určitě bych to ale nevzdávala kvůli jedné hvězdě od někud ;-)

Offline peroub

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: agility
« Odpověď #2 kdy: Únor 10, 2011, 17:34:36 »
no tak ja tim, ze jsem z hradiste jsem to chtela zkusit nejprve primo tady..jj uz nekteri lidi v okoli rikali ze to tam neni buhvico,,ale chtela jsem to zkusit..:-/ no asi se porozhlidnu nekde v okoli..vim ze je i neco na brestku a v uh. ostrohu.. ale netusim jaky jsou tam podminky..uvidime..
P+A

Offline Máca s holkama

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 80
  • Souhlasu: 0
Re: agility
« Odpověď #3 kdy: Únor 10, 2011, 17:40:24 »
jasný. Taky jsem začínala s agilitama nejblíže k bydlišti, ale raději jsem odešla jinam. Teď dojíždíme i do jiného města, ale rady trenérů za to stojí. Chce to zkusit a pak si prostě vybrat. Držím pěsti a hodně štěstí. Občas písni, jak to dopadlo ;-)

Offline peroub

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: agility
« Odpověď #4 kdy: Únor 10, 2011, 17:52:53 »
jj uvidime,,,diky ;) pokusíme se..budem učit jedna druhou :-) na a pokud se odhodlám i na nějaký trek tak se třeba i potkáme...jen to chce odhodlání a i trochhu odvahy:-)
P+A

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: agility
« Odpověď #5 kdy: Únor 10, 2011, 18:48:29 »
Ahoj, v okolí UH je několik agi cvičáků. Jednak Zlechov (ten je super, akorát nevím, jestli budou na jaře brát nové lidi), druhak Boršice - ty moc neznám, ale vím, že tam jsou. Jeste bude u UH jeden cvicak, ale jeste nefunguje, bute tam kamaradka, tak potom muzu poslat vice info.. Kocka v UH mela co za psy?? Jinak kdybys chtela poradit do zacatku, tak klidne napis - jsem sice od KM, ale do Zlechova obcas jezdim :)

Offline Máca s holkama

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 80
  • Souhlasu: 0
Re: agility
« Odpověď #6 kdy: Únor 10, 2011, 20:12:05 »
Vím o čem mluvíš. Pořídila jsem si borderu a než vyrostla, tak jsem začala s agilitěním s nahandou. Tu to děsně chytlo, takže se učíme od začátku obě a teď i s borderou. Začátky jsou někdy hodně složité, ale furt to má být o pohodě a radosti, že něco děláme se psem. A na trek se určitě odhodlej. To za to taky stojí - má to své kouzlo :-), ale to si musí každý vyzkoušet a ohodnotit podle sebe.

Offline peroub

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: agility
« Odpověď #7 kdy: Únor 10, 2011, 21:20:51 »
ok--super dekuji...budu vdecna za info..bylo by to super..aspon bude mit nejaky rad a rezim,,,a vybije ze sebe energii:-) no netusim co to byla za rasa.,,jeste jsem takovou nevidela...sice pesan poslouchal na slovo ale nevim co to bylo..
P+A

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: agility
« Odpověď #8 kdy: Únor 10, 2011, 21:35:49 »
2.4. budou v kostelanech na ranci neoficialni zavody agility, tak vem pejsana a prijed se mrknout :) jinak minimalne ze zacatku je dobre navstevovat nejaky cvicak (ale takovy, kde se ti budou venovat), casem zvladnes s pejsanem spoustu veci i bez prekazek na prochazce nebo s minimem prekazek (skocka, slalom, prkno) na zahrade :)

Offline peroub

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: agility
« Odpověď #9 kdy: Únor 10, 2011, 21:40:46 »
jeee dík tak to prijedem hodit oko..pisu do diare:-)
P+A

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: