Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nástup do práce a Ota Pavel

Autor Téma: Nástup do práce a Ota Pavel  (Přečteno 8642 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Zuzka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: Nástup do práce a Ota Pavel
« Odpověď #15 kdy: Září 23, 2009, 19:42:31 »
Ahoj,
nemáte někdo hafana ,co by se mnou ušel Otu? pokud ano,tak pište na :vackova.zuzana@seznam.cz, díky

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Nástup do práce a Ota Pavel
« Odpověď #16 kdy: Září 24, 2009, 15:03:54 »
Lidi, ja vas vsechny obdivuju, me az ted doslo, že skoro vsichni chodite pres tyden do procesu a pak valite na trek. Ja zbabele vymyslim duvod proc nejet, schazi mi sily. Ujit trek kdyz se jeden pres tyden valel na matersky nic neni. Jenze kdyz je clovek v prac.proc. , to je teprv pakarna. :'(Devet let jsem si pekne krnela doma a ted najednou tohle!!!

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: Nástup do práce a Ota Pavel
« Odpověď #17 kdy: Září 24, 2009, 16:52:00 »
Ten trek je právě můj života budič. Neboj jakmile sedneš sbalená do auta a vyrazíš tak ožiješ a bude to jako dřív  :) :) :)
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nástup do práce a Ota Pavel
« Odpověď #18 kdy: Září 29, 2009, 13:45:50 »
Lidi, ja vas vsechny obdivuju, me az ted doslo, že skoro vsichni chodite pres tyden do procesu a pak valite na trek. Ja zbabele vymyslim duvod proc nejet, schazi mi sily. Ujit trek kdyz se jeden pres tyden valel na matersky nic neni. Jenze kdyz je clovek v prac.proc. , to je teprv pakarna. :'(Devet let jsem si pekne krnela doma a ted najednou tohle!!!

Po práci na trek je legrace...horší po treku zpět do procesu :'(

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Nástup do práce a Ota Pavel
« Odpověď #19 kdy: Září 29, 2009, 17:06:37 »
Trek? Pakárna?
ABSOLUTNÍ DUŠEVNÍ RELAXACE! Pohyblivý telefonní přístroj nekompromisně vypnutý!
Ty, pejsci, kamarádi, soupeři, zelená příroda, hranice tvých lidských možností na dosah.
Mně se to moc líbí.
Honza a Grini

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Nástup do práce a Ota Pavel
« Odpověď #20 kdy: Září 29, 2009, 17:33:01 »
Proti očekavaní jsem byla v praci naprosto ve fyzické pohodě. A to mam z časti chodíci napln. Asi kdyz clovek vi že musi, tak musi. Nebo se splnila Vojtova předpoved, že si telo na zatez zvykne. Mam jeden malinky nebolestivy puchyř. Za letosek jsem sla pouze tri treky a postupne se snizovala nasledna ivalidita.


A je pravda, že jsem prisla na jine myslenky, pokud se me nekdo ptal na praci, tak jsem si překvapene uvedomila, no jo, vzdyt ja uz nejsem na matersky..
Absolutni souhlas s Honzou a Grini.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: