Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SEX a TREK

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Vtipy a jiné blbinky :-)

SEX a TREK

(1/31) > >>

S.G.:
Je tu nějak mrtvo,tak nové téma.....Jsem nezkušený,potřebuji radu,jde to dohromady na treku????Třeba takový 90 km,těsně před před cílem.Poraďte zkušení :-[ :-[ :-[

indian:
já osobně s tím zkušenost nemám ale znám někoho kdo si to vyzkoušel v cíly po devadesátce a asi neměli nejmenší problém protože se jim z chatky nechtělo.(samozřejmě nebudu jmenovat) 
za sebe- když se chce tak jde všecko         ale raději po sprše nebo v

lopy73:
Když už je řeč o sexu, lituji své neúčasti na Stezce vlka  :'( Prý byla pěkná divočina ve sprše  >:D Někteří říkají, že tento trek byl velmi náročný, ale jiní mají dost sil i v cíli  >:D >:D >:D >:D >:D
Dokáži si představit různé párečky dovádějící ve sprše, ale vás dva...  ;) ;) ;) ;) ;)

Katka a Hírusa:
Nevím tedy o kom je tu řeč, ale věřím čemukoli  ;)   ;D  dostala jsem totiž informaci, že sprchy jsou společné, tak jsem šla celkem s obavami, co se bude dít . . .  ::)  Naštěstí jsem se na poslední chvíli dozvěděla, že tomu tak není - jen chudák Mařena - těšil se, že mu omyju zádička  :-X ;D ;D ;D
Chtěla jsem tím tedy říct, že možná to byla záměrně rozšířená kachna a třeba se některá ubohá dogtrekařka nechala lapit . . . Mařena by byl možná rád  ;D ;D :-X

mařenka:
taky nevím o kom je řeč sem tam čekal ale žádná ubohá dogtrekařka nepřišla :'( :P

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi