Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kočárek

Autor Téma: Kočárek  (Přečteno 8272 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kočárek
« Odpověď #15 kdy: Září 17, 2010, 14:40:51 »
tak nějakou jiným přeposlušným ozkouškovaným...jinou zkoušku neznám, páč mě to nikdy nezajímalo :P

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Kočárek
« Odpověď #16 kdy: Září 17, 2010, 14:42:42 »
No vidiš a my jsme tak fungovali pár let a v pohodě. On naštěstí nebyl internet, abych si přečetla, že se to nemá >:D. Jinak naučit psa co nemuze byt bezne pustenej chodit u kocaru je jen malý kousek toho co přijde až děcko začne šlapat po svých. Protože s kočárem se mohlo aspon vlastnim tempem, kdežto s děckem ktery tape po svych a po svym je to jestě horší O:-).
« Poslední změna: Září 17, 2010, 14:59:15 od Šárka »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kočárek
« Odpověď #17 kdy: Září 17, 2010, 19:37:59 »
A co tenhle model?  :)

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Kočárek
« Odpověď #18 kdy: Září 19, 2010, 22:48:14 »
Ten kocarek od Patrona rozhodne moc doporucuju! Myslim, ze ho maji i Zrnici. Je fakt super do terenu a taky ma vsechny dulezity vychytavky pro pohodli prcka a je dostatecne prostornej, vetsinou jsou kocary maly.. Da se s nim projet i lesni pesina pres koreny atd., polnacka bezna vec.

taky by mel zvladnout vystup na Svaty Jan a sestup z Aksamitove brany do Havlickova mlyna
no teda.. :) pokud na tom sesupu od Aksamitovy brany ten kocar (14kg+vaha prcka) udrzite a nejsede dolu stremhlav vsichni, tak ano, myslim, ze to tam projede :D vystup na Svaty Jan ponekud komplikuji ty schody :)

Jinak musim doporucit i ten satek nebo ergonomicky nositko, jak o tom pise Sarka, vsechno jsem vyuzila..

Offline Marcela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 0
Re: Kočárek
« Odpověď #19 kdy: Září 20, 2010, 07:08:47 »
Snad byste to chudák děcko nevláčeli někde po lesích!!! Nu znám i takové...



 ;D

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: Kočárek
« Odpověď #20 kdy: Září 20, 2010, 15:57:09 »
Ja (teda dcera) uz mam kocarek dlouho za sebou, takze aktualni informace asi neposkytnu, ale vzpomnel jsem si na lonsky Podborany - co je tohle za kocarky?
Zbyněk + Ārya

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Kočárek
« Odpověď #21 kdy: Září 20, 2010, 16:15:40 »
Pěkné fotečky!! kočárek je Deltim, že?

Jinak ty vozíky jsou croozery, voziky za kolo. Dost drahé. Absolvovla jsem s kamoškou pár vyletů a nevýhoda toho je, že tam má dítě jen jednu možnost na sezení, nedá se tam položit jako do klasika kočárku  a že dítě nemá možnost očního kontaktu s mámou.

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Kočárek
« Odpověď #22 kdy: Září 20, 2010, 19:20:07 »
Ty fotky vypadají jako pozvánka na Fryšták ;D

Hanka a Majk

  • Host
Re: Kočárek
« Odpověď #23 kdy: Září 21, 2010, 18:28:30 »
Tak mi aktuálně vozíme 4.5 měsíčního prcka a už jsme s ním taky teda prosvištěli kde co... :) A máme tenhle - http://www.primababy.cz/detail/kombinovany-kocarek-gabi-2-plastova-kola/ akorát s nafukovacími kolečky. Je tedy tuším polské výroby, ale nám vydržel fakt všechno možný. nevím teda jak to vypadá na těch místech co si psala. Psa bych neuvázala ke kočárku nikdy, uvažuju akorát že po vánocích možná k sáňkám za vsí, s tím že by pes šel u nohy. Jinak jsme byly přes červenec na chatě, a tam je to samá skála, a kopec...a tam jsem používala klokanku a bylo to super. Ono to v tom terénu s kočárkem to není žádný med a po pár km toho máš jak po 50km... a že by se tam tomu dítěti nějak extra líbilo hopsat přes kamení to se taky nedá říct... ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: